Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 206

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6-9 KI1V13002: Inleiding tot de cognitiewetenschap WERKGROEP groep 5
9.00-12.45 1-6 TLMV16011 HW COL groep 1
9-11 TLMV16011 HW COL groep 1
11.00-12.45 1-8 KI3V14002 WERKCOL groep 2
1-4 TL3V14108 WERKCOL groep 1
6-9 KI1V13002: Inleiding tot de cognitiewetenschap WERKGROEP groep 6
6-10 TL3V14108 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-6 GE1V17002 WERKCOL groep 8
1-8 KU2V17001 WERKCOL groep 3
9-11 GE1V17002 WERKCOL groep 8
13.15-17.00 3-4 LA2V17001 WERKCOL groep 4
6-7 LA2V17001 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 1-6 GE1V17001 WERKCOL groep 1
1-8 WY1V14018 WERKCOL groep 2
9-11 GE1V17001 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 1-6 GE3V17022 HW COL groep 1
9-11 GE3V17022 HW COL groep 1
9.00-12.45 1-9 GKRMV16052 SEMINAR groep 1
2-9 LA1V11001 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 1-10 GE3V17019 WERKCOL groep 1
1-6 GE3V17022 WERKCOL groep 1
9-11 GE3V17022 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-10 GE2V16004 WERKCOL groep 2
1-6 SP1V17003 WERKCOL groep 4
9-11 SP1V17003 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 1-10 GE2V16004 WERKCOL groep 3
1-9 RT1V13002 WERKCOL groep 1
2-9 RS2V14001 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 1-6 TLMV16103 HW COL groep 1
9-11 TLMV16103 HW COL groep 1
wo 9.00-10.45 1-6 GE3V17053 WERKCOL groep 1
1-9 KU2V17001 WERKCOL groep 1
9-11 GE3V17053 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 1-10 ME3V15018 WERKCOL groep 3
1-9 TL3V16005 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 1-6 GE1V17002 WERKCOL groep 5
1-9 WY1V13021 WERKCOL groep 3
9-11 GE1V17002 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 1-6 FR3V15102 HOORCOL groep 1
1-9 GE3V17003 WERKCOL groep 1
TL3V15002 HOORCOL groep 1
9-11 FR3V15102 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-10 ME3V15018 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 1-6 FR3V15202 HW COL groep 1
1-9 KI3V14001 WERKCOL groep 2
9-11 FR3V15202 HW COL groep 1
do 9.00-10.45 1-9 CS2V14001 WERKCOL groep 2
1-6 TL2V14002 HW COL groep 1
1-9 TL3V14004 WERKCOL groep 2
9-11 TL2V14002 HW COL groep 1
11.00-12.45 1-9 CS2V14001 WERKCOL groep 3
RT1V13002 WERKCOL groep 4
1-6 TL2V14002 HW COL groep 1
9-11 TL2V14002 HW COL groep 1
13.15-17.00 1-9 GE3V17009 WERKCOL groep 1
LA1V11001 WERKCOL groep 2
1-6 SP3V17001 WERKCOL groep 1
1-2 TW3V14102 WERKCOL groep 1
4-10 TW3V14102 WERKCOL groep 1
9-11 SP3V17001 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 1-9 GE3V17001 WERKCOL groep 1
1-6 TLRMV16110 SEMINAR groep 1
2 LI3V14204 WERKCOL groep 1
4-10 LI3V14204 WERKCOL groep 1
9-11 TLRMV16110 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 1-6 EN3V15203 WERKCOL groep 1
2-7 GE3V17023 WERKCOL groep 1
2 LI3V14204 WERKCOL groep 2
4-10 LI3V14204 WERKCOL groep 2
9-11 EN3V15203 WERKCOL groep 1
9 GE3V17023 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-6 EN3V15203 WERKCOL groep 2
1-9 GE3V17033 WERKCOL groep 1
2-7 EN2V17003 WERKCOL groep 3
2 EN3V13001 HW COL groep 1
4-10 EN3V13001 HW COL groep 1
9-11 EN3V15203 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 1-6 TL3V17002 HW COL groep 1
2-7 EN2V17003 WERKCOL groep 1
2 EN3V13001 HW COL groep 2
4-10 EN3V13001 HW COL groep 2
9-11 TL3V17002 HW COL groep 1

Gebouw D23