Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 109

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 1-6 TL2V17003 HW COL groep 1
HW COL groep 2
2-9 MU3V14005 HOORCOL groep 1
9-11 TL2V17003 HW COL groep 2
HW COL groep 1
11.00-12.45 1-6 TL3V16006 SEMINAR groep 1
2-9 SP1V17001 WERKCOL groep 9
9-11 TL3V16006 SEMINAR groep 1
13.15-15.00 1-4 MU3V17002 HOORCOL groep 1
6-10 MU3V17002 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-6 GE2V17014 WERKCOL groep 2
1-8 MU2V17001 HW COL groep 1
2-9 MU1V17001 HW COL groep 1
9-11 GE2V17014 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 1-4 GE2V14001 WERKCOL groep 2
6-10 GE2V14001 WERKCOL groep 2
di 9.00-10.45 1-6 TLMV16007 HW COL-1 groep 1
9-11 TLMV16007 HW COL-1 groep 1
9.00-12.45 1-10 MU2V16001 WERKCOL groep 1
1-9 MU2V17001 HW COL groep 2
2-9 MU1V17001 HW COL groep 2
11.00-12.45 1-6 TLMV16007 HW COL-1 groep 2
9-11 TLMV16007 HW COL-1 groep 2
13.15-15.00 1-9 GE2V15004 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-6 MU1V17004 WERKCOL groep 1
1-10 MU3V17002 WERKCOL groep 1
2-9 MU1V17001 HW COL groep 3
9-11 MU1V17004 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 1-9 GE2V15002 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 1-9 GE2V15002 WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.45 1-9 ME2V15005 WERKCOL groep 2
1-10 TL2V14001 HW COL groep 1
9.00-12.45 1-6 MCRMV16018 SEMINAR groep 1
1-9 MU3V14012 WERKCOL groep 2
9-11 MCRMV16018 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 1-9 ME2V15005 WERKCOL groep 3
1-10 TL2V14001 HW COL groep 2
13.15-15.00 1-6 MU1V17003 WERKCOL groep 1
9-11 MU1V17003 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 1-9 MU3V14005 WERKCOL groep 1
MU3V14012 WERKCOL groep 1
1-10 MU3V17001 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 1-6 MU1V17003 WERKCOL groep 2
9-11 MU1V17003 WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 1-2 GE2V16004 WERKCOL groep 2
1-6 IA2V15001 WERKCOL groep 3
4-10 GE2V16004 WERKCOL groep 2
9-11 IA2V15001 WERKCOL groep 3
9.00-12.45 1-9 MU3V14008 WERKCOL groep 1
MU3V16001 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 1-6 IA2V15001 WERKCOL groep 1
1-2 TC3V14001 WERKCOL groep 3
4-10 TC3V14001 WERKCOL groep 3
9-11 IA2V15001 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 1-9 MC3V14002 HW COL groep 1
MU1V17002 WERKCOL groep 1
1-6 MU1V17004 WERKCOL groep 2
1-2 MU2V16001 WERKCOL groep 2
4-10 MU2V16001 WERKCOL groep 2
9-11 MU1V17004 WERKCOL groep 2
vr 9.00-12.45 1-9 MU2V17003 WERKCOL groep 1
2 MU2V17003 WERKCOL groep 1
4-10 MU2V17003 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2-6 MU1V17003 WERKCOL groep 1
9-11 MU1V17003 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 1-9 MU2V17003 WERKCOL groep 2
2-7 MU2V17002 WERKCOL groep 2
2 MU2V17003 WERKCOL groep 2
4-10 MU2V17003 WERKCOL groep 2
9 MU2V17002 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 2-6 MU1V17003 WERKCOL groep 2
9-11 MU1V17003 WERKCOL groep 2

Gebouw D21