Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 119

Type zaal: college 42

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 4 GEO3-2133 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 47-51 GEO4-3912 HOORCOL groep 1
2-3 GEO4-3912 HOORCOL groep 1
6 GSTALGD1 WERKGROEP groep 1
7-13 NS-TP457M WERKCOL groep 1
16 NS-TP457M WERKCOL groep 1
20 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
24-25 GSTMS2 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 2
3 GEO4-1514B HOORCOL groep 1
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 1
25 FA-BA204 GROEPS OW groep 2
15.15-17.00 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-4 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 51 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
2 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
7-10 200401045 WERKGROEP groep 7
WERKGROEP groep 8
9.00-11.45 12-14 FA-BA205 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
20 FA-BA106 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
9.00-12.45 22 201400054 PRACT groep 1
23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 3
24 201600007 SYMPOSIUM groep 2
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 3
6 INFODB: Databases WERKCOL groep 3
19 200900339 WERKGROEP groep 1
13.00-17.00 51 201600022 TRAINING groep 1
13.15-15.00 4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
7-14 201000129 WERKCOL groep 2
17 201300034 WERKGROEP groep 10
19 200900339 WERKGROEP groep 2
20-22 201300034 WERKGROEP groep 10
24 201300034 WERKGROEP groep 10
15.15-17.00 6 WISB382 HOORCOL groep 1
15.15-19.00 7-16 NS-TP529M WERKCOL groep 1
17-25 NS-TP529M WERKCOL groep 1
17.15-21.00 51 201400068 WERKCOL-2 groep 20
WERKCOL-2 groep 19
wo 9.00-10.45 47-51 GEO4-3911 HOORCOL groep 1
21 200300156 WERKGROEP groep 26
9.00-12.00 2 GEO3-2133 WERKCOL groep 1
4 GEO3-2133 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 3 GEO3-2133 WERKCOL groep 1
15 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 50 201500054 WERKGROEP groep 28
6-14 WISB137 WERKCOL groep 3
21 200300156 WERKGROEP groep 25
24 201700020 WERKGROEP groep 6
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
12.30-15.00 23 201500486 TRAINING-2 groep 4
13.15-15.00 6-15 BETA-B1KLC HOORCOL groep 1
22 200300004 WERKCOL groep 3
13.15-17.00 46-51 NS-109B WERKCOL groep 5
2-4 NS-109B WERKCOL groep 5
20 201500005 WERKGROEP groep 8
15.15-19.00 6 201500002 WERKGROEP groep 8
10 201500002 WERKGROEP groep 8
15 201500002 WERKGROEP groep 8
19 200300836 COMP PRACT groep 3
18.00-20.45 41-51 WISLEER802 HOORCOL groep 1
do 9.00-10.45 50-51 201700037 WERKGROEP groep 2
2-3 201700037 WERKGROEP groep 2
9.00-11.45 9 FA-BA205 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
17-18 WISB114 WERKCOL groep 3
20-25 WISB114 WERKCOL groep 3
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 4
12 200501023 WERKGROEP groep 6
WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 51 201700163 WERKGROEP groep 3
3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
vr 11.00-12.45 47-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
8-10 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 10 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 2
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 2
12 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 1
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 1
18 200300004 WERKCOL groep 2
20 200300004 WERKCOL groep 2
25 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 1
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 1
13.15-18.15 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21