Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 001

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 1-6 LI1V13002 HOORCOL groep 1
1-8 RT2V13001 HOORCOL groep 1
9-11 LI1V13002 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 INFOLAI: Logica voor AI WERKCOL groep 3
1-8 GE2V14006 HOORCOL groep 1
1-4 WY3V14021 HOORCOL groep 1
2-4 INFOLAI: Logica voor AI WERKCOL groep 3
6-10 WY3V14021 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 17-20 RGBUSBR010 HOORCOL groep 1
22-23 RGBUSBR010 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 3-6 GKMV16024 WERKCOL groep 1
9-11 GKMV16024 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 1-9 RS2V14001 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 USG6841 HOORCOL groep 1
22 USEMPA GASTCOL groep 1
25 USEMPA GASTCOL groep 1
11.00-12.45 1-9 GE3V17029 HW COL groep 1
GE3V17030 HW COL groep 1
6 OGMV05006 WERKCOL groep 1
9-10 OGMV05006 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 51 RGMUPRV004 WERKCOL groep 1
14 RGBUIER002 WORKSHOP groep 14
15.15-17.00 51 RGMUPRV004 WERKCOL groep 3
wo 9.00-10.45 1-6 WY1V13018 WERKCOL groep 3
7-14 RGBUSBR019 WERKGROEP groep 1
9-11 WY1V13018 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 1-6 WY1V13018 WERKCOL groep 4
7-14 RGBUSBR019 WERKGROEP groep 2
9-11 WY1V13018 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 1-9 KI3V14001 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 9 RGMUSTR109 WERKGROEP groep 1
11 RGMUSTR109 WERKGROEP groep 1
do 9.00-10.45 46-51 RGBUSBR016 WERKGROEP groep 1
2-5 RGBUSBR016 WERKGROEP groep 1
7-10 RGBUPRV002 WORKSHOP groep 25
12 RGBUPRV002 WORKSHOP groep 25
14-15 RGBUPRV002 WORKSHOP groep 25
17-18 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 15
20-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 15
11.00-12.45 46-51 RGBUSBR016 WERKGROEP groep 2
2-5 RGBUSBR016 WERKGROEP groep 2
7-9 RGMUPRV205 WERKCOL groep 1
10-12 RGMUPRV111 BASISCOL groep 1
13-15 RGMUPRV121 WERKCOL groep 1
17-18 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 16
20-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 16
13.15-15.00 51 RGMUPRV001 WERKGROEP groep 4
2-4 RGMUPRV001 WERKGROEP groep 4
7-14 RGBUIER002 WERKGROEP groep 24
17-18 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 17
20-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 17
15.15-17.00 51 RGMUPRV001 WERKGROEP groep 5
1-9 RS2V14001 HOORCOL groep 2
2-4 RGMUPRV001 WERKGROEP groep 5
17-18 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 18
20-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 18
vr 9.00-10.45 3-6 GKMV16023 HW COL groep 1
8 RGMUIER207 WERKGROEP groep 1
9-11 GKMV16023 HW COL groep 1
10 RGMUIER207 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 14-16 RGMUIER109 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 3-6 GKMV16023 WERKCOL groep 1
7-9 RGMUSBR117 WERKGROEP groep 1
9-11 GKMV16023 WERKCOL groep 1
10-12 RGMUPRV140 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 3-6 GKMV16023 WERKCOL groep 2
7-9 RGMUSBR106 WERKGROEP groep 1
9-11 GKMV16023 WERKCOL groep 2
11-12 RGMUIER217 WORKSHOP groep 1

Gebouw JK15A