Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 136

Capaciteit: 24 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 51 GSTMS1 WERKGROEP groep 2
2 GSTMS1 WERKGROEP groep 2
4 GSTMS1 WERKGROEP groep 2
7 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
10 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
12 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
16 GSTVD1IN WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 6 GSTALGD1 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 51 GSTVD2NE WERKGROEP groep 1
2 GSTVD2NE WERKGROEP groep 1
3 GSTMS2 WERKGROEP groep 1
4 GSTVD2NE WERKGROEP groep 1
5 GSTMS2 WERKGROEP groep 1
17 GSTMS1 WERKGROEP groep 4
19 GSTVD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVD2DU WERKGROEP groep 1
20 GSTMS1 WERKGROEP groep 4
22-23 GSTVD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVD2DU WERKGROEP groep 1
24 GSTMS1 WERKGROEP groep 4
26 GSTVD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVD2DU WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 51 201100015 WERKCOL groep 1
2-3 201100015 WERKCOL groep 1
17-20 201400045 WERKCOL groep 5
22-24 201400045 WERKCOL groep 5
13.15-17.00 6 200500044 WERKGROEP groep 5
7 200800166 HW COL groep 1
8 200500044 WERKGROEP groep 5
11-13 200500044 WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 3 GEO4-3907 WERKCOL groep 1
17-20 201400045 WERKGROEP groep 5
22-24 201400045 WERKGROEP groep 5
17.15-19.00 51 201400013 HW COL groep 1
19.15-21.00 6 201700030 WERKGROEP groep 4
10 201700030 WERKGROEP groep 4
13 201700030 WERKGROEP groep 4
di 9.00-10.45 19 200300019 WERKGROEP groep 3
24 201200042 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 13 200600207 WERKGROEP groep 3
23 200600207 WERKGROEP groep 3
10.00-10.45 2 201600411 INZAGE groep 1
11.00-12.45 3 201500072 WERKGROEP groep 9
6-12 FA-BA105 GROEPS OW groep 3
17 201700140 WERKGROEP groep 1
19 200300836 WERKGROEP groep 2
20 201700140 WERKGROEP groep 1
22 201700140 WERKGROEP groep 1
11.00-15.00 47-51 201500072 WERKGROEP groep 10
2 201500072 WERKGROEP groep 10
13.15-15.00 3 201500072 WERKGROEP groep 10
17 200300156 WERKGROEP groep 22
13.15-17.00 6-14 201400048 WERKGROEP groep 1
18-23 201400054 PRACT groep 10
24 201200042 WERKGROEP groep 7
25 201400054 PRACT groep 10
15.15-17.00 46-51 201700162 WERKGROEP groep 1
2-4 201700162 WERKGROEP groep 1
wo 9.00-10.45 4 GEO2-3502 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 8
2-3 200300037 COACHGROEP groep 8
9.00-17.00 6-14 200900121 WERKGROEP groep 5
15 200900121 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 17-25 201700020 WERKGROEP groep 3
13.15-14.15 17 201500017 WERKGROEP groep 5
19-22 201500017 WERKGROEP groep 5
24-26 201500017 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 48-51 201100020 WERKGROEP groep 1
2-4 GEO4-3316 WERKCOL groep 1
14.00-16.30 18 201500005 TRAINING-2 groep 10
14.15-15.00 17 201500017 WERKGROEP groep 6
19-22 201500017 WERKGROEP groep 6
24-26 201500017 WERKGROEP groep 6
14.15-17.00 23 FA-BA107 WERKCOL groep 3
15.15-16.15 17 201500017 WERKGROEP groep 7
19-22 201500017 WERKGROEP groep 7
24-26 201500017 WERKGROEP groep 7
15.15-17.00 48-51 201100020 WERKGROEP groep 2
2-4 GEO4-3316 WERKCOL groep 1
16.15-17.00 17 201500017 WERKGROEP groep 8
19-22 201500017 WERKGROEP groep 8
24-26 201500017 WERKGROEP groep 8
do 9.00-9.45 14 FA-BA105 WERKCOL groep 2
9.00-10.45 51 200600988 PRACT groep 9
3 200300858 WERKGROEP groep 1
4 200600988 PRACT groep 9
9.00-11.30 23 201700821 TRAINING-2 groep 6
9.00-12.45 8 201000129 TRAINING groep 3
22 B-B1EXST13 WERKCOL groep 1
10.00-12.45 24 201600012 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 51 200600988 PRACT groep 10
3 200300858 WERKGROEP groep 2
4 200600988 PRACT groep 10
11.30-13.00 15 201200038 WERKGROEP groep 2
12.00-17.00 23 201200041 WERKGROEP groep 7
13.15-15.00 47-51 200300062 WERKGROEP groep 1
2-3 200300062 WERKGROEP groep 1
12 200501023 WERKGROEP groep 23
WERKGROEP groep 24
13.15-17.00 22 B-B1EXST13 WERKCOL groep 9
25 201400066 PRACT-2 groep 1
13.15-19.00 24 201600012 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 200300073 WERKGROEP groep 2
2-3 200300073 WERKGROEP groep 2
15 201200038 WERKGROEP groep 2
15.15-19.00 7-14 200600009 WERKGROEP groep 4
vr 9.00-10.45 47-51 201500015 WERKGROEP groep 3
7 201600013 WERKGROEP groep 1
9 201600013 WERKGROEP groep 1
14 201600013 WERKGROEP groep 1
18 201600203 TRAINING-1 groep 2
21 201600203 TRAINING-1 groep 12
23 201500053 WERKCOL groep 16
9.00-12.45 2 B-B1DIER05 PRESENT groep 9
9.00-17.00 26 201600201 SYMPOSIUM groep 1
10.00-12.45 24 201600012 WORKSHOP groep 1
11.00-12.45 47-51 201500015 WERKGROEP groep 4
3 201100004 INZAGE groep 1
7 201600013 WERKGROEP groep 2
9 201600013 WERKGROEP groep 2
12 201600202 WERKGROEP groep 16
14 201600013 WERKGROEP groep 2
20 201600202 WERKGROEP groep 16
21 201400068 PROJECT groep 2
22 200300004 WERKCOL groep 2
23 201500053 WERKCOL groep 15
13.15-15.00 5 FA-BA103 GROEPS OW groep 6
GROEPS OW groep 5
7 201700104 WERKGROEP groep 5
9 201700104 WERKGROEP groep 5
12 201600202 WERKGROEP groep 26
20 201600202 WERKGROEP groep 26
13.15-17.00 3 201500477 WERKGROEP groep 9
13.15-19.00 24 201600012 INDIV groep 1

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21