Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 214

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2 GSTALGD2 WERKGROEP groep 7
3 GSTALGD2 WERKGROEP groep 4
4 GSTALGD2 WERKGROEP groep 7
5 GSTALGD2 WERKGROEP groep 4
15 GSTMS2 WERKGROEP groep 7
19 GSTALGD1 WERKGROEP groep 4
20 201700020 WERKGROEP groep 5
22-23 GSTALGD1 WERKGROEP groep 4
26 GSTALGD1 WERKGROEP groep 4
9.00-12.45 6 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
8 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
11 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
11.00-12.45 46-51 200300181 WERKGROEP groep 2
2-3 200300181 WERKGROEP groep 2
4 GSTVD2GS WERKGROEP groep 1
7 GSTALGD1 WERKGROEP groep 7
10 GSTALGD1 WERKGROEP groep 7
12 GSTALGD1 WERKGROEP groep 7
16 GSTALGD1 WERKGROEP groep 7
17 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
20 201700020 WERKGROEP groep 2
22 201700020 WERKGROEP groep 2
24-25 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
13.15-15.00 46-51 GSTKO19 WERKCOL groep 1
2-4 GSTKO19 WERKCOL groep 1
6-13 201700105 WERKGROEP groep 1
26 201300034 WERKGROEP groep 4
13.15-17.00 18-19 200300064 WERKCOL groep 4
22-25 200300064 WERKCOL groep 4
13.30-16.30 20 201700011 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 51 201500816 WERKGROEP groep 1
2 201500816 WERKGROEP groep 1
3 GEO1-2204 WERKCOL groep 1
6-13 201700105 WERKGROEP groep 2
26 201300034 WERKGROEP groep 8
17.15-19.00 51 201500816 WERKGROEP groep 2
2 201500816 WERKGROEP groep 2
di 9.00-10.45 18-20 201700107 WERKGROEP groep 7
23-25 201700107 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 15 200300838 EVALUATIE groep 2
9.00-18.15 50-51 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
2-4 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
11.00-12.45 6 200600207 WERKCOL groep 1
7-11 200300087 WERKGROEP groep 13
13 200300087 WERKGROEP groep 13
11.00-15.00 17-24 200300085 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 6 200300155 WERKGROEP groep 21
7-11 200300087 WERKGROEP groep 14
12 200300155 WERKGROEP groep 21
13 200300087 WERKGROEP groep 14
25 200300156 WERKGROEP groep 22
26 201300034 WERKGROEP groep 12
15.15-17.00 6-14 201700105 WERKGROEP groep 4
18 201700821 WERKCOL groep 1
25 200300156 WERKGROEP groep 21
wo 9.00-10.45 3 201500054 WERKGROEP groep 19
6-9 201700035 WERKCOL groep 2
11-14 201700035 WERKCOL groep 2
17-25 200600056 SEMINAR groep 4
9.00-12.00 51 200900337 WERKGROEP groep 1
2 200900337 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 3 200300181 WERKGROEP groep 13
6-9 201700035 WERKCOL groep 1
11-14 201700035 WERKCOL groep 1
20 200600042 WERKGROEP groep 15
21 201500486 TRAINING-1 groep 4
22 201600405 TRAINING groep 4
24 200600042 WERKGROEP groep 15
26 201300034 WERKGROEP groep 22
11.30-13.00 23 201200038 WERKGROEP groep 4
12.00-15.00 51 200900337 WERKGROEP groep 3
2 200900337 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 6 201500005 TRAINING-1 groep 5
15 201200039 WERKGROEP groep 20
18-19 201000042 WERKGROEP groep 5
22 201200039 WERKGROEP groep 22
13.15-16.00 14 201400025 HW COL groep 1
15.15-17.00 50-51 GEO4-3316 WERKCOL groep 1
2-4 201100004 WORKSHOP groep 4
6 200400090 WERKCOL groep 2
8 200400090 WERKCOL groep 2
10 200400090 WERKCOL groep 2
12 200400090 WERKCOL groep 2
15 201200039 WERKGROEP groep 7
18 201500053 WERKGROEP groep 4
20-21 201500053 WERKGROEP groep 4
22 201200039 WERKGROEP groep 7
23 201200038 WERKGROEP groep 4
24-25 201500053 WERKGROEP groep 4
16.15-17.00 17 201500053 WERKGROEP groep 6
17.00-17.45 17 201500053 WERKGROEP groep 16
17.15-19.00 2-4 201100004 WORKSHOP groep 6
6 200400090 WERKCOL groep 5
8 200400090 WERKCOL groep 5
10 200400090 WERKCOL groep 5
12 200400090 WERKCOL groep 5
18 201500053 WERKGROEP groep 3
20-21 201500053 WERKGROEP groep 3
24-25 201500053 WERKGROEP groep 3
18.15-19.00 17 201500053 WERKGROEP groep 7
19.00-19.45 17 201500053 WERKGROEP groep 13
do 9.00-10.45 46-51 201100084 WERKGROEP groep 1
2-4 201100084 WERKGROEP groep 1
14 201400068 WERKCOL-3 groep 22
9.00-12.45 6-11 201400166 PRACT groep 1
11.00-12.45 46-51 201100084 WERKGROEP groep 3
2-4 201100084 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 46-51 200800046 WERKGROEP groep 3
2-4 200800046 WERKGROEP groep 3
18 201500053 WERKGROEP groep 18
20-21 201500053 WERKGROEP groep 18
24-25 201500053 WERKGROEP groep 18
13.15-17.00 6-11 201400166 PRACT groep 7
12 201400453 PRACT-2 groep 2
14.15-15.00 17 201500053 WERKGROEP groep 22
15.00-15.45 17 201500053 WERKGROEP groep 28
15.15-17.00 46-51 200800046 WERKGROEP groep 4
2-4 200800046 WERKGROEP groep 4
18 201500053 WERKGROEP groep 17
20-21 201500053 WERKGROEP groep 17
24-25 201500053 WERKGROEP groep 17
16.15-17.00 17 201500053 WERKGROEP groep 23
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 10
vr 9.00-9.45 2 FA-BA103 GROEPS OW groep 5
9.00-10.45 51 200300157 WERKGROEP groep 18
3 200300157 WERKGROEP groep 18
7-12 201600205 WERKGROEP groep 1
14 201600205 WERKGROEP groep 1
18 201500487 TRAINING-1 groep 1
22-24 200300176 WERKGROEP groep 7
9.00-17.00 26 201700140 PRESENT groep 2
10.00-10.45 2 FA-BA103 GROEPS OW groep 6
10.00-12.45 4 201100004 PRESENT groep 2
11.00-12.45 51 200300157 WERKGROEP groep 17
2 201600335 WERKGROEP groep 2
3 200300157 WERKGROEP groep 17
7-12 201600205 WERKGROEP groep 4
14 201600205 WERKGROEP groep 4
18 201600203 TRAINING-1 groep 7
22-24 200300176 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 51 200300157 WERKGROEP groep 28
3 200300157 WERKGROEP groep 28
7 201500477 WERKGROEP groep 3
8-11 201700106 WERKGROEP groep 6
12 201500477 WERKGROEP groep 3
15 201500477 WERKGROEP groep 3
18 200300053 WERKGROEP groep 3
20 200300053 WERKGROEP groep 3
21 201400068 PROJECT groep 29
22-23 200300053 WERKGROEP groep 3
13.15-15.45 24 201600203 TRAINING-2 groep 18
13.15-16.00 4 201100004 PRESENT groep 7
15.15-17.00 18 200300053 WERKGROEP groep 7
20 200300053 WERKGROEP groep 7
21 201400068 PROJECT groep 30
22-23 200300053 WERKGROEP groep 7

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2