Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 209

Type zaal: 56? college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2-4 SK-BASSM HOORCOL groep 1
7-13 SK-BWIS3 HOORCOL groep 1
18-23 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
25 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
9.00-12.45 6 B-B3MCR18 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 SK-BASSM WERKCOL groep 1
7-13 SK-BWIS3 WERKCOL groep 1
18-20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 18-23 SK-MOSS HOORCOL groep 1
25 SK-MOSS HOORCOL groep 1
13.15-17.00 2-4 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
6 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
7-15 SK-MSPEC HOORCOL groep 1
15.15-17.00 18-23 SK-MOSS WERKCOL groep 1
25 SK-MOSS WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 15 SK-BMECH08 HW COL groep 1
9.00-12.45 6 SK-BMECH08 HW COL groep 1
7-13 B-B2EVO09 WERKCOL groep 1
14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
17-25 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
9.00-17.00 5 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 3
13.15-15.00 6 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
7 SK-B2PHAR HOORCOL groep 1
13-15 B-B3BETH05 PRESENT groep 1
19 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 2
22 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 2
23 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-10 SK-BANV13 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 5
17-25 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 3
17.15-19.00 6 B-B3ONSCR HOORCOL groep 1
9 B-B3ONSCR HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 48-51 SK-BASSM HOORCOL groep 1
2-4 SK-BASSM HOORCOL groep 1
6-13 SK-BWIS3 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 48-51 SK-BASSM WERKCOL groep 1
2-4 SK-BASSM WERKCOL groep 1
6-13 SK-BWIS3 WERKCOL groep 1
17-20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
22-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 6 B-B3MCR18 HOORCOL groep 1
7-14 INFOB2GO: Game-ontwerp PRACT groep 3
17-25 INFOMCANIM: Computer animation HOORCOL groep 1
13.15-17.00 5 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
15.15-17.00 51 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
2 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
4 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
17-26 INFOMPSM: Pattern set mining HOORCOL groep 1
15.15-19.00 6-9 SK-BFYC3 HW COL groep 1
11-14 SK-BFYC3 HW COL groep 1
do 9.00-10.45 19-21 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
23-25 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
6 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 5
7-13 B-B2EVO09 WERKCOL groep 2
14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 18 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
23 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
11.00-17.00 5 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6-9 SK-BMECH08 HW COL groep 1
11-13 SK-BMECH08 HW COL groep 1
17-20 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
23 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
25 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
vr 9.00-10.45 17-21 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
23-25 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
9.00-12.45 2-3 B-B2IBM HOORCOL groep 1
4 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
5 B-B2IBM HOORCOL groep 1
6 SK-BFYC3 HW COL groep 1
8-13 SK-BFYC3 HW COL groep 1
26 B-B2CEL09 PRESENT groep 3
11.00-12.45 17-19 B-B1GENG16 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
23-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 17-21 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 4
23-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 4
13.15-17.00 6 SK-MSPEC HOORCOL groep 1
8 SK-MSPEC HOORCOL groep 1
10-14 SK-MSPEC HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 2
24 B-B2NEUR10 WERKCOL groep 2

Gebouw BBG