Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 210

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 51 FA-BA211 GROEPS OW groep 2
GROEPS OW groep 5
2-3 FA-BA211 GROEPS OW groep 5
GROEPS OW groep 2
9.00-12.00 48-50 200400067 HW COL groep 1
11.00-12.45 44 GSTMS2 WERKGROEP groep 3
46 201700121 PROJECT groep 3
51 201700121 PROJECT groep 3
4 GSTVD2EN WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 22
46 200300181 WERKGROEP groep 6
47 200300063 WERKGROEP groep 5
48-51 200300181 WERKGROEP groep 6
2-3 200300181 WERKGROEP groep 6
15.15-17.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 21
46-51 GSTKO19 WERKCOL groep 2
2-4 GSTKO19 WERKCOL groep 2
di 9.00-10.45 43 FA-BA102 GROEPS OW groep 6
GROEPS OW groep 5
9.00-12.00 45 200800285 PRESENT groep 7
9.00-12.45 46-48 201700103 WERKGROEP groep 5
50-51 201700103 WERKGROEP groep 5
2 201700103 WERKGROEP groep 5
11.00-12.45 43 FA-BA102 GROEPS OW groep 12
GROEPS OW groep 11
46 FA-MA202 GROEPS OW groep 1
13.15-15.00 44 201500052 WERKGROEP groep 3
46 GSTKO18 WERKCOL groep 1
48 201500054 WERKGROEP groep 18
23 201200040 WERKGROEP groep 4
15.15-17.00 43 200600070 WERKGROEP groep 4
44 201500052 WERKGROEP groep 4
48 201500054 WERKGROEP groep 17
wo 9.00-9.45 3 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
9.00-10.45 39-44 201700820 WERKGROEP groep 2
46 200700054 WERKGROEP groep 5
48-49 200900337 WERKGROEP groep 2
50 200700054 WERKGROEP groep 5
2 201400070 WERKCOL groep 1
10.00-10.45 3 FA-BA103 GROEPS OW groep 10
11.00-12.45 43 200300171 WERKGROEP groep 10
48 201500054 WERKGROEP groep 30
50 201100053 TUTORIAL groep 2
2 201400070 WERKCOL groep 10
11.30-13.00 23 201200038 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 43 201100022 WERKGROEP groep 9
47 201700814 WERKGROEP groep 1
15 201200039 WERKGROEP groep 24
22 201200039 WERKGROEP groep 21
13.30-16.00 3 201700814 TRAINING-2 groep 6
15.15-17.00 44 201300016 WERKGROEP groep 8
47 201700814 WERKGROEP groep 2
15 201200039 WERKGROEP groep 11
22 201200039 WERKGROEP groep 6
23 201200038 WERKGROEP groep 1
15.15-19.00 46 201600025 WERKGROEP groep 1
48-49 201600025 WERKGROEP groep 1
51 201600025 WERKGROEP groep 1
2 201600025 WERKGROEP groep 1
4 201600025 WERKGROEP groep 1
do 9.00-10.45 43 200401007 HW COL groep 1
46-51 201100084 WERKGROEP groep 2
2-4 201100084 WERKGROEP groep 2
11.00-12.45 41-43 200500134 WERKGROEP groep 11
13.15-15.00 43 200600070 WERKGROEP groep 11
46-51 200800046 WERKGROEP groep 7
2-4 200800046 WERKGROEP groep 7
13.15-16.00 44 200800285 PRESENT groep 4
15.15-17.00 43 200600070 WERKGROEP groep 12
16.15-19.00 44 200800285 PRESENT groep 9
17.00-17.45 46 200300157 PRACT groep 21
18.15-19.00 46 200300157 PRACT groep 12
vr 9.00-10.45 47 201700163 WERKGROEP groep 9
49 201700163 WERKGROEP groep 9
51 201700163 WERKGROEP groep 9
2 201700163 WERKGROEP groep 9
10.00-12.45 37-44 200500986 PRACT groep 3
11.00-12.45 47-50 201700102 WERKGROEP groep 9
51 201700163 WERKGROEP groep 10
3 201700102 WERKGROEP groep 9
13.15-15.00 44 201600204 WERKGROEP groep 10
47-50 201700102 WERKGROEP groep 10
3 201700102 WERKGROEP groep 10
13.15-17.00 46 201500037 WERKGROEP groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2