Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Human Computer Interaction Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 002

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 40 GSTBAVD1BI CLUSTER groep 1
GSTBAVD1IN CLUSTER groep 1
GSTBAVD1NK CLUSTER groep 1
GSTBAVD1SK CLUSTER groep 1
GSTBAVD1WK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1BI CLUSTER groep 1
GSTVAKD1IN CLUSTER groep 1
GSTVAKD1NK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1SK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1WK CLUSTER groep 1
44 GSTBAVD1BI CLUSTER groep 1
GSTBAVD1IN CLUSTER groep 1
GSTBAVD1NK CLUSTER groep 1
GSTBAVD1SK CLUSTER groep 1
GSTBAVD1WK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1BI CLUSTER groep 1
GSTVAKD1IN CLUSTER groep 1
GSTVAKD1NK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1SK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1WK CLUSTER groep 1
47 GSTBAVD1IN CLUSTER groep 1
GSTBAVD1WK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1BI CLUSTER groep 1
GSTVAKD1IN CLUSTER groep 1
GSTVAKD1NK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1SK CLUSTER groep 1
GSTVAKD1WK CLUSTER groep 1
9.00-11.45 51 FA-MA103 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 37-38 200300007 WERKCOL groep 3
39 SK-MCMC HOORCOL groep 1
43 200300007 WERKCOL groep 3
46 FA-MA10719 HOORCOL groep 1
50 FA-MA10719 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 42 201800484 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 37-44 201900014 WERKCOL groep 5
15.15-17.00 39 201900014 PRACT groep 1
40 NS-120B WERKCOL groep 2
46-47 WISB108 WERKCOL groep 2
50-51 WISB108 WERKCOL groep 2
2-3 WISB108 WERKCOL groep 2
4 200900337 WERKGROEP groep 6
WERKGROEP groep 3
201400046 WERKGROEP groep 6
WERKGROEP groep 3
17.15-19.00 37 201400013 HW COL groep 1
di 9.00-10.45 38 INFOB1IMM: Mens, maatschappij en ICT WERKCOL groep 3
41 INFOB1IMM: Mens, maatschappij en ICT WERKCOL groep 4
42 201500032 WERKCOL groep 3
49 201500510 INZAGE groep 1
4 201600403 INZAGE groep 1
11.00-12.45 36 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 4
37 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 3
38 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 3
39 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 3
40 201800002 PRACT groep 2
41 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 2
42 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 3
44 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 3
46-49 WISB161: Inleiding kansrekening en statistiek WERKCOL groep 3
50 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
51 WISB161: Inleiding kansrekening en statistiek WERKCOL groep 3
2-4 WISB161: Inleiding kansrekening en statistiek WERKCOL groep 3
13.15-15.00 2 GSTVAKD2DU CLUSTER groep 1
GSTVAKD2EN CLUSTER groep 1
GSTVAKD2FR CLUSTER groep 1
GSTVAKD2MU CLUSTER groep 1
GSTVAKD2NE CLUSTER groep 1
GSTVAKD2SP CLUSTER groep 1
13.15-17.00 37-41 201800484 PRACT groep 1
15.15-17.00 42 GSTVAKD2BI CLUSTER groep 1
GSTVAKD2IN CLUSTER groep 1
GSTVAKD2NK CLUSTER groep 1
GSTVAKD2SK CLUSTER groep 1
GSTVAKD2WK CLUSTER groep 1
wo 9.00-10.45 36 FA-MA201 HOORCOL groep 1
37-40 201900014 WERKCOL groep 3
42-44 201900014 WERKCOL groep 3
50 201500154 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 51 200300037 COACHGROEP groep 11
2 201800486 WORKSHOP groep 1
9.00-17.00 4 201800486 WORKSHOP groep 1
11.00-12.45 37-41 201800484 HOORCOL groep 1
42-43 B-B1EVBI13 WERKCOL groep 8
3 201800486 WORKSHOP groep 1
13.15-15.00 36 GSLS-ACAD HOORCOL groep 1
13.15-17.00 37 201800486 WORKSHOP groep 1
43 INFOMAIS: Adaptive interactive systems HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46 201600025 WERKGROEP groep 10
48 201600025 WERKGROEP groep 10
50 201600025 WERKGROEP groep 10
2-3 201600025 WERKGROEP groep 10
do 9.00-10.45 47-51 200500126 PRACT groep 1
2-3 200500126 PRACT groep 1
9.00-12.45 37-41 201800484 PRACT groep 1
43 SK-B2MBBT GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 2
9.00-15.00 46 FA-CPS221 HW COL groep 1
11.00-12.45 42 FA-BA202 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
48-51 NS-375B WERKCOL groep 1
2-4 NS-375B WERKCOL groep 1
13.15-14.30 36 GSLS-ACAD HOORCOL groep 1
13.15-15.00 40 B-B1MB05 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
2 201500510 INZAGE groep 1
15.15-17.00 37-45 B-MBIVA PRESENT groep 1
46-51 201800138 COMP PRACT groep 1
201800139 COMP PRACT groep 1
2-4 201800138 COMP PRACT groep 1
201800139 COMP PRACT groep 1
vr 9.00-10.45 36 FA-MA201 HOORCOL groep 1
37 FA-MA201 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 38 DI-408-09 HOORCOL groep 1
11.00-17.00 36 201800486 WORKSHOP groep 1
13.15-17.00 37-44 NS-204B WERKCOL groep 2

Gebouw RUPPERT