Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal G224

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46-51 200600056 SEMINAR groep 2
2-4 200600056 SEMINAR groep 2
11.00-12.45 43 200600048 WERKGROEP groep 3
45 GSTVD1KS WERKGROEP groep 1
GSTVD2KS WERKGROEP groep 1
46-51 200600056 SEMINAR groep 4
2-4 200600056 SEMINAR groep 4
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 30
47 200300063 WERKGROEP groep 3
48 201700165 WERKGROEP groep 4
49 200300063 WERKGROEP groep 3
51 200300063 WERKGROEP groep 3
2 201400068 PROJECT groep 12
3 201700121 PROJECT groep 6
4 201700037 INDIV groep 1
15.15-17.00 42-44 201500052 WERKGROEP groep 29
47 200300063 WERKGROEP groep 2
49 200300063 WERKGROEP groep 2
51 200300063 WERKGROEP groep 2
2 201400068 PROJECT groep 3
4 201700037 INDIV groep 4
17.15-19.00 43 GSTVD2MI WERKGROEP groep 1
45 GSTVD2MI WERKGROEP groep 1
di 9.00-10.45 47 200300073 WERKGROEP groep 1
49 200300073 WERKGROEP groep 1
51 200300073 WERKGROEP groep 1
2-3 200300073 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 42-44 201500014 PROJECT groep 4
11.00-12.45 45 201400068 PROJECT groep 6
46-50 201600411 WERKCOL groep 4
2-3 201600411 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 46 201500072 WERKGROEP groep 12
47 GSTPGO2 WERKCOL groep 5
48 201400068 PROJECT groep 21
49 GSTPGO2 WERKCOL groep 5
2 201400068 PROJECT groep 21
3 201500072 WERKGROEP groep 12
13.15-17.00 44 201100082 SEMINAR groep 1
wo 9.00-10.45 44 201600402 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 11
2-3 200300037 COACHGROEP groep 11
11.00-12.45 36-44 200300531 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 43-44 201700814 WERKGROEP groep 1
47 201700814 WERKGROEP groep 4
48-51 201100020 WERKGROEP groep 5
15 201200039 WERKGROEP groep 19
22 201200039 WERKGROEP groep 26
15.15-17.00 42 201700814 WERKGROEP groep 2
43-44 201700814 WERKGROEP groep 2
45 201700814 WERKGROEP groep 2
47 201700814 WERKGROEP groep 6
49 201700814 TRAINING-1 groep 7
50 201700814 TRAINING-1 groep 17
51 201600405 GASTCOL groep 2
2-4 201100004 WORKSHOP groep 2
15 201200039 WERKGROEP groep 6
22 201200039 WERKGROEP groep 11
do 9.00-10.45 42 200500134 WERKGROEP groep 15
43 201100022 WERKGROEP groep 15
46-51 201700019 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 42 201700031 WERKCOL groep 1
43 201100022 WERKGROEP groep 22
46-51 201700019 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 43 200501022 WERKGROEP groep 1
46-51 200300062 WERKGROEP groep 3
2-3 200300062 WERKGROEP groep 3
4 201000398 WERKGROEP groep 15
15.15-17.00 42 200300009 WERKCOL groep 4
43 200501022 WERKGROEP groep 2
44 201100003 WERKCOL groep 6
46-51 201600411 WERKCOL groep 4
3 200300062 WERKGROEP groep 2
4 201000398 WERKGROEP groep 16
vr 9.00-10.45 43 200501022 WERKGROEP groep 31
11.00-12.45 43 200501022 WERKGROEP groep 32
47-50 201500474 WERKGROEP groep 5
51 201500475 WERKGROEP groep 1
2-4 201500474 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 43 201300820 WERKGROEP groep 2
47 201500487 WORKSHOP groep 1
48 201100004 WERKCOL groep 6
50 201100004 WERKCOL groep 6
13.15-17.00 45 201500477 WERKGROEP groep 1
49 201500477 WERKGROEP groep 1
3 201500477 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 47-48 200300157 WERKGROEP groep 21
51 200300157 WERKGROEP groep 21

Gebouw LANGEVELD