Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 218

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 20 201700020 WERKGROEP groep 4
22 201700020 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 47-51 201700165 WERKGROEP groep 2
17 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
20 201700020 WERKGROEP groep 6
22 201700020 WERKGROEP groep 6
24-25 GSTMS1 WERKGROEP groep 7
13.15-15.00 2 GSTPGO2 INTERVISIE groep 2
17-18 201300034 WERKGROEP groep 4
20 201300034 WERKGROEP groep 4
22-25 201300034 WERKGROEP groep 4
26 201400080 SPREEKUUR groep 2
13.15-17.00 6-13 201100032 WERKGROEP groep 1
15 201100032 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 17-18 201300034 WERKGROEP groep 8
20 201300034 WERKGROEP groep 8
22-25 201300034 WERKGROEP groep 8
26 201400080 SPREEKUUR groep 5
di 9.00-10.45 6-10 201000084 SEMINAR groep 1
22-24 200300176 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 22-24 200300176 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 6 201300033 WERKGROEP groep 2
11 201700140 WERKGROEP groep 7
14 201300033 WERKGROEP groep 1
17-18 201300034 WERKGROEP groep 12
20-25 201300034 WERKGROEP groep 12
13.15-17.00 50-51 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
3 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 6-15 201300033 WERKGROEP groep 14
17-18 201300034 WERKGROEP groep 15
20-25 201300034 WERKGROEP groep 15
17.15-19.00 7-8 201200988 PRACT groep 2
10-11 201200988 PRACT groep 2
13 201200988 PRACT groep 2
wo 9.00-10.45 9-11 201300032 WERKGROEP groep 1
9.00-11.30 4 201700814 TRAINING-2 groep 14
9.00-12.00 7 201000091 SEMINAR groep 1
9.00-12.45 13 201300032 WERKCOL groep 4
9.00-15.00 19-24 200700062 WERKGROEP groep 6
9.30-12.45 12 201400026 HW COL groep 1
11.00-12.45 9-11 201300032 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 12-14 201700104 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 50-51 GSTMING2 WERKCOL groep 2
3 GSTMING2 WERKCOL groep 2
13.30-16.00 4 201700814 TRAINING-2 groep 17
15.15-17.00 12-14 201700104 WERKGROEP groep 8
18-19 201000042 WERKGROEP groep 9
22-24 200300176 WERKGROEP groep 6
do 9.00-10.45 46-51 201700037 WERKGROEP groep 1
3 201700037 WERKGROEP groep 1
17-18 200300837 WERKCOL groep 6
20-22 200300837 WERKCOL groep 6
24-25 200300837 WERKCOL groep 6
9.00-11.45 6-9 201400012 WERKCOL groep 4
11-14 201400012 WERKCOL groep 4
11.00-12.45 46 FA-MA202 GROEPS OW groep 1
17-18 200300837 WERKCOL groep 5
20-22 200300837 WERKCOL groep 5
24-25 200300837 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 46-51 200800046 WERKGROEP groep 2
2-4 200800046 WERKGROEP groep 2
6-14 200401045 WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 46-51 200800046 WERKGROEP groep 1
2-4 200800046 WERKGROEP groep 1
6-14 200401045 WERKGROEP groep 10
22-24 200300176 WERKGROEP groep 2
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 2
vr 9.00-10.45 51 200300157 WERKGROEP groep 6
3 200300157 WERKGROEP groep 6
10-11 201500476 WERKGROEP groep 3
9.00-15.00 18 200700062 WERKGROEP groep 12
20-24 200700062 WERKGROEP groep 12
11.00-12.45 51 200300157 WERKGROEP groep 5
3 200300157 WERKGROEP groep 5
7 200300065 WERKGROEP groep 2
8 201500476 WERKGROEP groep 3
9 200300065 WERKGROEP groep 2
12 201500476 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 51 200300157 WERKGROEP groep 30
2 201500475 WERKGROEP groep 2
3 200300157 WERKGROEP groep 30
7 201500477 WERKGROEP groep 8
12 201500477 WERKGROEP groep 8
15 201500477 WERKGROEP groep 8
13.15-17.00 11 201500477 PRESENT groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2