Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C019

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 36 GSTBAVD1EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1EN WERKGROEP groep 1
37-44 200300531 WERKGROEP groep 7
48-50 GSTBAVD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
3 GSTBAVD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 37-44 200300531 WERKGROEP groep 8
46 GSTPIP1B WERKGROEP groep 5
50-51 GSTPIP1B WERKGROEP groep 5
13.15-17.00 36 201800470 WERKGROEP groep 1
38-44 201800470 WERKGROEP groep 1
46-48 201800470 WERKGROEP groep 1
50 201800470 WERKGROEP groep 1
di 9.00-12.45 46-51 201700103 WERKGROEP groep 1
2-3 201700103 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 39 201500157 TRAINING-1 groep 3
46-51 201500054 WERKGROEP groep 10
2-3 201500054 WERKGROEP groep 10
13.15-16.00 41 201500157 TRAINING-2 groep 2
42 201500157 TRAINING-2 groep 5
15.15-17.00 46-51 201500054 WERKGROEP groep 5
2-3 201500054 WERKGROEP groep 5
wo 9.00-10.45 39 201400068 WERKCOL-1 groep 15
42 201400070 WERKCOL groep 2
9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 4
2-3 200300037 COACHGROEP groep 4
11.00-12.45 39 201701044 WERKGROEP groep 4
41 201701044 WERKGROEP groep 4
43 201701044 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 37-43 201800051 WERKGROEP groep 6
46 201700814 WERKGROEP groep 1
48 201700814 WERKGROEP groep 1
50-51 201700814 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 37-39 201800051 WERKGROEP groep 5
41-43 201800051 WERKGROEP groep 5
46 201700814 WERKGROEP groep 5
48 201700814 WERKGROEP groep 5
50-51 201700814 WERKGROEP groep 5
do 9.00-10.45 37-41 201500033 WERKCOL groep 3
45 201500033 WERKCOL groep 3
46-51 201800010 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 38 201700031 WERKCOL groep 1
39 201600006 WERKCOL groep 2
42-44 201700031 WERKCOL groep 1
46-47 200400462 WERKCOL groep 6
48-51 FA-BA305 GROEPS OW groep 5
2 FA-BA305 GROEPS OW groep 5
12.30-15.00 26 201700821 TRAINING-2 groep 12
13.15-15.00 37 201800051 WERKGROEP groep 12
38 201700821 WERKCOL groep 2
39-40 201800051 WERKGROEP groep 12
42 201800051 WERKGROEP groep 12
13.15-16.00 44-50 201100082 SEMINAR groep 1
13.15-17.00 41 201800070 WERKGROEP groep 13
51 200800161 HW COL groep 1
15.15-17.00 36 201500014 WERKGROEP groep 1
37 201800051 WERKGROEP groep 11
39-40 201800051 WERKGROEP groep 11
42 201800051 WERKGROEP groep 11
16.15-17.00 46 200300157 WERKGROEP groep 14
17.15-19.00 36 201500014 WERKGROEP groep 2
vr 9.00-10.45 20-25 201000042 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 45 201800476 WERKGROEP groep 4
47-51 201800473 WERKGROEP groep 4
2-3 201800473 WERKGROEP groep 4
20-25 201000042 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 38-43 200600051 WERKCOL groep 1
47-48 201500812 WERKGROEP groep 4
50-51 201500812 WERKGROEP groep 4
2-3 201500812 WERKGROEP groep 4
26 200300004 INZAGE groep 1
15.15-17.00 38-43 200600051 WERKCOL groep 2

Gebouw ANDRO