Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 312

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 6-13 GEO4-2258 WERKCOL groep 1
10.00-12.45 47-51 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
2-3 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 4 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
23-25 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
13.15-15.00 51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 6
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 5
13.15-17.00 6 200800166 HW COL groep 1
8 200800166 HW COL groep 1
12 200800166 HW COL groep 1
15.15-17.00 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-4 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 46-51 GEO4-3119 HOORCOL groep 1
2-4 GEO4-3119 HOORCOL groep 1
7-10 200401045 WERKGROEP groep 1
WERKGROEP groep 2
10.00-12.45 17-26 GEO4-2311 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
6-7 FA-BA202 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
9 FA-BA202 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
12 FA-BA202 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
13.15-15.00 19 201400068 WERKCOL-4 groep 23
21 200300156 WERKGROEP groep 16
13.15-17.00 6-14 201400048 WERKGROEP groep 2
14.00-17.00 20 201700027 TUTORIAL groep 4
15.15-17.00 19 201400068 WERKCOL-4 groep 24
21 200300156 WERKGROEP groep 15
wo 9.00-10.45 51 201500054 WERKGROEP groep 27
2-3 201500054 WERKGROEP groep 27
9.00-12.45 6-14 GEO4-2258 WERKCOL groep 1
10.00-12.45 26 GEO3-3503 SEMINAR groep 1
11.00-11.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 5
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 5
11.00-12.45 51 201500054 WERKGROEP groep 28
2-3 201500054 WERKGROEP groep 28
12.00-12.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 6
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 6
13.15-15.00 2 GEO2-3031 WERKCOL groep 1
6 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
13.15-19.00 17-25 INFOIE: ICT entrepreneurship HOORCOL groep 1
15.15-17.00 50 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
2 GEO2-3031 WERKCOL groep 1
4 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
6-14 BETA-B2NW HOORCOL groep 1
15.15-19.00 15 201500002 WERKGROEP groep 2
do 9.00-10.45 49-50 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
2 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
3 GEO4-3908 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 6-14 INFOMEPL: Experimentation in psychology and linguistics HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
17-18 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
20-24 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
13.15-15.00 46-51 GEO4-3119 WERKCOL groep 1
2-3 GEO4-3119 WERKCOL groep 1
12 200501023 WERKGROEP groep 1
WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 4 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
6 201400166 PRACT groep 12
17-18 GEO4-2311 HOORCOL groep 1
20-26 GEO4-2311 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 50 200400462 WERKCOL groep 1
51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 47-51 GEO4-4408 HOORCOL groep 1
3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 10
21 201400068 PROJECT groep 13
11.00-12.45 7-12 WISB141 WERKCOL groep 2
14 WISB141 WERKCOL groep 2
21 201400068 PROJECT groep 14
11.00-15.00 18 200300836 COMP PRACT groep 3
20 200300836 COMP PRACT groep 3
22 200300836 COMP PRACT groep 3
24-25 200300836 COMP PRACT groep 3
15.15-17.00 47-50 201100004 WERKCOL groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2