Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 116

Type zaal: college 50

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46 FA-MA201 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 42-44 200300007 WERKCOL groep 2
48 200300037 HOORCOL groep 1
50 NS-109B WERKCOL groep 1
11.00-12.45 46 BETA-B2FGN HOORCOL groep 1
51 201600406 HOORCOL-1 groep 1
2-4 INFOB3CE: Cognitie en emotie COMM OW groep 4
13.15-15.00 43-44 201100016 WERKCOL groep 1
46 201600335 HOORCOL groep 1
47 201100015 WERKCOL groep 1
48-49 201600335 HOORCOL groep 1
50-51 200500126 HOORCOL groep 1
2-3 200500126 HOORCOL groep 1
4 200900337 WERKGROEP groep 1
WERKGROEP groep 3
15.15-17.00 41-44 SK-BNANO WERKCOL groep 1
46 201700037 INSTR COL groep 1
50 201700037 INSTR COL groep 1
51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 11
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 10
di 11.00-12.45 44 201700823 HOORCOL groep 1
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
11.00-15.00 49 201500072 WERKGROEP groep 12
51 201500072 WERKGROEP groep 14
13.15-15.00 41-44 200300125 HOORCOL groep 1
47 201600335 HOORCOL groep 1
5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
13.15-17.00 48 201600335 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
wo 9.00-10.45 43 FA-CPS101 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 43 200300171 VOORB IC groep 8
VOORB IC groep 6
45 201600402 WERKGROEP groep 2
46 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 1
47 201500054 WERKGROEP groep 20
48 201100053 TUTORIAL groep 1
49-51 201500054 WERKGROEP groep 20
2-3 201500054 WERKGROEP groep 20
13.00-16.00 45 200800163 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 43 200300171 VOORB IC groep 1
VOORB IC groep 3
46-51 201600038 WERKGROEP groep 1
2-4 201600038 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 43 201100022 VOORB IC groep 2
44 201500486 WORKSHOP groep 1
15.15-19.00 51 201600025 WERKGROEP groep 10
do 9.00-10.45 43 200300103 SPREEKUUR groep 6
46 201500009 HOORCOL groep 1
47-48 201700037 WERKGROEP groep 5
49 B-B1BEP13 WERKCOL groep 4
50-51 201700037 WERKGROEP groep 5
2-3 201700037 WERKGROEP groep 5
9.00-12.45 44 FA-MA102 GROEPS OW groep 6
GROEPS OW groep 5
11.00-12.45 43 200300103 SPREEKUUR groep 5
46-51 NS-121B WERKCOL groep 3
2-4 NS-121B WERKCOL groep 3
13.15-14.00 46 B-B2MGOT14 HOORCOL groep 3
13.15-14.15 43-44 200300009 INSTR COL groep 1
13.15-15.00 47 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 10
14.15-16.00 43-44 200300009 COACHGROEP groep 2
15.15-17.00 47 200400462 WERKCOL groep 5
49-50 200400462 WERKCOL groep 5
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
16.15-17.00 43-44 200300009 INSTR COL groep 1
vr 9.00-10.45 43 200501022 VOORB IC groep 24
VOORB IC groep 20
VOORB IC groep 30
VOORB IC groep 26
VOORB IC groep 28
VOORB IC groep 22
47-51 201500475 HOORCOL groep 1
9.00-12.00 2 201500475 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 43 200501022 VOORB IC groep 29
VOORB IC groep 27
VOORB IC groep 19
VOORB IC groep 21
VOORB IC groep 23
VOORB IC groep 25
13.15-15.00 51 200300082 THEMA groep 1
13.15-17.00 37-44 NS-106B WERKCOL groep 5
5 FA-MA104 HOORCOL groep 1

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21