Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 102

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 1-6 NE1V13001 HOORCOL groep 1
1-9 SP2V17002 HOORCOL groep 1
9-11 NE1V13001 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 1-6 TW2V13004 HW COL groep 1
2-9 SP1V17002 HOORCOL groep 1
9-11 TW2V13004 HW COL groep 1
13.15-15.00 1-9 KU2V17004 HOORCOL groep 1
1-6 ME2V18001 HOORCOL groep 1
2-9 GE3V17001 HOORCOL groep 1
9-11 ME2V18001 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46-51 RGMUIER016 HOORCOL groep 1
2-9 GE1V14001 WERKCOL groep 1
2-7 LI2V17002 HOORCOL groep 2
2-4 RGMUIER016 HOORCOL groep 1
9-10 LI2V17002 HOORCOL groep 2
di 9.00-10.45 1-10 EN3V18007 HW COL groep 1
1-6 ME3V15010 HOORCOL groep 1
5-9 GE1V18004 HOORCOL groep 1
9-11 ME3V15010 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 1-6 GE3V17015 WERKCOL groep 2
2-9 WY3V14005 HOORCOL groep 1
9-11 GE3V17015 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 1-6 GKMV16024 WERKCOL groep 1
2-9 WY1V12005 HOORCOL groep 1
9-11 GKMV16024 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 1-6 GKMV16024 WERKCOL groep 2
2-9 LI1V18001 SEMINAR groep 1
9-11 GKMV16024 WERKCOL groep 2
wo 9.00-12.45 1-6 TLMV16006 SEMINAR groep 2
2-9 GKRMV16008 HW COL groep 1
9-11 TLMV16006 SEMINAR groep 2
13.15-15.00 36-42 RGMUPRV002 BASISCOL groep 1
44 RGMUPRV002 BASISCOL groep 1
46-51 RGMUIER002 BASISCOL groep 1
1-9 FI2V18001 HOORCOL groep 1
2-4 RGMUIER002 BASISCOL groep 1
15.15-17.00 40 RGMUPRV002 WORKSHOP groep 1
1-6 CI3V14202 HOORCOL groep 1
9-11 CI3V14202 HOORCOL groep 1
do 9.00-10.45 1-9 WY1V13002 WERKCOL groep 2
9.00-12.45 1-6 TLMV14315 HW COL groep 2
9-11 TLMV14315 HW COL groep 2
11.00-12.45 1-6 WY2V17001 HOORCOL groep 1
7 LI1V17001 WERKCOL groep 2
8-9 WY2V17001 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 1-6 EN1V14003 HOORCOL groep 1
5-9 GE1V18004 HOORCOL groep 1
9-11 EN1V14003 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 1-9 TLMV16001 HW COL groep 2
4 TLMV16007 GASTCOL groep 1
5 TLMV16007 GASTCOL groep 1
6 TLMV16007 GASTCOL groep 1
9 TLMV16007 GASTCOL groep 1
vr 9.00-10.45 2-6 GE1V12001 WERKCOL groep 3
9-11 GE1V12001 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 44 RGBUSTR018 BASISCOL groep 1
2-6 GE1V12001 WERKCOL groep 7
9-11 GE1V12001 WERKCOL groep 7
11.00-15.00 1-6 MCMV16034 HW COL groep 2
13.15-15.00 2-6 GE1V18001 WERKCOL groep 3
9-11 GE1V18001 WERKCOL groep 3

Gebouw D25