Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C138

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 17-20 NS-TP457M WERKCOL groep 1
22-25 NS-TP457M WERKCOL groep 1
11.00-12.45 50-51 SK-B1BIOC WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 2
2-3 SK-B1BIOC WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
13.15-15.00 17-20 INFOMCCO: Compiler construction HOORCOL groep 1
22 INFOMCCO: Compiler construction HOORCOL groep 1
24-25 INFOMCCO: Compiler construction HOORCOL groep 1
13.15-17.00 50-51 B-B2META09 WERKCOL groep 1
2-4 B-B2META09 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-10 FI-MSECINT HOORCOL groep 1
di 9.00-12.45 24 201600007 SYMPOSIUM groep 1
9.00-17.00 8 B-B2AS17 GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 48-51 SK-BWSNK2 WERKCOL groep 4
2-3 SK-BWSNK2 WERKCOL groep 4
18 FA-BA204 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
20 FA-BA204 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
23 FA-BA204 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 46-51 NS-MO405M HOORCOL groep 1
2-4 NS-MO405M HOORCOL groep 1
17 200300156 WERKGROEP groep 20
20 200300156 WERKGROEP groep 20
22-25 200300156 WERKGROEP groep 20
13.15-17.00 6 GSTMINA1 PRACT groep 1
10-11 GSTMINA1 PRACT groep 1
14 GSTMINA1 PRACT groep 1
15.15-17.00 51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
17 200300156 WERKGROEP groep 19
20 200300156 WERKGROEP groep 19
22-25 200300156 WERKGROEP groep 19
wo 9.00-10.45 46-50 200600056 SEMINAR groep 4
2-4 200600056 SEMINAR groep 4
9.00-12.45 15 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 6-14 WISB137 WERKCOL groep 4
17 FA-BA203 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
19-24 FA-BA203 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-16.00 51 FA-MA107 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 7
do 9.00-10.45 2 GEO2-2274 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 6-13 200300159 WERKGROEP groep 4
17-18 INFOMCCO: Compiler construction HOORCOL groep 1
20-25 INFOMCCO: Compiler construction HOORCOL groep 1
10.00-11.45 14 FA-BA105 WERKCOL groep 7
11.00-12.45 51 201700037 WERKGROEP groep 4
2-3 201700037 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 23 NS-264B HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-18 INFOB3LSHI: Life sciences and health informatics HOORCOL groep 1
20-26 INFOB3LSHI: Life sciences and health informatics HOORCOL groep 1
vr 9.00-10.45 3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 7
9.00-14.45 18 INFOIE: ICT entrepreneurship HOORCOL groep 1
20-25 INFOIE: ICT entrepreneurship HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 NS-EX401M HOORCOL groep 1
2-4 NS-EX401M HOORCOL groep 1
13.15-15.00 6 INFOCR: Commonsense reasoning and argumentation HOORCOL groep 1
7-12 INFOCR: Commonsense reasoning and argumentation HOORCOL groep 1
14 INFOCR: Commonsense reasoning and argumentation HOORCOL groep 1
13.15-17.00 47-51 FA-BA103 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
2-4 FA-BA103 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3

Gebouw ANDRO