Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 312

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 6-13 GEO4-2258 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
23-25 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
13.15-17.00 12 200800166 HW COL groep 1
17-20 B-MPPB05 PRESENT groep 1
22-26 B-MPPB05 PRESENT groep 1
di 9.00-10.45 7-10 200401045 WERKGROEP groep 6
WERKGROEP groep 1
10.00-12.45 17-26 GEO4-2311 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 9 FA-BA202 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
12 FA-BA202 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
13.15-15.00 19 201400068 WERKCOL-4 groep 23
21 200300156 WERKGROEP groep 16
13.15-17.00 6-14 201400048 WERKGROEP groep 2
25 201700827 WERKGROEP groep 4
15.15-17.00 19 201400068 WERKCOL-4 groep 24
21 200300156 WERKGROEP groep 15
wo 9.00-12.45 6-14 GEO4-2258 WERKCOL groep 1
10.00-12.45 26 GEO3-3503 SEMINAR groep 1
11.00-11.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 5
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 5
12.00-12.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 6
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 6
13.15-19.00 17-25 INFOIE: ICT entrepreneurship HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-14 BETA-B2NW HOORCOL groep 1
15.15-19.00 15 201500002 WERKGROEP groep 2
do 9.00-12.45 6-14 INFOMEPL: Experimentation in psychology and linguistics HOORCOL groep 1
11.00-12.45 17-18 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
20-24 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
13.15-15.00 12 200501023 WERKGROEP groep 1
WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 17-18 GEO4-2311 HOORCOL groep 1
20-26 GEO4-2311 HOORCOL groep 1
vr 9.00-10.45 21 201400068 PROJECT groep 13
11.00-12.45 7-12 WISB141 WERKCOL groep 2
14 WISB141 WERKCOL groep 2
21 201400068 PROJECT groep 14
11.00-15.00 18 200300836 COMP PRACT groep 3
20 200300836 COMP PRACT groep 3
22 200300836 COMP PRACT groep 3
24 200300836 COMP PRACT groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2