Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 114

Capaciteit: 50 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 51 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
2 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
4 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
22-24 FA-BA211 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 4
9.30-10.45 12 201400026 HW COL groep 1
11.00-12.45 46-51 200300138 INSTR COL groep 1
201700040 INSTR COL groep 1
2-4 INFOB3CE: Cognitie en emotie COMM OW groep 3
6-13 WISB137 WERKCOL groep 4
18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
23-25 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
13.15-15.00 46-51 NS-121B WERKCOL groep 3
2-4 NS-121B WERKCOL groep 3
6-9 B-B3NAAN16 HOORCOL groep 1
12 201400026 HW COL groep 1
15.15-17.00 51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 5
3 GEO3-3311 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 7-10 200401045 WERKGROEP groep 5
WERKGROEP groep 6
17-26 INFOB3LSHI: Life sciences and health informatics HOORCOL groep 1
9.00-12.45 3 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
13 200300088 WERKGROEP groep 2
11.00-12.45 51 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
4 GEO4-2312 HOORCOL groep 1
6-7 FA-BA202 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
12 FA-BA202 WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 8
17-25 INFOSTT: Scheduling and timetabling HOORCOL groep 1
13.00-15.00 25 200600207 PRESENT groep 1
13.15-15.00 3 FA-BA104 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
4-5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 8
13.15-17.00 6-13 200300159 WERKGROEP groep 2
17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 7
15.15-17.00 5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 4
wo 9.00-10.45 46-51 200300138 WERKGROEP groep 1
201700040 WERKGROEP groep 1
2-3 200300138 WERKGROEP groep 1
201700040 WERKGROEP groep 1
4 200300138 WERKGROEP groep 1
201700040 WERKGROEP groep 1
21 200300156 WERKGROEP groep 22
9.00-12.45 12 201300032 COMP PRACT groep 5
11.00-12.45 50-51 SK-B1BIOC WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
2 SK-B1BIOC WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 5
3 201400070 WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 8
7-8 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
10 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
21 200300156 WERKGROEP groep 21
23-24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 4
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
13.15-15.00 22 200300004 WERKCOL groep 2
13.15-17.00 20 201500005 WERKGROEP groep 9
15.15-17.00 6-15 BETA-B1KLC WERKCOL groep 1
15.15-19.00 51 201600025 WERKGROEP groep 7
2 201600025 WERKGROEP groep 7
4 201600025 WERKGROEP groep 7
19 201500002 WERKGROEP groep 7
23 201500002 WERKGROEP groep 7
do 9.00-10.45 48-51 B-B2META09 WERKCOL groep 3
2-3 B-B2META09 WERKCOL groep 3
7-14 201700105 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 46-51 WISB121 WERKCOL groep 4
2-4 WISB121 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 3
12 201400026 HW COL groep 1
23 201700026 TUTORIAL groep 1
13.15-17.00 25 201300034 PRESENT groep 18
15.15-17.00 51 GEO2-2143 WERKCOL groep 1
3 201600404 INZAGE groep 1
vr 9.00-10.45 51 GEO4-3911 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 8-10 B-B2AS17 GROEPS OW groep 2
13.15-16.00 51 FA-MA104 WERKCOL groep 3
13.15-18.15 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
13.15-19.00 24 201600012 INDIV groep 2

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21