Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal C019

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 5
2-3 200300480 WERKGROEP groep 5
11-13 FA-450 PRACT groep 1
15-16 FA-450 PRACT groep 1
17-20 201500016 WERKGROEP groep 3
22-24 201500016 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 46-51 200300480 WERKGROEP groep 11
2-3 200300480 WERKGROEP groep 11
17-20 201500016 WERKGROEP groep 4
22-24 201500016 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 50-51 200300063 WERKGROEP groep 1
2 200300063 WERKGROEP groep 1
6-9 200300155 WERKGROEP groep 9
11-13 200300155 WERKGROEP groep 9
17 200300156 WERKGROEP groep 16
20 200300156 WERKGROEP groep 16
22-25 200300156 WERKGROEP groep 16
15.15-17.00 50-51 200300063 WERKGROEP groep 4
2 200300063 WERKGROEP groep 4
6-9 200300155 WERKGROEP groep 10
11-13 200300155 WERKGROEP groep 10
17 200300156 WERKGROEP groep 15
20 200300156 WERKGROEP groep 15
22-25 200300156 WERKGROEP groep 15
di 9.00-10.45 9-14 201500018 WERKGROEP groep 2
11.00-12.45 2-3 201600411 WERKCOL groep 1
7 201700140 WERKGROEP groep 1
11 201700140 WERKGROEP groep 1
11.00-15.00 17-24 200300085 WERKCOL groep 11
13.15-15.00 46-51 201500054 WERKGROEP groep 12
2-3 201500054 WERKGROEP groep 12
6-14 201100028 WERKGROEP groep 3
15.15-17.00 46-51 201500054 WERKGROEP groep 11
2-3 201500054 WERKGROEP groep 11
6-14 201100028 WERKGROEP groep 4
17 200300156 WERKGROEP groep 29
20 200300156 WERKGROEP groep 29
22-25 200300156 WERKGROEP groep 29
wo 9.00-10.45 49-50 200600056 SEMINAR groep 3
3-4 200600056 SEMINAR groep 3
6-14 200300014 WERKCOL groep 1
9.00-15.00 19-24 200700062 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 6-14 200300014 WERKCOL groep 3
15.15-17.00 2-4 201100004 WORKSHOP groep 3
17.15-19.00 2-4 201100004 WORKSHOP groep 7
do 9.00-10.45 46-51 201400040 WERKCOL groep 1
2-4 201400040 WERKCOL groep 1
6-15 201300033 WERKGROEP groep 18
11.00-12.45 46-51 201400040 WERKCOL groep 2
2-4 201400040 WERKCOL groep 2
6-15 201300033 WERKGROEP groep 22
17-18 NS-MO434M HW COL groep 1
20 NS-MO434M HW COL groep 1
22-25 NS-MO434M HW COL groep 1
12.30-15.00 26 201700821 TRAINING-2 groep 12
13.15-15.00 51 200300074 WERKGROEP groep 6
2-3 200300074 WERKGROEP groep 6
17-18 201200006 WERKGROEP groep 1
20-25 201200006 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 48-50 201700412 WERKCOL groep 2
50 201600411 WERKCOL groep 1
17-18 201200006 WERKGROEP groep 4
20-25 201200006 WERKGROEP groep 4
17.15-19.00 17-18 201200006 WERKGROEP groep 7
20-25 201200006 WERKGROEP groep 7
vr 9.00-10.45 18 201000042 WERKGROEP groep 4
20-25 201000042 WERKGROEP groep 4
9.00-12.45 51 201500042 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 6-7 200400460 WERKGROEP groep 3
9 200400460 WERKGROEP groep 3
12 200400460 WERKGROEP groep 3
14 200400460 WERKGROEP groep 3
18 201000042 WERKGROEP groep 8
20-25 201000042 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 50-51 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk WERKCOL groep 4
2-3 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk WERKCOL groep 4
6-7 200400460 WERKGROEP groep 5
9 200400460 WERKGROEP groep 5
12 200400460 WERKGROEP groep 5
14 200400460 WERKGROEP groep 5
26 200300004 INZAGE groep 1
13.15-17.00 18 201400066 PRACT groep 5
20-25 201400066 PRACT groep 5
15.15-17.00 6 201300819 WERKGROEP groep 1
9 201300819 WERKGROEP groep 1
11 201300819 WERKGROEP groep 1
14 201300819 WERKGROEP groep 1

Gebouw ANDRO