Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 123

Capaciteit: 26 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 43 GSTVD2EN WERKGROEP groep 1
47 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
49 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
51 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
2 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
4 GSTMS1 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 43 GSTVD1EN WERKGROEP groep 1
44 GSTALGD1 WERKGROEP groep 6
45 GSTVD1EN WERKGROEP groep 1
46 GSTALGD1 WERKGROEP groep 2
47 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
48 GSTALGD1 WERKGROEP groep 2
49 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
50 GSTALGD1 WERKGROEP groep 2
51 201700121 PROJECT groep 4
13.15-15.00 46 201700121 PROJECT groep 9
48 201700121 PROJECT groep 9
51 201700121 PROJECT groep 9
4 201400046 WERKGROEP groep 2
17.15-20.00 48 GSTMATCH WERKGROEP groep 3
di 9.00-10.45 47-49 200300074 WERKGROEP groep 3
51 200300074 WERKGROEP groep 3
2-3 200300074 WERKGROEP groep 3
24 201200042 WERKGROEP groep 5
11.00-12.45 46 201500072 WERKGROEP groep 5
3 201500072 WERKGROEP groep 5
11.00-15.00 47-51 201500072 WERKGROEP groep 6
2 201500072 WERKGROEP groep 6
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 1
46 201500072 WERKGROEP groep 6
3 201500072 WERKGROEP groep 6
13.15-17.00 24 201200042 WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 42-43 200300103 WERKGROEP groep 3
201300028 WERKGROEP groep 3
17.15-19.00 37-44 200300103 SPREEKUUR groep 3
201300028 SPREEKUUR groep 3
wo 9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 15
2-3 200300037 COACHGROEP groep 15
11.00-12.45 41-44 201600302 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 44 201600405 GASTCOL groep 2
46 201100047 WERKCOL-2 groep 2
13.15-16.00 48-51 200400022 PRESENT groep 1
do 9.00-10.45 37-44 200300103 WERKGROEP groep 5
46-49 200600988 PRACT groep 1
50 201400068 WERKCOL-3 groep 22
51 200600988 PRACT groep 1
4 200600988 PRACT groep 1
11.00-12.45 37-44 200300103 WERKGROEP groep 6
46-49 200600988 PRACT groep 2
50 200600026 WERKCOL groep 1
51 200600988 PRACT groep 2
4 200600988 PRACT groep 2
12.00-17.00 15 201200041 WERKGROEP groep 5
23 201200041 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 37-43 201300017 WERKCOL groep 5
46 201600404 WERKGROEP groep 1
47 201700163 WERKGROEP groep 1
49 201700163 WERKGROEP groep 1
51 201700163 WERKGROEP groep 1
2 201700163 WERKGROEP groep 1
3 201700120 WERKCOL groep 1
13.15-16.00 44-45 201100055 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 37-43 201300017 WERKGROEP groep 5
46-47 201500510 WERKGROEP groep 1
49 201500510 WERKGROEP groep 1
51 201400068 WERKCOL-3 groep 7
2-3 201500510 WERKGROEP groep 1
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
17.15-19.00 46-47 201500510 WERKGROEP groep 2
49 201500510 WERKGROEP groep 2
2-3 201500510 WERKGROEP groep 2
vr 11.00-12.45 44 201600204 WERKGROEP groep 1
47-51 201500475 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 44 201600204 WERKGROEP groep 2
14.15-17.00 47-51 201200005 WERKCOL groep 3
2-3 201200005 WERKCOL groep 3

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21