Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 221

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 3
2-3 200300480 WERKGROEP groep 3
17-20 200600056 SEMINAR groep 1
22-25 200600056 SEMINAR groep 1
9.00-12.45 6 GSTALGD2 WERKGROEP groep 2
8 GSTALGD2 WERKGROEP groep 2
11 GSTALGD2 WERKGROEP groep 2
11.00-12.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 10
2-3 200300480 WERKGROEP groep 10
17-20 200600056 SEMINAR groep 3
22-25 200600056 SEMINAR groep 3
13.15-15.00 2-3 201300010 WERKGROEP groep 2
6 200600042 WERKGROEP groep 6
7-13 201300033 WERKGROEP groep 3
15 201300033 WERKGROEP groep 3
26 201300034 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 18-19 200300064 WERKCOL groep 5
22-25 200300064 WERKCOL groep 5
13.30-16.30 20 201700011 WERKGROEP groep 1
15.00-16.45 4 GSTPGO2 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 2-3 201300010 WERKGROEP groep 4
6-13 201300033 WERKGROEP groep 6
15 201300033 WERKGROEP groep 6
26 201300034 WERKGROEP groep 6
17.15-19.00 2-4 GEO3-2223 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 46-51 201600023 WERKGROEP groep 2
2-3 201600023 WERKGROEP groep 2
4 201600403 INZAGE groep 1
19 200300836 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 15 200300838 EVALUATIE groep 4
11.00-12.45 46 FA-MA202 GROEPS OW groep 2
2 201300028 SPREEKUUR groep 1
6 200600207 WERKCOL groep 4
7-11 200300087 WERKGROEP groep 3
13 200300087 WERKGROEP groep 3
11.00-15.00 17-24 200300085 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 6 200300155 WERKGROEP groep 25
7-11 200300087 WERKGROEP groep 4
12 200300155 WERKGROEP groep 25
13 200300087 WERKGROEP groep 4
25 200300156 WERKGROEP groep 28
26 201300034 WERKGROEP groep 10
13.15-17.00 51 201400046 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 2 201400068 PROJECT groep 26
6-14 201400047 WERKGROEP groep 3
18 201700821 WERKCOL groep 2
21 201700821 TRAINING-1 groep 11
25 200300156 WERKGROEP groep 27
26 201300034 WERKGROEP groep 14
wo 9.00-10.45 3 201400049 WERKGROEP groep 3
6 200600042 WERKGROEP groep 12
12 200600042 WERKGROEP groep 12
20 200600042 WERKGROEP groep 12
21 201500486 TRAINING-1 groep 2
22 201600405 TRAINING groep 2
24 200600042 WERKGROEP groep 12
26 201300034 WERKGROEP groep 17
9.00-12.45 8 201100025 SPREEKUUR groep 1
11 201100025 SPREEKUUR groep 1
13 201300032 WERKCOL groep 3
10.00-12.45 4 GEO4-3911 PROJECT groep 1
11.00-12.45 3 201400049 WERKGROEP groep 4
6 200600042 WERKGROEP groep 8
12 200600042 WERKGROEP groep 8
17-25 200300173 WERKGROEP groep 5
26 201300034 WERKGROEP groep 20
13.15-15.00 3 201700102 WERKGROEP groep 1
6 201500005 TRAINING-1 groep 6
9 201500005 TRAINING-1 groep 1
10 201500005 TRAINING-1 groep 2
11 201500005 TRAINING-1 groep 3
12-14 201700104 WERKGROEP groep 4
15 201200039 WERKGROEP groep 17
22 201200039 WERKGROEP groep 24
13.15-16.00 4 GEO4-3918 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 2 201100047 WERKCOL-2 groep 1
7 FA-BA200 WERKCOL groep 1
18 200300836 EVALUATIE groep 1
20 201500005 WERKGROEP groep 1
21 200300836 EVALUATIE groep 1
25 200300836 EVALUATIE groep 1
14.00-16.30 8 201500005 TRAINING-2 groep 5
15.15-17.00 3 201700102 WERKGROEP groep 2
12-14 201700104 WERKGROEP groep 5
15 201200039 WERKGROEP groep 4
22 201200039 WERKGROEP groep 9
15.15-19.00 19 201500002 WERKGROEP groep 4
23 201500002 WERKGROEP groep 4
do 9.00-10.45 51 201400068 WERKCOL-3 groep 18
2-3 201300010 WERKGROEP groep 6
14 201400068 WERKCOL-3 groep 26
9.00-12.45 6-11 201400166 PRACT groep 4
21 200300064 WERKCOL groep 4
11.00-12.45 46-51 201100084 WERKGROEP groep 4
2-4 201100084 WERKGROEP groep 4
20 200600042 WERKGROEP groep 20
24 200600042 WERKGROEP groep 20
13.15-15.00 51 201300019 PRACT groep 6
2 201700120 WERKCOL groep 1
3 201000398 WERKGROEP groep 7
6-14 200401045 WERKGROEP groep 2
18 201500053 WERKGROEP groep 24
20-21 201500053 WERKGROEP groep 24
24-25 201500053 WERKGROEP groep 24
15.15-17.00 51 201300019 PRACT groep 5
2 201700152 WERKCOL groep 4
3 201000398 WERKGROEP groep 8
6-14 200401045 WERKGROEP groep 7
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 5
vr 9.00-10.45 12 201600202 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 14 200300838 EVALUATIE groep 4
9.00-15.00 18 200700062 WERKGROEP groep 9
20-24 200700062 WERKGROEP groep 9
9.00-17.00 26 201700140 PRESENT groep 3
10.00-12.45 4 201100004 PRESENT groep 4
11.00-12.45 7-12 201700106 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 7-12 201600205 WERKGROEP groep 7
14 201600205 WERKGROEP groep 7
13.15-16.00 4 201100004 PRESENT groep 5
15.15-17.00 9-10 200501023 WERKGROEP groep 18
18 200300053 WERKGROEP groep 6
20 200300053 WERKGROEP groep 6
22-23 200300053 WERKGROEP groep 6

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2