Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 206

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 41 FA-MA212 HW COL groep 1
43 GSTMS1 WERKGROEP groep 4
45 GSTMS1 WERKGROEP groep 4
46 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
48 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
50 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
2 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
4 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 41 FA-MA212 HW COL groep 1
45 GSTVD2NE WERKGROEP groep 1
46 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
48 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
50 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
2 FI-MSECS15 WERKCOL groep 1
3 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
5 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 43-45 GSTKO01 WERKCOL groep 1
47-51 201700165 WERKGROEP groep 3
2 201400068 PROJECT groep 14
13.15-17.00 4 GSTPGO2 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 43-44 201500052 WERKGROEP groep 31
2 FI-MSECRM1 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 43 FA-BA102 GROEPS OW groep 8
GROEPS OW groep 7
44 200800285 PRESENT groep 10
9.00-12.45 46-51 201700103 WERKGROEP groep 3
2 201700103 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 44 200800285 PRESENT groep 3
45 201400068 PROJECT groep 2
46 FA-MA202 GROEPS OW groep 3
13.15-15.00 43 201500052 WERKGROEP groep 3
44 201700365 WERKGROEP groep 2
45 201400068 PROJECT groep 7
46-51 201500054 WERKGROEP groep 2
2-3 201500054 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 43-44 201700365 WERKGROEP groep 1
46-51 201500054 WERKGROEP groep 1
2-3 201500054 WERKGROEP groep 1
wo 9.00-10.45 39-44 201700820 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 8
2-3 200300037 COACHGROEP groep 8
11.00-11.30 43 FA-BA10017 WERKCOL groep 9
11.00-12.45 45 201400068 PROJECT groep 25
11.30-12.00 43 FA-BA10017 WERKCOL groep 10
11.30-13.00 23 201200038 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 37-44 201300016 WERKGROEP groep 5
45 201400068 PROJECT groep 30
15 201200039 WERKGROEP groep 26
22 201200039 WERKGROEP groep 20
15.15-17.00 37-44 201300016 WERKGROEP groep 6
15 201200039 WERKGROEP groep 13
22 201200039 WERKGROEP groep 5
23 201200038 WERKGROEP groep 3
15.15-19.00 46 201600025 WERKGROEP groep 2
48-49 201600025 WERKGROEP groep 2
51 201600025 WERKGROEP groep 2
2 201600025 WERKGROEP groep 2
4 201600025 WERKGROEP groep 2
do 9.00-10.45 43 200500134 WERKGROEP groep 23
44 200400444 WERKGROEP groep 4
46-49 200300858 WERKGROEP groep 1
51 201400068 WERKCOL-3 groep 12
2-3 200300858 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 41-43 200500134 WERKGROEP groep 10
44 200400444 WERKGROEP groep 8
46-49 200300858 WERKGROEP groep 2
51 200300858 WERKGROEP groep 2
2-3 200300858 WERKGROEP groep 2
13.00-14.45 43 201700022 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 46-50 201300019 WERKGROEP groep 3
2 201300019 WERKGROEP groep 3
3 200400462 WERKCOL groep 3
13.15-16.00 44 200800285 PRESENT groep 1
15.15-17.00 46-50 201300019 WERKGROEP groep 4
51 200400462 WERKCOL groep 4
2 201300019 WERKGROEP groep 4
3 200400462 WERKCOL groep 4
15 201200038 WERKGROEP groep 3
18.15-19.00 46 200300157 PRACT groep 14
vr 9.00-10.45 47-49 201600335 WERKGROEP groep 1
51 201600335 WERKGROEP groep 1
2-3 201600335 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 43 201500472 WERKGROEP groep 1
47-50 201500474 WERKGROEP groep 1
51 201600335 WERKGROEP groep 2
2-4 201500474 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 47-48 201500009 WERKCOL groep 2
50 201500009 WERKCOL groep 2
2 201500009 WERKCOL groep 2
13.15-17.00 45 201500477 WERKGROEP groep 10
49 201500477 WERKGROEP groep 10
3 201500477 WERKGROEP groep 10

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2