Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal O004

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 37-44 200300531 WERKGROEP groep 3
46 GSTBAVD1AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
48-49 GSTBAVD1AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
2 GSTBAVD1AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 36 GSTPIP1A WERKGROEP groep 2
37 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
38 GSTPED1 WERKGROEP groep 2
39-40 GSTPIP1A WERKGROEP groep 2
42 GSTPED1 WERKGROEP groep 2
43 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
44-45 GSTPIP1A WERKGROEP groep 2
46 GSTPIP1B WERKGROEP groep 1
50-51 GSTPIP1B WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 36 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
37 201500052 WERKGROEP groep 11
38 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
39 201500052 WERKGROEP groep 11
40 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
41 201500052 WERKGROEP groep 11
42 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
43-44 201500052 WERKGROEP groep 11
45 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
46 201700121 PROJECT groep 5
48 201700121 PROJECT groep 5
51 201700121 PROJECT groep 5
3 201700121 PROJECT groep 5
15.15-17.00 37-39 201500052 WERKGROEP groep 12
41-44 201500052 WERKGROEP groep 12
46-51 WISB121 WERKCOL groep 3
2-4 WISB121 WERKCOL groep 3
di 9.00-10.45 41 FA-BA102 GROEPS OW groep 7
43 FA-BA102 GROEPS OW groep 7
44 FA-BA102 WERKCOL groep 5
11.00-12.45 38 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 3
40-42 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 3
47 201600411 WERKCOL groep 2
49-50 201600411 WERKCOL groep 2
3 201600411 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 36 GSTOKC11 WERKCOL groep 1
37-45 201500044 WERKGROEP groep 1
37 GSTPKC08 WERKCOL groep 1
38 GSTOKC11 WERKCOL groep 1
39 GSTPKC08 WERKCOL groep 1
40 GSTOKC11 WERKCOL groep 1
41 GSTPKC08 WERKCOL groep 1
42 GSTOKC11 WERKCOL groep 1
43 GSTPKC08 WERKCOL groep 1
44 GSTOKC11 WERKCOL groep 1
45 GSTPKC08 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 39 201400068 WERKCOL-1 groep 5
42 201400070 WERKCOL groep 1
44 FA-BA102 GROEPS OW groep 11
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 1
2-3 200300037 COACHGROEP groep 1
11.00-12.45 37-39 201800004 WERKGROEP groep 4
41-43 201800004 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 36 INFOPROB: Probabilistic reasoning HOORCOL groep 1
13.15-17.00 48-49 B-B1DIER05 PRESENT groep 4
2 B-B1DIER05 PRESENT groep 4
14.15-15.00 46 200300157 WERKGROEP groep 25
15.15-17.00 36 INFOMAIS: Adaptive interactive systems HOORCOL groep 1
37-44 INFOMAIS: Adaptive interactive systems HOORCOL groep 1
16.15-17.00 46 200300157 WERKGROEP groep 26
do 9.00-10.45 38-39 200500134 WERKGROEP groep 4
41-43 200500134 WERKGROEP groep 4
46-47 200400462 WERKCOL groep 5
11.00-12.45 37 SK-BWS1 WERKCOL groep 5
SK-BWSNK1 WERKCOL groep 5
38-39 200500134 WERKGROEP groep 16
40 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 7
41-43 200500134 WERKGROEP groep 16
46-51 NS-121B WERKCOL groep 3
2-4 NS-121B WERKCOL groep 3
13.15-15.00 37-42 201300017 WERKCOL groep 4
44 201300017 WERKCOL groep 4
46-51 201600023 WERKGROEP groep 1
2-3 201600023 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 37-42 201300017 WERKGROEP groep 4
44 201300017 WERKGROEP groep 4
46-51 201600023 WERKGROEP groep 3
2-3 201600023 WERKGROEP groep 3
vr 9.00-10.45 47-51 201500015 WERKGROEP groep 3
9.00-12.45 37-39 FA-BA115 WERKCOL groep 1
41-43 FA-BA115 WERKCOL groep 1
10.00-16.00 44 SK-BORSP PRESENT groep 8
PRESENT groep 7
PRESENT groep 3
11.00-12.45 46 FA-BA302 WERKCOL groep 3
47-51 201500015 WERKGROEP groep 4
3 201100004 INZAGE groep 1
13.15-15.00 39 201400068 WERKCOL-1 groep 19
47-50 201100004 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 46 NS-TP428M WERKCOL groep 1
15.15-17.00 47-50 201100004 WERKCOL groep 2

Gebouw ANDRO