Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C020

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 4
2-3 200300480 WERKGROEP groep 4
17-20 201500016 WERKGROEP groep 1
22-24 201500016 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 15
2-3 200300480 WERKGROEP groep 15
17-20 201500016 WERKGROEP groep 2
22-24 201500016 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 50-51 200300063 WERKGROEP groep 2
2 200300063 WERKGROEP groep 2
6-9 200300155 WERKGROEP groep 7
11-13 200300155 WERKGROEP groep 7
17 200300156 WERKGROEP groep 14
20 200300156 WERKGROEP groep 14
22-25 200300156 WERKGROEP groep 14
15.15-17.00 50-51 200300063 WERKGROEP groep 3
2 200300063 WERKGROEP groep 3
6-9 200300155 WERKGROEP groep 8
11-13 200300155 WERKGROEP groep 8
17 200300156 WERKGROEP groep 13
20 200300156 WERKGROEP groep 13
22-25 200300156 WERKGROEP groep 13
di 9.00-10.45 9-14 201500018 WERKGROEP groep 1
18-20 200300019 WERKGROEP groep 7
23 200300019 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 50 201600411 WERKCOL groep 2
2-3 201600411 WERKCOL groep 2
9-14 201500018 WERKGROEP groep 3
11.00-15.00 17-24 200300085 WERKCOL groep 12
13.15-15.00 46-51 201500054 WERKGROEP groep 14
2-3 201500054 WERKGROEP groep 14
15.15-17.00 46-51 201500054 WERKGROEP groep 13
2-3 201500054 WERKGROEP groep 13
6-8 GSTKO15 WERKCOL groep 1
10-14 GSTKO15 WERKCOL groep 1
16 GSTKO15 WERKCOL groep 1
21 200300156 WERKGROEP groep 1
wo 9.00-10.45 2 201400070 WERKCOL groep 2
9.00-15.00 19-24 200700062 WERKGROEP groep 2
11.00-12.00 46-50 200600056 SEMINAR groep 2
2-4 200600056 SEMINAR groep 2
11.00-12.45 6-14 200300014 WERKCOL groep 2
13.00-16.45 12-13 GSTMING1 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 18 201500053 WERKGROEP groep 10
20-21 201500053 WERKGROEP groep 10
24-25 201500053 WERKGROEP groep 10
17.15-19.00 18 201500053 WERKGROEP groep 9
20-21 201500053 WERKGROEP groep 9
24-25 201500053 WERKGROEP groep 9
do 9.00-10.45 46-51 201400040 WERKCOL groep 5
2-4 201400040 WERKCOL groep 5
6-15 201300033 WERKGROEP groep 17
11.00-12.45 46-51 201400040 WERKCOL groep 6
2-4 201400040 WERKCOL groep 6
6-15 201300033 WERKGROEP groep 19
13.15-15.00 50 201700153 WERKGROEP groep 1
51 200300074 WERKGROEP groep 4
2-3 200300074 WERKGROEP groep 4
9-14 201500018 WERKGROEP groep 2
17-18 201200006 WERKGROEP groep 3
20-25 201200006 WERKGROEP groep 3
15.15-17.00 50 201600411 WERKCOL groep 2
9-14 201500018 WERKGROEP groep 3
17-18 201200006 WERKGROEP groep 6
20-25 201200006 WERKGROEP groep 6
vr 9.00-10.45 6 201600202 WERKGROEP groep 12
9.00-12.45 51 201500042 WERKGROEP groep 2
18 201400066 PRACT groep 1
20-25 201400066 PRACT groep 1
11.00-12.45 6-11 200300838 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 6 201600202 WERKGROEP groep 13
7 201700076 WERKGROEP groep 7
9 201700076 WERKGROEP groep 7
20 201500487 WORKSHOP groep 1
15.15-17.00 6 201300819 WERKGROEP groep 2
9 201300819 WERKGROEP groep 2
11 201300819 WERKGROEP groep 2
14 201300819 WERKGROEP groep 2

Gebouw ANDRO