Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C021

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 37-44 200300531 WERKGROEP groep 5
47 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
49 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
51 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
3 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
5 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 37-44 200300531 WERKGROEP groep 6
45 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
47 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
48 GSTPED1 WERKGROEP groep 1
49 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
51 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
2 GSTPED1 WERKGROEP groep 1
3 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
5 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
13.15-15.00 36 201400068 WERKCOL-1 groep 17
38 GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
40 GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
42 GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
45 GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
46 201700121 PROJECT groep 4
47 FA-BA380 WERKCOL groep 2
48 201700121 PROJECT groep 4
50 FA-BA380 WERKCOL groep 2
51 201700121 PROJECT groep 4
3 201700121 PROJECT groep 4
15.15-17.00 36 201400068 WERKCOL-1 groep 18
46-51 WISB121 WERKCOL groep 5
2-4 WISB121 WERKCOL groep 5
di 11.00-12.45 4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 37 201500044 WERKGROEP groep 5
38 FA-BA10117 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
46-51 200300181 WERKGROEP groep 7
2 200300181 WERKGROEP groep 7
3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 2
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 7
13.15-17.00 41 B-MNMAN HOORCOL groep 1
43 B-MNMAN HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37 201500044 WERKGROEP groep 6
3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
wo 9.00-10.45 39 201400068 WERKCOL-1 groep 3
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 3
2-3 200300037 COACHGROEP groep 3
11.00-12.45 37-39 201800004 WERKGROEP groep 5
41-43 201800004 WERKGROEP groep 5
44 FA-BA102 WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 12
13.15-15.00 37-39 201800004 WERKGROEP groep 14
41-43 201800004 WERKGROEP groep 14
13.15-17.00 46-47 201800485 WERKGROEP groep 3
48 FA-BA103 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
49-50 201800485 WERKGROEP groep 3
do 9.00-9.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 1
2 FA-BA104 WERKCOL groep 1
9.00-10.45 37-40 200400444 WERKGROEP groep 5
42-44 200400444 WERKGROEP groep 5
9.00-11.45 41 FA-MA211 HOORCOL groep 1
10.00-10.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 2
2 FA-BA104 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 36 B-B1MOL14 WERKCOL groep 3
37-40 200400444 WERKGROEP groep 6
42-44 200400444 WERKGROEP groep 6
46-51 WISB121 WERKCOL groep 4
2-4 WISB121 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 37-44 201100014 WERKGROEP groep 5
46-51 201800006 TUTORIAL groep 7
2-4 201800006 TUTORIAL groep 7
13.15-17.00 45 B-MNMAN HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37-44 201100014 WERKGROEP groep 6
46-51 SK-BWS2 WERKCOL groep 1
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 1
2-3 SK-BWS2 WERKCOL groep 1
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 43 B-B2MINT10 WERKCOL groep 2
9.00-11.45 48 B-B2META09 WERKCOL groep 4
11.00-12.45 38-39 B-B1MOL14 WERKCOL groep 2
41-43 B-B1MOL14 WERKCOL groep 2
44-45 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
46 FA-BA203 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
47 201800474 WERKGROEP groep 5
49-51 201800474 WERKGROEP groep 5
2-3 201800474 WERKGROEP groep 5
11.00-15.00 37 B-B1MOL14 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 38 201800817 WERKGROEP groep 1
14.15-17.00 47-51 201800005 WERKCOL groep 1
2-3 201800005 WERKCOL groep 1

Gebouw ANDRO