Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 206

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2-9 SP1V17001 WERKCOL groep 7
11.00-12.45 1-6 GE3V17053 HOORCOL groep 1
1-4 TL3V14108 WERKCOL groep 1
2-9 SP1V17001 WERKCOL groep 6
6-10 TL3V14108 WERKCOL groep 1
9-11 GE3V17053 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2-9 LI1V17001 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-6 LA1V11001 WERKCOL groep 6
3-4 LA2V17001 WERKCOL groep 4
6-7 LA2V17001 WERKCOL groep 4
9-11 LA1V11001 WERKCOL groep 6
15.15-17.00 2-9 LI1V17001 HOORCOL groep 2
di 9.00-10.45 1-6 GE2V18002 WERKCOL groep 1
2-9 GE3V17041 WERKCOL groep 2
9-11 GE2V18002 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 1-6 GE2V18002 WERKCOL groep 4
1-10 GE3V17019 WERKCOL groep 1
2-9 KU3V18001 HW COL groep 1
9-11 GE2V18002 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 1-10 GE2V16004 WERKCOL groep 2
1-6 MC2V17001 WERKCOL groep 2
2-9 SP1V17005 WERKCOL groep 1
9-10 MC2V17001 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 1-10 GE2V16004 WERKCOL groep 3
1-6 MC2V17001 WERKCOL groep 4
2-9 KI2V18001 WERKCOL groep 4
9-10 MC2V17001 WERKCOL groep 4
wo 9.00-10.45 1-9 GE2V15001 WERKCOL groep 1
1-6 GE3V15002 WERKCOL groep 1
9-11 GE3V15002 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 1-10 ME3V16004 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 1-9 GE2V15001 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 1-6 EN3V18008 HOORCOL groep 1
1-9 TC1V13003 WERKCOL groep 1
9-11 EN3V18008 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-10 ME3V15018 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 1-6 GE1V12001 WERKCOL groep 4
1-9 WY3V17001 WERKCOL groep 1
9-11 GE1V12001 WERKCOL groep 4
17.15-19.00 1-6 GE1V12001 WERKCOL groep 8
9-11 GE1V12001 WERKCOL groep 8
do 9.00-10.45 1-9 IT1V13001 WERKCOL groep 1
1-6 KE2V13001 WERKCOL groep 1
9-11 KE2V13001 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 1-2 GE3V14051 SEMINAR groep 1
4-10 GE3V14051 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 1-9 IT1V13001 WERKCOL groep 2
1-6 TW2V13001 WERKCOL groep 3
9-11 TW2V13001 WERKCOL groep 3
13.15-15.00 1-6 TLRMV16110 SEMINAR groep 1
9-11 TLRMV16110 SEMINAR groep 1
13.15-17.00 1-9 MC2V18001 WERKCOL groep 5
4 TW3V14102 WERKCOL groep 1
8-10 TW3V14102 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 1 NEDMATCHJU HW COL groep 1
1-6 TLRMV16110 SEMINAR groep 2
9-11 TLRMV16110 SEMINAR groep 2
vr 9.00-10.45 1-9 EN3V18003 WERKCOL groep 1
1-6 TW3V18104 WERKCOL groep 1
9-11 TW3V18104 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 1-9 EN3V18003 WERKCOL groep 2
1-6 IT3V17003 WERKCOL groep 1
9-11 IT3V17003 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-6 KI1V13005: Wiskunde voor AI WERKCOL groep 2
1-9 WY1V13017 WERKCOL groep 4
2 EN3V13001 HW COL groep 1
4-10 EN3V13001 HW COL groep 1
9-11 KI1V13005: Wiskunde voor AI WERKCOL groep 2
15.15-17.00 2 EN3V13001 HW COL groep 2
4-10 EN3V13001 HW COL groep 2

Gebouw D23