Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C024

dagtijdweekvakopmerking
ma 10.00-12.45 43-47 200300690 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 48 201700121 PROJECT groep 1
49 GSTVD1FI WERKGROEP groep 1
GSTVD2FI WERKGROEP groep 1
50 GSTALGD1 WERKGROEP groep 3
51 201700121 PROJECT groep 1
4 201700121 PRESENT groep 1
13.15-15.00 47 201700165 WERKGROEP groep 4
48 FA-MA103 GROEPS OW groep 2
GROEPS OW groep 1
49-51 201700165 WERKGROEP groep 4
3 201700121 PROJECT groep 10
4 201700121 PRESENT groep 4
13.15-16.00 43-46 201400024 HW COL groep 1
15.15-17.00 2-4 201600404 WERKGROEP groep 4
di 9.00-10.45 3 201500510 WERKGROEP groep 3
9.00-12.45 46-51 201700103 WERKGROEP groep 7
2 201700103 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 3 201500510 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 5
2 201400068 PROJECT groep 27
15 201200040 WERKGROEP groep 2
23 201200040 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 45 201100082 SEMINAR groep 1
46 GSTMINA2 PRACT groep 1
47 201100082 SEMINAR groep 1
49 GSTMINA2 PRACT groep 1
50 201100082 SEMINAR groep 1
4 GSTMINA2 PRACT groep 1
15.15-17.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 6
2 201400068 PROJECT groep 28
wo 9.00-12.45 44 200800162 HW COL groep 1
46-51 200300037 COACHGROEP groep 7
2-3 200300037 COACHGROEP groep 7
11.00-12.45 42 201400068 WERKCOL-2 groep 3
45 201100053 TUTORIAL groep 2
TUTORIAL groep 1
13.15-15.00 41-44 201300016 WERKGROEP groep 9
48 201100047 WERKCOL-2 groep 2
51 201100047 WERKCOL-2 groep 2
15 201200039 WERKGROEP groep 14
13.15-16.15 2-3 201100020 WERKGROEP groep 3
13.15-17.00 46-47 201500485 WERKGROEP groep 2
49-50 201500485 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 42 201700814 WERKGROEP groep 6
45 201700814 WERKGROEP groep 6
15 201200039 WERKGROEP groep 1
do 9.00-10.45 36-45 201100007 WERKGROEP groep 2
46-49 200600988 PRACT groep 5
51 200600988 PRACT groep 5
4 200600988 PRACT groep 5
11.00-12.45 41-43 200500134 WERKGROEP groep 6
44 201700031 WERKCOL groep 1
46-49 200600988 PRACT groep 6
51 200600988 PRACT groep 6
4 200600988 PRACT groep 6
13.15-15.00 42 201700031 WERKCOL groep 2
43 200501022 WERKGROEP groep 11
44 201700031 WERKCOL groep 2
15 201200037 WERKGROEP groep 2
23 201200037 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 46-51 200500059 WERKGROEP groep 2
2-3 200500059 WERKGROEP groep 2
vr 9.00-12.45 45 B-B1MOL14 WERKCOL groep 2
11.00-12.00 41 FA-MA211 GROEPS OW groep 3
11.00-12.45 44 201600204 WERKGROEP groep 9
47-50 201500474 WERKGROEP groep 3
2-4 201500474 WERKGROEP groep 3
12.00-13.00 41 FA-MA211 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 47-48 201100004 WERKCOL groep 5
50 201100004 WERKCOL groep 5
13.15-17.00 45 201500477 WERKGROEP groep 5
49 201500477 WERKGROEP groep 5
3 201500477 WERKGROEP groep 5

Gebouw SGG