Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C020

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 38-39 GSTBAVD1AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
44 GSTBAVD1AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
46 GSTVAKD1GS WERKGROEP groep 1
48-49 GSTVAKD1GS WERKGROEP groep 1
2 GSTVAKD1GS WERKGROEP groep 1
9.00-15.00 47 DI-409-09 GROEPS OW groep 6
GROEPS OW groep 8
GROEPS OW groep 7
GROEPS OW groep 5
11.00-12.45 40 GSTPIP1A WERKGROEP groep 1
44 GSTPIP1A WERKGROEP groep 2
46 GSTPIP1B WERKGROEP groep 4
49 201400068 WERKCOL-1 groep 1
13.15-15.00 38-39 201500052 WERKGROEP groep 7
41 201500052 WERKGROEP groep 7
42 GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
44 201500052 WERKGROEP groep 1
46 201400068 WERKCOL-2 groep 14
49 201400068 WERKCOL-1 groep 2
13.15-17.00 40 GSTMING2 PRACT groep 1
15.15-17.00 38-39 201500052 WERKGROEP groep 8
41 201500052 WERKGROEP groep 8
44 201500052 WERKGROEP groep 2
49 201400068 WERKCOL-1 groep 22
2 201400068 WERKCOL-1 groep 10
di 9.00-12.45 46-51 201700103 WERKGROEP groep 2
2-3 201700103 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 46-51 GSTKO14 WERKCOL groep 1
2-4 GSTKO14 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 38-39 GSTMINA2 WERKCOL groep 1
40 GSTMINA2 PRACT groep 1
41 GSTMINA2 WERKCOL groep 1
44 GSTMINA2 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 46-51 200300181 WERKGROEP groep 8
2-3 200300181 WERKGROEP groep 8
wo 9.00-10.45 42 201400070 WERKCOL groep 4
43 201701044 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 15
2-3 200300037 COACHGROEP groep 15
11.00-12.45 39 201400068 WERKCOL-1 groep 4
43 201701044 WERKGROEP groep 3
15.15-17.00 46 201600025 WERKGROEP groep 10
48 201600025 WERKGROEP groep 10
50 201600025 WERKGROEP groep 10
2-3 201600025 WERKGROEP groep 10
do 9.00-10.45 37-43 201500033 WERKCOL groep 1
45 201500033 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 37-43 201500033 WERKCOL groep 2
45 201500033 WERKCOL groep 2
46-49 200300858 WERKGROEP groep 5
51 200300858 WERKGROEP groep 5
2-3 200300858 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 37-45 201100003 WERKCOL groep 9
46-51 201300019 WERKGROEP groep 5
2-3 201300019 WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 37-45 201100003 WERKCOL groep 10
46-51 201300019 WERKGROEP groep 6
2-3 201300019 WERKGROEP groep 6
vr 9.00-12.00 37-42 201000020 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 45 201800476 WERKGROEP groep 2
47-51 201800473 WERKGROEP groep 2
2-3 201800473 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 39 201400068 WERKCOL-1 groep 21
40 201800476 WERKGROEP groep 3
42 201800476 WERKGROEP groep 3
47-48 201100004 WERKCOL groep 1
49 200800164 HOORCOL groep 1
50 201100004 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 39 201400068 WERKCOL-1 groep 22
47-48 201100004 WERKCOL groep 2
50 201100004 WERKCOL groep 2

Gebouw ANDRO