Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 061

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-9.45 18 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
19 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 5 B-B2IBM HOORCOL groep 1
6 INFOEA: Evolutionary computing HOORCOL groep 1
7-9 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
7-13 INFOEA: Evolutionary computing HOORCOL groep 1
11-13 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
17 FA-204 HOORCOL groep 1
25 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 B-B2IBM HOORCOL groep 1
10.00-10.45 18-19 GEO4-2605 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-13 GEO3-2225 HOORCOL groep 1
15 GEO3-2225 HOORCOL groep 1
17 INFOMCBI3: Colloquium Business informatics HOORCOL groep 1
13.15-15.00 6-8 FA-200 HOORCOL groep 1
12-13 FA-200 HOORCOL groep 1
17 GEO4-2605 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6-12 GEO1-3102 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 3-4 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
7-13 INFOMCCS4: Colloquium Computing science HOORCOL groep 1
17 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
di 9.00-9.45 18 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 4 GEO4-2327 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 17 GEO4-2305 HOORCOL groep 1
19-26 GEO4-2305 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 18 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-14 NS-157B WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-14 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
9-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
wo 9.00-10.45 4 WISB263 WERKCOL groep 1
6 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 2
8-9 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
9-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 2
11-12 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
14 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7 GEO2-1218 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 3 GEO4-2503 WERKCOL groep 1
10-11 GEO3-4303 HOORCOL groep 1
17 FA-BA203 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
20-24 FA-BA203 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
13.15-17.00 3 GEO4-1418 HOORCOL groep 1
4 201500015 PRESENT groep 2
17-21 GEO4-1437 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 7 INFOMBD: Big data PRACT groep 1
23 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 2-3 B-MSBFIMA SEMINAR groep 1
4 B-MSBFIMA SEMINAR groep 1
20 GEO2-4117 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7-14 GEO1-3102 HOORCOL groep 1
18 GEO4-2328 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 14 FA-200 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 17 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 3 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
13 SK-BANV13 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 8
11.00-17.00 5 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 3-4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
18 GEO4-2605 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 7
17 GEO4-2305 HOORCOL groep 1
20-22 GEO4-2305 HOORCOL groep 1
25 GEO4-2305 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 3
vr 9.00-9.45 18 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 3 B-B2IBM HOORCOL groep 1
23 FA-204 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 5 B-B2IBM HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 3
4-9 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 3
7-12 GEO2-4208 HOORCOL groep 1
11.00-17.00 3 GEO4-1418 HOORCOL groep 1
13.00-16.45 4 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 1
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 1
13.15-15.00 7-8 FA-332 WERKCOL groep 1
10-11 FA-332 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 27 GEO2-1118 HOORCOL groep 1

Gebouw BBL