Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 218

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 43 GSTMS1 WERKGROEP groep 7
45 GSTMS1 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 43 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
45 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
46 201700121 PROJECT groep 4
47-51 201700165 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 44 GSTPGO2 INTERVISIE groep 2
47-48 GSTPGO2 INTERVISIE groep 2
2 GSTPGO2 INTERVISIE groep 2
15.15-17.00 44 GSTPGO2 INTERVISIE groep 4
47-48 GSTPGO2 INTERVISIE groep 4
2 GSTPGO2 INTERVISIE groep 4
17.15-19.00 44 201400013 PRACT groep 4
di 9.00-10.45 46-47 200800046 WERKGROEP groep 9
49-51 200800046 WERKGROEP groep 9
2-4 200800046 WERKGROEP groep 9
11.00-12.45 46-47 200800046 WERKGROEP groep 10
49-51 200800046 WERKGROEP groep 10
2-4 200800046 WERKGROEP groep 10
13.15-17.00 44-45 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
47-48 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
50-51 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
3 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
4 DI-411-13 WERKCOL-3 groep 1
wo 9.00-11.30 4 201700814 TRAINING-2 groep 14
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 1
2-3 200300037 COACHGROEP groep 1
11.00-12.45 39-44 201700820 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 46 201700102 WERKGROEP groep 9
13.15-16.15 41-44 200500986 PRACT groep 2
13.15-17.00 47-48 GSTMING2 WERKCOL groep 2
50-51 GSTMING2 WERKCOL groep 2
3 GSTMING2 WERKCOL groep 2
13.30-16.00 4 201700814 TRAINING-2 groep 17
15.15-17.00 46 201700102 WERKGROEP groep 10
do 9.00-10.45 42-44 200400444 WERKGROEP groep 2
46-51 201700037 WERKGROEP groep 1
3 201700037 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 42-44 200400444 WERKGROEP groep 6
46 201500129 WERKGROEP groep 1
FA-MA202 GROEPS OW groep 1
49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 43 200501022 WERKGROEP groep 13
46-51 200800046 WERKGROEP groep 9
2-4 200800046 WERKGROEP groep 9
15.15-17.00 43 200501022 WERKGROEP groep 18
46-51 200800046 WERKGROEP groep 10
2-4 200800046 WERKGROEP groep 10
18.15-19.00 46 200300157 PRACT groep 2
19.00-19.45 46 200300157 PRACT groep 22
vr 9.00-10.45 43 200501022 WERKGROEP groep 27
47-48 200300157 WERKGROEP groep 6
51 200300157 WERKGROEP groep 6
3 200300157 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 42 200600036 WERKGROEP groep 13
43 200501022 WERKGROEP groep 28
47-48 200300157 WERKGROEP groep 5
49-50 201500473 WERKGROEP groep 6
51 200300157 WERKGROEP groep 5
2 201500473 WERKGROEP groep 6
3 200300157 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 47-48 200300157 WERKGROEP groep 30
49 201100004 WERKCOL groep 5
51 200300157 WERKGROEP groep 30
2 201500475 WERKGROEP groep 2
3 200300157 WERKGROEP groep 30
13.15-17.00 38-43 201700825 WERKGROEP groep 3
15.15-17.00 47-50 201100004 WERKCOL groep 4

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2