Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Human Computer Interaction Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 106

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7 GSTBAVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NK WERKGROEP groep 1
10 GSTBAVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NK WERKGROEP groep 1
9.00-11.45 21 FA-MA201 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
11.00-12.45 7-9 SK-B1SPANY WERKCOL groep 3
10 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 2
17 FA-BA215 GROEPS OW groep 4
19-20 WISM566 HOORCOL groep 1
22 FA-BA215 GROEPS OW groep 4
24 WISM566 HOORCOL groep 1
25-26 FA-BA215 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 2-5 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
7-8 FA-BA38019 WERKCOL groep 2
17 NS-MO434M HW COL groep 1
19-22 NS-MO434M HW COL groep 1
24-25 NS-MO434M HW COL groep 1
13.15-17.00 12 200900336 WERKGROEP groep 2
13 200900336 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 7-11 SK-B1SPANX WERKCOL groep 2
19 B-B3BETH05 WERKCOL groep 2
21 B-B3BETH05 WERKCOL groep 2
di 9.00-12.45 17-18 201400054 PRACT groep 11
20-22 201400054 PRACT groep 11
23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 4
11.00-12.45 7 FA-BA202 WERKCOL groep 3
9 FA-BA202 WERKCOL groep 4
11.00-15.00 24-25 NS-TP457M WERKCOL groep 1
13.15-17.00 10-15 B-B3EMP19 HOORCOL groep 1
17-18 B-B1EXST13 WERKCOL groep 3
20-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 3
23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 10
15.15-17.00 24 FA-BA304 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
25 WISB124 WERKCOL groep 3
wo 9.00-12.45 6 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
23 SK-BCHDO WERKCOL groep 1
9.00-15.00 8 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk WERKCOL groep 1
10 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk WERKCOL groep 1
12 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 9 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
13.15-17.00 21 B-B3GESB05 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6 BETA-B1KLC WERKCOL groep 1
8 INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
do 9.00-9.45 9 FA-BA105 GROEPS OW groep 15
12 FA-BA105 GROEPS OW groep 15
9.00-11.45 24 FA-BA305 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
9.00-12.45 11 FA-MA103 GROEPS OW groep 3
GROEPS OW groep 4
14 FA-MA103 GROEPS OW groep 4
GROEPS OW groep 3
23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 9
9.00-17.00 26 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 2
10.00-11.45 9 FA-BA105 WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 16
12 FA-BA105 WERKCOL groep 16
WERKCOL groep 15
11.00-12.45 19-20 B-B3BETH05 WERKCOL groep 1
12.00-12.45 9 FA-BA105 GROEPS OW groep 16
12 FA-BA105 GROEPS OW groep 16
13.15-15.00 11 FA-BA303 GROEPS OW groep 5
14 FA-BA303 GROEPS OW groep 5
24 FA-BA106 GROEPS OW groep 4
13.15-17.00 17 FA-BA304 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
19-20 B-B1EXST13 WERKCOL groep 8
22 B-B1EXST13 WERKCOL groep 8
23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 5
15.15-17.00 11 FA-BA303 GROEPS OW groep 6
14 FA-BA303 GROEPS OW groep 6
24 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
vr 9.00-10.45 23 201000042 WERKGROEP groep 5
25 FA-BA380 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 6 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
19 201400066 PRACT groep 3
9.00-15.00 11 WISM104 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 20 SK-MBABNMR HW COL groep 1
11.00-12.45 18 FA-BA320 HOORCOL groep 1
23 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
26 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
13.15-17.00 6 BETA-B1KLC WERKCOL groep 1

Gebouw BBG