Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 204

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 45 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
46 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
48 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
50 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
2 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
4 GSTALGD2 WERKGROEP groep 5
11.00-12.45 45 GSTVD2GS WERKGROEP groep 1
46 201400068 WERKCOL-2 groep 25
WERKCOL-2 groep 26
47 GSTVD1GS WERKGROEP groep 1
48 201700121 PROJECT groep 5
49 GSTVD1GS WERKGROEP groep 1
50 201700165 WERKGROEP groep 1
51 GSTVD1GS WERKGROEP groep 1
2 GSTVD1GS WERKGROEP groep 1
3 201700121 PROJECT groep 4
4 GSTVD1GS WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 44-45 201100007 WERKGROEP groep 2
46 201700121 PROJECT groep 10
47 201400069 WERKCOL groep 4
48 201700121 PROJECT groep 10
49 200300063 WERKGROEP groep 5
51 201700121 PROJECT groep 10
13.15-17.00 4 GSTPGO2 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 44-45 201100007 WERKGROEP groep 4
2 201400068 PROJECT groep 17
17.15-20.00 48 GSTMATCH WERKGROEP groep 1
di 9.00-10.45 41 FA-MA212 HW COL groep 1
9.00-12.45 46-51 201700103 WERKGROEP groep 4
2 201700103 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 41 FA-MA212 HW COL groep 1
45 201400068 PROJECT groep 14
13.15-15.00 43-44 201500052 WERKGROEP groep 17
45 201400068 PROJECT groep 9
46-51 201500054 WERKGROEP groep 4
2-3 201500054 WERKGROEP groep 4
15.15-17.00 43-44 201500052 WERKGROEP groep 18
46-51 201500054 WERKGROEP groep 3
2-3 201500054 WERKGROEP groep 3
wo 9.00-10.45 45 201400068 PROJECT groep 28
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 9
2-3 200300037 COACHGROEP groep 9
11.00-12.45 43 200300171 WERKGROEP groep 12
44 201701044 WERKGROEP groep 4
45 201400068 PROJECT groep 27
11.30-13.00 23 201200038 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 43 201100022 WERKGROEP groep 2
47 201600017 PRACT groep 3
15 201200039 WERKGROEP groep 25
22 201200039 WERKGROEP groep 19
13.30-16.00 3 201700814 TRAINING-2 groep 8
15.15-17.00 43 200501022 WERKGROEP groep 41
15 201200039 WERKGROEP groep 12
22 201200039 WERKGROEP groep 4
23 201200038 WERKGROEP groep 2
15.15-19.00 46 201600025 WERKGROEP groep 5
48-49 201600025 WERKGROEP groep 5
51 201600025 WERKGROEP groep 5
2 201600025 WERKGROEP groep 5
4 201600025 WERKGROEP groep 5
do 9.00-10.45 43 201100022 WERKGROEP groep 13
46-49 200300858 WERKGROEP groep 3
51 201400068 WERKCOL-3 groep 10
2-3 200300858 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 43 201100022 WERKGROEP groep 19
46-49 200300858 WERKGROEP groep 4
51 200300858 WERKGROEP groep 4
2-3 200300858 WERKGROEP groep 4
11.30-13.00 15 201200038 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 43 200501022 WERKGROEP groep 5
44 200700294 WERKGROEP groep 1
46-50 201300019 WERKGROEP groep 1
51 200400462 WERKCOL groep 5
2 201300019 WERKGROEP groep 1
3 200400462 WERKCOL groep 5
15.15-17.00 43 200501022 WERKGROEP groep 6
46-50 201300019 WERKGROEP groep 2
51 200400462 WERKCOL groep 6
2 201300019 WERKGROEP groep 2
3 200400462 WERKCOL groep 6
19.00-19.45 46 200300157 PRACT groep 32
vr 9.00-10.45 43 200501022 WERKGROEP groep 25
11.00-12.45 43 200501022 WERKGROEP groep 20
47-50 201500474 WERKGROEP groep 4
2-4 201500474 WERKGROEP groep 4
12.00-15.00 44 200800285 PRESENT groep 1
13.15-15.00 47-48 201500009 WERKCOL groep 1
50 201500009 WERKCOL groep 1
2 201500009 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 45 201500477 WERKGROEP groep 3
49 201500477 WERKGROEP groep 3
3 201500477 WERKGROEP groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2