Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 210

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 22 201700020 WERKGROEP groep 5
10.00-12.45 6-13 200500313 HW COL groep 1
15 200500313 HW COL groep 1
18-20 200500313 HW COL groep 1
11.00-12.45 4 GSTVD2EN WERKGROEP groep 1
17 GSTMS1 WERKGROEP groep 5
22 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
24-25 GSTMS1 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 6-13 201700105 WERKGROEP groep 3
17 200300156 WERKGROEP groep 12
20 200300156 WERKGROEP groep 12
22-25 200300156 WERKGROEP groep 12
15.15-17.00 2-4 GSTKO19 WERKCOL groep 2
6-13 201700105 WERKGROEP groep 4
17 200300156 WERKGROEP groep 11
20 200300156 WERKGROEP groep 11
22-25 200300156 WERKGROEP groep 11
17.15-19.00 2-4 GEO3-2223 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 1-9 TL3V14107 WERKCOL-2 groep 1
9.00-12.45 18-23 201400054 PRACT groep 5
25 201400054 PRACT groep 5
11.00-12.45 6 200600207 WERKCOL groep 2
7-11 200300087 WERKGROEP groep 11
13 200300087 WERKGROEP groep 11
13.15-15.00 6 200300155 WERKGROEP groep 19
7-11 200300087 WERKGROEP groep 12
12 200300155 WERKGROEP groep 19
13 200300087 WERKGROEP groep 12
14-16 201400026 HW COL groep 1
18 201300034 WERKGROEP groep 10
19 201600021 SEMINAR groep 5
20 200600042 WERKGROEP groep 9
22 200300156 WERKGROEP groep 17
23 201200040 WERKGROEP groep 4
24 200600042 WERKGROEP groep 9
13.15-17.00 21 200600028 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-14 201700105 WERKGROEP groep 2
19 201600021 SEMINAR groep 6
wo 9.00-10.45 6-9 201100025 WERKGROEP groep 7
11-15 201100025 WERKGROEP groep 7
19 200300837 WERKCOL groep 6
21 200300156 WERKGROEP groep 24
11.00-12.45 6-9 201100025 WERKGROEP groep 8
11-15 201100025 WERKGROEP groep 8
19 200300837 WERKCOL groep 5
20 200600042 WERKGROEP groep 14
21 201500486 TRAINING-1 groep 3
22 201600405 TRAINING groep 3
24 200600042 WERKGROEP groep 14
11.00-13.30 17 201500005 TRAINING-2 groep 7
11.30-13.00 23 201200038 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 15 201200039 WERKGROEP groep 24
18-19 201000042 WERKGROEP groep 4
22 201200039 WERKGROEP groep 21
13.15-17.00 14 201600048 WERKGROEP groep 1
14.00-16.30 17 201500005 TRAINING-2 groep 8
15.15-17.00 6 200400090 WERKCOL groep 3
8 200400090 WERKCOL groep 3
10 200400090 WERKCOL groep 3
12 200400090 WERKCOL groep 3
15 201200039 WERKGROEP groep 11
18 201500053 WERKGROEP groep 2
20-21 201500053 WERKGROEP groep 2
22 201200039 WERKGROEP groep 6
23 201200038 WERKGROEP groep 1
24-25 201500053 WERKGROEP groep 2
15.15-19.00 4 201600025 WERKGROEP groep 1
17.00-17.45 17 201500053 WERKGROEP groep 14
17.15-19.00 18 201500053 WERKGROEP groep 1
20-21 201500053 WERKGROEP groep 1
24-25 201500053 WERKGROEP groep 1
18.15-19.00 17 201500053 WERKGROEP groep 5
do 9.00-10.45 2-4 201100084 WERKGROEP groep 2
14 201400068 WERKCOL-3 groep 18
17-18 200300837 WERKCOL groep 1
20-22 200300837 WERKCOL groep 1
24-25 200300837 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 6-11 201400166 PRACT groep 3
11.00-12.45 17-18 200300837 WERKCOL groep 2
20-22 200300837 WERKCOL groep 2
24-25 200300837 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 2-4 200800046 WERKGROEP groep 7
18 201500053 WERKGROEP groep 22
20-21 201500053 WERKGROEP groep 22
24-25 201500053 WERKGROEP groep 22
13.15-17.00 6-11 201400166 PRACT groep 9
12 201400453 PRACT-2 groep 5
14.15-15.00 17 201500053 WERKGROEP groep 20
15.00-15.45 17 201500053 WERKGROEP groep 30
15.15-17.00 14 201400068 WERKCOL-3 groep 17
18 201500053 WERKGROEP groep 21
20-21 201500053 WERKGROEP groep 21
24-25 201500053 WERKGROEP groep 21
16.15-17.00 17 201500053 WERKGROEP groep 21
17.00-17.45 17 201500053 WERKGROEP groep 29
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 4
vr 9.00-10.45 7-9 201600205 WERKGROEP groep 2
11-12 201600205 WERKGROEP groep 2
14 201600205 WERKGROEP groep 2
18 201500487 TRAINING-1 groep 3
22-24 200300176 WERKGROEP groep 5
9.00-11.30 20 201500477 TRAINING-2 groep 2
10.00-12.45 26 200900354 THEMA groep 1
11.00-12.45 3 201700102 WERKGROEP groep 9
7-9 201600205 WERKGROEP groep 5
11-12 201600205 WERKGROEP groep 5
14 201600205 WERKGROEP groep 5
18 201600203 TRAINING-1 groep 7
TRAINING-1 groep 6
22-24 200300176 WERKGROEP groep 6
11.00-15.00 21 200300836 COMP PRACT groep 3
13.15-15.00 3 201700102 WERKGROEP groep 10
7 201500477 WERKGROEP groep 2
9-10 200501023 WERKGROEP groep 19
12 201500477 WERKGROEP groep 2
15 201500477 WERKGROEP groep 2
18 200300053 WERKGROEP groep 2
20 200300053 WERKGROEP groep 2
22-23 200300053 WERKGROEP groep 2
13.15-15.45 24 201600203 TRAINING-2 groep 14

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2