Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Tentamenrooster per vak

vakweekdatumtijdzaalopm
Advanced functional programming 45 wo 4-11-2015 9.00-12.00 BBG-023  
52 ma 21-12-2015 9.00-12.00 UNNIK-216 aanvullende toets
15 di 11-4-2017 13.30-16.30 BBG-169  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 BBG-075 aanvullende toets
Advanced graphics 16 wo 20-4-2016 13.30-16.30 EDUC-BETA  
27 wo 6-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-C aanvullende toets
5 do 2-2-2017 17.00-20.00 RUPPERT-BLAUW  
16 do 20-4-2017 17.00-20.00 UNNIK-220 aanvullende toets
5 do 1-2-2018 17.00-20.00 EDUC-MEGARON  
Advanced linear programming 23 ma 6-6-2016 9.00-13.00 EDUC-BETA  
26 ma 27-6-2016 9.30-13.30 BBG-083 aanvullende toets
22 do 1-6-2017 13.30-17.00 EDUC-BETA  
26 ma 26-6-2017 13.30-17.00 BBG-079 aanvullende toets
23 ma 4-6-2018 13.30-16.30 -  
Advanced research methods 4 wo 27-1-2016 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
12 wo 23-3-2016 13.30-16.30 HFG-611AB aanvullende toets
5 do 2-2-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
16 do 20-4-2017 17.00-20.00 UNNIK-222 aanvullende toets
5 di 30-1-2018 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
Algorithms and networks 4 di 26-1-2016 9.00-12.00 EDUC-MEGARON  
12 di 22-3-2016 9.00-12.00 HFG-611AB aanvullende toets
51 di 20-12-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
5 do 2-2-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
51 di 19-12-2017 9.00-11.00 EDUC-GAMMA  
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
Algorithms for decision support 45 ma 7-11-2016 13.30-16.30 EDUC-THEATRON  
1 do 5-1-2017 9.00-12.00 BBG-219 aanvullende toets
45 ma 6-11-2017 13.30-16.30 BBG-209  
BBG-214  
1 do 4-1-2018 9.30-12.30 BBG-023 aanvullende toets
Algoritmiek 10 di 8-3-2016 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE  
16 di 19-4-2016 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
27 wo 6-7-2016 9.00-12.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
10 di 7-3-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
15 di 11-4-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
10 di 6-3-2018 13.30-16.30 -  
15 di 10-4-2018 13.30-16.30 -  
27 di 3-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Applied games 45 vr 11-11-2016 8.30-10.30 BBG-219  
1 vr 6-1-2017 11.00-13.00 BBG-023 aanvullende toets
45 vr 10-11-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
1 vr 5-1-2018 11.00-13.00 BBG-165 aanvullende toets
Beeldverwerking 45 vr 6-11-2015 11.00-13.00 BEATRIX-6E ETAGE  
52 wo 23-12-2015 13.30-15.30 BBG-205 aanvullende toets
45 vr 11-11-2016 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL3  
1 vr 6-1-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
45 vr 10-11-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 vr 5-1-2018 8.30-10.30 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Business intelligence 26 ma 27-6-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
28 ma 11-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-A aanvullende toets
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
26 do 28-6-2018 13.30-16.30 -  
28 do 12-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Cognitie en emotie 4 ma 25-1-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
12 ma 21-3-2016 11.00-13.00 RUPPERT-134 aanvullende toets
5 ma 30-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
16 wo 19-4-2017 8.30-10.30 BBG-209 aanvullende toets
BBG-214 aanvullende toets
5 ma 29-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
16 ma 16-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Cognitive modeling 5 vr 3-2-2017 9.00-13.00 BBG-061  
16 vr 21-4-2017 13.00-17.00 BBG-205 aanvullende toets
5 vr 2-2-2018 9.00-13.00 BBG-023  
Cognitive systems 4 vr 29-1-2016 11.00-13.00 UNNIK-201  
10 wo 9-3-2016 19.00-21.00 LANGEVELD-G230 aanvullende toets
Commonsense reasoning and argumentation 16 ma 18-4-2016 9.00-12.00 BBG-023  
27 wo 6-7-2016 9.00-12.00 RUPPERT-C aanvullende toets
15 wo 12-4-2017 13.30-16.30 BBG-169  
27 wo 5-7-2017 13.30-16.30 BBG-077 aanvullende toets
Compiler construction 4 do 28-1-2016 13.30-16.30 BBG-205  
12 do 24-3-2016 13.30-16.30 BBG-322/325 aanvullende toets
26 wo 28-6-2017 9.00-12.00 BBG-065  
Computationele intelligentie 21 do 26-5-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
26 do 30-6-2016 8.30-10.30 EDUC-MEGARON  
28 do 14-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 aanvullende toets
21 di 23-5-2017 13.30-15.30 EDUC-GAMMA  
26 do 29-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
21 do 24-5-2018 8.30-10.30 -  
26 do 28-6-2018 8.30-10.30 -  
28 do 12-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Computer animation 4 do 28-1-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
12 ma 21-3-2016 13.30-16.30 BBG-061 aanvullende toets
26 vr 29-6-2018 13.30-16.30 -  
Computerarchitectuur en netwerken 40 ma 28-9-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 ma 2-11-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
52 ma 21-12-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
40 ma 3-10-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 ma 7-11-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
1 ma 2-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
40 ma 2-10-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
43 do 26-10-2017 15.30-18.00 BBG-061  
45 ma 6-11-2017 11.00-13.30 BBG-061  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
1 wo 3-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Computer vision 4 di 26-1-2016 13.30-16.30 BBG-001  
BBG-023  
12 di 22-3-2016 13.30-16.30 BBG-075 aanvullende toets
15 di 11-4-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
15 di 10-4-2018 13.30-16.30 -  
27 di 3-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Concepts of program design 5 di 31-1-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-219 aanvullende toets
5 di 30-1-2018 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
Concurrency 51 do 17-12-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
4 do 28-1-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
12 do 24-3-2016 11.00-13.00 UNNIK-220 aanvullende toets
51 do 22-12-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
5 do 2-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 do 20-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
51 do 21-12-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
5 do 1-2-2018 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
16 do 19-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Data-analyse en retrieval 21 vr 27-5-2016 11.00-13.00 EDUC-MEGARON  
26 vr 1-7-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
28 vr 15-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-A aanvullende toets
21 wo 24-5-2017 13.30-15.30 EDUC-MEGARON  
26 vr 30-6-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
28 vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
21 vr 25-5-2018 11.00-13.00 -  
26 vr 29-6-2018 11.00-13.00 -  
Data analytics 51 di 15-12-2015 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
4 di 26-1-2016 11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE  
12 di 22-3-2016 11.00-13.00 BBG-165 aanvullende toets
51 di 20-12-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
5 di 31-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
51 di 19-12-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
5 di 30-1-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Databases 16 do 21-4-2016 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
27 do 7-7-2016 13.30-16.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
15 do 13-4-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
15 do 12-4-2018 13.30-16.30 -  
27 do 5-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Data mining 45 do 5-11-2015 13.30-16.30 JAARB-HAL 7  
52 do 24-12-2015 13.30-16.30 RUPPERT-116 aanvullende toets
45 do 10-11-2016 13.30-16.30 EDUC-THEATRON  
1 wo 4-1-2017 13.30-16.30 BBG-023 aanvullende toets
45 wo 8-11-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA  
1 wo 3-1-2018 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Datamodelleren 45 do 5-11-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA  
52 do 24-12-2015 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
45 do 10-11-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 do 5-1-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
45 do 9-11-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 do 4-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Data science and society 15 di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 di 4-7-2017 8.30-10.30 BBG-161 aanvullende toets
45 do 9-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 do 4-1-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Datastructuren 21 vr 27-5-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
26 wo 29-6-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
28 wo 13-7-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2 aanvullende toets
21 wo 24-5-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL1  
EDUC-THEATRON  
26 wo 28-6-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
EDUC-MEGARON  
28 vr 14-7-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
21 vr 25-5-2018 11.00-13.00 -  
26 wo 27-6-2018 13.30-16.30 -  
28 wo 11-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Datastructuren voor KI 10 vr 6-11-2015 13.30-16.30 KNG80-006  
5 vr 7-10-2016 8.30-10.30 D21-032  
9 vr 4-11-2016 8.30-10.30 D21-032  
5 vr 6-10-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
9 wo 1-11-2017 17.00-19.00 EDUC-ALFA  
6 wo 30-5-2018 13.30-16.30 -  
10 wo 27-6-2018 13.30-16.30 -  
Discrete wiskunde 11 do 17-3-2016 13.00-17.00 EDUC-ALFA  
16 do 21-4-2016 15.15-18.15 BBG-001  
BBG-061  
27 do 7-7-2016 13.30-16.30 EDUC-MEGARON aanvullende toets
10 do 9-3-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
15 do 13-4-2017 14.30-17.30 BBG-161  
BBG-169  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 BBG-001 aanvullende toets
10 do 8-3-2018 13.30-16.30 -  
15 do 12-4-2018 13.30-16.30 -  
27 do 5-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Driedimensionaal modelleren 21 di 24-5-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
26 di 28-6-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
28 do 14-7-2016 13.30-15.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
26 di 27-6-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
28 di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
21 di 22-5-2018 8.30-10.30 -  
26 di 26-6-2018 8.30-10.30 -  
28 di 10-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
E-business 21 di 24-5-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
26 di 28-6-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
28 di 12-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-A aanvullende toets
21 di 23-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
26 di 27-6-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
28 di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
21 di 22-5-2018 11.00-13.00 -  
26 di 26-6-2018 11.00-13.00 -  
28 di 10-7-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Elementary maths for GMT 45 wo 4-11-2015 13.30-16.30 RUPPERT-116  
52 wo 23-12-2015 13.30-16.30 RUPPERT-116 aanvullende toets
45 do 10-11-2016 15.15-17.00 RUPPERT-B  
di 7-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 di 2-1-2018 8.30-10.30 BBG-165 aanvullende toets
Enterprise architecture 16 do 21-4-2016 13.30-16.30 BBG-322/325  
27 do 7-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-111 aanvullende toets
15 do 13-4-2017 13.30-16.30 UNNIK-311  
UNNIK-312  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 BBG-161 aanvullende toets
15 do 12-4-2018 13.30-16.30 -  
Evolutionary computing 4 ma 25-1-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
12 ma 21-3-2016 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
15 di 11-4-2017 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
27 di 4-7-2017 17.00-20.00 UNNIK-220 aanvullende toets
15 di 10-4-2018 17.00-20.00 -  
Experimentation in psychology and linguistics 15 di 10-4-2018 13.30-16.30 -  
Functioneel programmeren 40 di 29-9-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 do 5-11-2015 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
52 do 24-12-2015 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
40 di 4-10-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
45 do 10-11-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 do 5-1-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
40 di 3-10-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 do 9-11-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 do 4-1-2018 17.00-20.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Game-ontwerp 16 vr 22-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 vr 8-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 aanvullende toets
15 wo 12-4-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL3  
27 vr 6-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Game physics 24 wo 15-6-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
26 wo 29-6-2016 13.00-17.00 BBG-083 aanvullende toets
27 wo 6-7-2016 13.00-17.00 RUPPERT-B aanvullende toets
Game production 41 wo 7-10-2015 13.15-15.00 BBG-079  
BBG-205  
45 wo 4-11-2015 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
52 wo 23-12-2015 13.30-16.30 BBG-023 aanvullende toets
40 do 6-10-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
45 ma 7-11-2016 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
50 vr 16-12-2016 15.15-19.00 UNNIK-220 aanvullende toets
Gameprogrammeren 39 vr 25-9-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA  
42 vr 16-10-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA  
45 vr 6-11-2015 11.00-13.00 BBG-079  
EDUC-GAMMA  
52 wo 23-12-2015 13.30-15.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
39 vr 30-9-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
42 vr 21-10-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
45 vr 11-11-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
1 vr 6-1-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
39 vr 29-9-2017 13.30-15.30 EDUC-BETA  
42 vr 20-10-2017 13.30-15.30 EDUC-ALFA  
45 vr 10-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 vr 5-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Gametechnologie introductieproject 51 wo 16-12-2015 9.00-12.45 BBG-001  
4 wo 27-1-2016 9.00-12.45 BBG-001  
9.00-17.00 BBG-023  
BBG-083  
vr 29-1-2016 13.15-15.00 BBG-023  
BBG-061  
BBG-065  
BBG-069  
BBG-075  
BBG-077  
BBG-079  
BBG-083  
12 wo 23-3-2016 9.00-12.00 BBG-161 aanvullende toets
Gametechnologie softwareproject 26 vr 1-7-2016 13.15-17.00 RUPPERT-BLAUW  
5 vr 2-2-2018 13.00-17.00 RUPPERT-PAARS  
Geometric algorithms 16 do 21-4-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
27 do 7-7-2016 13.30-16.30 HFG-611AB aanvullende toets
26 di 27-6-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
28 di 11-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Graphics 21 di 24-5-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
26 do 30-6-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
28 do 14-7-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-M.BUITING aanvullende toets
21 di 23-5-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
21 di 22-5-2018 8.30-10.30 -  
26 do 28-6-2018 13.30-16.30 -  
28 do 12-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Imperatief programmeren 39 vr 25-9-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
42 vr 16-10-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 vr 6-11-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
52 wo 23-12-2015 13.30-15.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
39 vr 30-9-2016 15.30-18.00 RUPPERT-116  
16.00-18.00 EDUC-BETA  
42 vr 21-10-2016 13.00-15.30 BBG-209  
13.00-15.00 EDUC-GAMMA  
45 vr 11-11-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 vr 6-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
39 vr 29-9-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
42 vr 20-10-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
45 vr 10-11-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
1 vr 5-1-2018 11.00-13.00 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Informatica introductieproject 51 wo 16-12-2015 9.00-12.45 BBG-061  
4 wo 27-1-2016 9.00-12.45 BBG-161  
BBG-205  
vr 29-1-2016 13.15-15.00 BBG-161  
BBG-165  
BBG-169  
12 wo 23-3-2016 9.00-12.00 BBG-023 aanvullende toets
Informatica softwareproject 26 vr 1-7-2016 13.15-17.00 RUPPERT-BLAUW  
5 vr 3-2-2017 13.15-17.00 BBG-214 aanvullende toets
26 vr 30-6-2017 13.15-17.00 KBG-ATLAS  
5 vr 2-2-2018 13.00-17.00 RUPPERT-PAARS  
Informatiekunde introductieproject 26 vr 30-6-2017 10.00-12.45 BBG-161  
KBG-ATLAS  
KBG-PANGEA  
Informatiesystemen 19 do 12-5-2016 9.00-12.00 EDUC-BETA  
23 do 9-6-2016 9.00-12.00 EDUC-ALFA  
26 do 30-6-2016 9.00-12.00 EDUC-THEATRON aanvullende toets
19 do 11-5-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA  
23 do 8-6-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA  
28 di 11-7-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
20 ma 14-5-2018 13.30-16.30 -  
24 ma 11-6-2018 13.30-16.30 -  
28 di 10-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Informatieuitwisseling 51 di 15-12-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
4 di 26-1-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
12 di 22-3-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
51 di 20-12-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
5 di 31-1-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
16 di 18-4-2017 8.30-10.30 KBG-COSMOS aanvullende toets
KBG-PANGEA aanvullende toets
51 di 19-12-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
5 di 30-1-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 di 17-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Information security 10 do 10-3-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 do 21-4-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
27 do 7-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-A aanvullende toets
15 di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
27 di 4-7-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
15 di 10-4-2018 8.30-10.30 -  
27 di 3-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Inleiding adaptieve systemen 4 vr 20-5-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
9 vr 24-6-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
4 vr 19-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
9 vr 23-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
5 wo 7-3-2018 13.30-16.30 -  
9 wo 4-4-2018 13.30-16.30 -  
Inleiding kansrekening en statistiek 22 do 2-6-2016 13.00-16.00 RUPPERT-BLAUW  
26 do 30-6-2016 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
29 di 19-7-2016 8.30-12.00 HFG-611AB aanvullende toets
8.30-11.30 EDUC-BETA aanvullende toets
50 do 15-12-2016 15.15-17.15 RUPPERT-BLAUW  
5 do 2-2-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
50 do 14-12-2017 15.00-17.00 OLYMPOS-HAL1  
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 BEATRIX-7E ETAGE  
16 do 19-4-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Inleiding tot de cognitiewetenschap 5 wo 30-9-2015 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
9 vr 30-10-2015 17.00-20.00 EDUC-BETA  
5 wo 5-10-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
9 vr 4-11-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
5 wo 4-10-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
9 wo 1-11-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
Intelligent agents 4 ma 25-1-2016 9.00-12.00 BBG-023  
12 ma 21-3-2016 9.00-12.00 BBG-061 aanvullende toets
5 ma 30-1-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
26 di 26-6-2018 13.30-16.30 -  
Intelligente systemen 10 do 10-3-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
16 do 21-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 do 7-7-2016 11.00-13.00 EDUC-MEGARON aanvullende toets
10 do 9-3-2017 14.30-16.30 EDUC-ALFA  
15 di 11-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
27 di 4-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
10 di 6-3-2018 8.30-10.30 -  
15 di 10-4-2018 8.30-10.30 -  
27 di 3-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Interactie-technologie 16 di 19-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 di 5-7-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
11 ma 13-3-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
15 wo 12-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 wo 5-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
11 ma 12-3-2018 8.30-10.30 -  
15 ma 9-4-2018 8.30-10.30 -  
27 ma 2-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Kennis en Wetenschap I 5 do 24-5-2018 13.30-16.30 -  
10 do 28-6-2018 13.30-16.30 -  
Kennissystemen 26 ma 27-6-2016 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
28 ma 11-7-2016 13.30-16.30 HFG-611AB aanvullende toets
25 ma 19-6-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
27 ma 3-7-2017 13.30-16.30 EDUC-THEATRON aanvullende toets
26 ma 25-6-2018 13.30-16.30 -  
28 ma 9-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Knowledge management 45 do 5-11-2015 9.30-11.30 BBG-165  
BBG-169  
52 do 24-12-2015 8.30-10.30 BBG-023 aanvullende toets
45 wo 9-11-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 wo 4-1-2017 13.30-16.30 BBG-219 aanvullende toets
44 wo 1-11-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
1 vr 5-1-2018 13.30-16.30 BBG-023 aanvullende toets
Kunstmatige intelligentie 50 vr 11-12-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA  
4 vr 29-1-2016 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL1  
12 wo 23-3-2016 13.30-15.30 UNNIK-211 aanvullende toets
50 vr 16-12-2016 10.30-13.00 BBG-209  
11.00-13.00 EDUC-BETA  
5 vr 3-2-2017 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL2  
16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
50 vr 15-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 vr 2-2-2018 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL2  
16 vr 20-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Life sciences and health informatics 27 di 4-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
29 di 18-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 aanvullende toets
Logica voor AI 51 ma 14-12-2015 9.00-12.00 EDUC-ALFA  
4 ma 25-1-2016 9.00-12.00 EDUC-GAMMA  
12 ma 21-3-2016 9.00-12.00 BBG-165 aanvullende toets
50 wo 14-12-2016 9.00-10.45 EDUC-MEGARON  
EDUC-THEATRON  
5 di 31-1-2017 17.00-20.00 EDUC-MEGARON  
EDUC-THEATRON  
16 di 18-4-2017 17.00-20.00 BBG-083 aanvullende toets
Logica voor informatica 51 vr 18-12-2015 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
4 vr 29-1-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
12 wo 23-3-2016 13.30-15.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 vr 23-12-2016 8.30-11.00 RUPPERT-114  
8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
5 vr 3-2-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 vr 22-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 vr 2-2-2018 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL2  
16 vr 20-4-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Machine learning 5 wo 30-9-2015 11.00-13.00 ADD-202  
9 wo 28-10-2015 11.00-13.00 ADD-202  
5 wo 5-10-2016 13.30-16.30 RUPPERT-040  
9 wo 2-11-2016 13.30-16.30 KBG-ATLAS  
5 wo 4-10-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW  
9 wo 1-11-2017 11.00-13.00 D13-004  
Mens, maatschappij en ICT 45 do 5-11-2015 13.30-16.30 JAARB-HAL 7  
52 do 24-12-2015 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
45 do 10-11-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
1 do 5-1-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
42 di 17-10-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
45 do 9-11-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
1 do 4-1-2018 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Method engineering 10 ma 7-3-2016 13.30-16.30 EDUC-BETA  
16 ma 18-4-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
27 di 5-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-D aanvullende toets
10 ma 6-3-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
15 ma 10-4-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA  
27 ma 3-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
10 ma 5-3-2018 13.30-16.30 -  
15 ma 9-4-2018 13.30-16.30 -  
27 ma 2-7-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Methods in AI research 45 ma 2-11-2015 9.00-12.00 BBG-165  
BBG-169  
wo 4-11-2015 13.30-16.30 BBG-201  
BBG-205  
vr 6-11-2015 13.30-16.30 BBG-165  
BBG-169  
52 ma 21-12-2015 9.00-12.00 BBG-165 aanvullende toets
wo 23-12-2015 9.00-12.00 BBG-165 aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-165 aanvullende toets
41 wo 12-10-2016 8.30-10.45 EDUC-MEGARON  
vr 14-10-2016 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
45 ma 7-11-2016 13.30-16.30 BBG-209 aanvullende toets
wo 9-11-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
vr 11-11-2016 9.00-12.00 BBG-214 aanvullende toets
1 wo 4-1-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
41 wo 11-10-2017 8.30-11.30 EDUC-GAMMA  
vr 13-10-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
45 ma 6-11-2017 9.00-12.00 BBG-001 aanvullende toets
wo 8-11-2017 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
vr 10-11-2017 13.30-16.30 BBG-061 aanvullende toets
1 vr 5-1-2018 13.30-16.30 BBG-001 aanvullende toets
Mobiel programmeren 51 vr 18-12-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA  
4 vr 29-1-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
12 wo 23-3-2016 13.30-15.30 BBG-161 aanvullende toets
51 vr 23-12-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 vr 3-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 vr 22-12-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
5 vr 2-2-2018 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL1  
16 vr 20-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Mobile interaction 26 wo 29-6-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
28 ma 11-7-2016 11.00-13.00 HFG-611B aanvullende toets
26 wo 28-6-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW  
21 wo 23-5-2018 11.00-13.00 -  
26 wo 27-6-2018 11.00-13.00 -  
Modelleren en programmeren voor KI 11 vr 22-1-2016 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
12 wo 1-2-2017 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
6 do 21-12-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
11 di 23-1-2018 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL2  
Modelleren en systeemontwikkeling 40 do 1-10-2015 9.00-12.00 OLYMPOS-HAL2  
45 di 3-11-2015 13.30-16.30 JAARB-HAL 7  
52 di 22-12-2015 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
40 do 6-10-2016 9.00-12.00 OLYMPOS-HAL2  
45 ma 7-11-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
1 ma 2-1-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
40 di 3-10-2017 13.30-16.30 RUPPERT-A  
EDUC-GAMMA  
45 ma 6-11-2017 17.00-20.00 RUPPERT-A  
EDUC-GAMMA  
1 di 2-1-2018 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Motion and manipulation 16 ma 18-4-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
27 di 5-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-C aanvullende toets
45 wo 9-11-2016 17.00-20.00 EDUC-MEGARON  
1 vr 6-1-2017 13.30-16.30 BBG-219 aanvullende toets
45 wo 8-11-2017 13.30-16.30 EDUC-THEATRON  
1 wo 3-1-2018 13.30-16.30 BBG-165 aanvullende toets
Multi-agent learning 51 di 19-12-2017 13.30-15.30 EDUC-BETA  
5 do 1-2-2018 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
16 do 19-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Multi-agent systems 16 wo 20-4-2016 13.30-16.30 BBG-161  
27 wo 6-7-2016 13.30-16.30 UNNIK-211 aanvullende toets
15 do 13-4-2017 13.30-16.30 DAVID LLOYD-HAL3  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
15 do 12-4-2018 13.30-16.30 -  
Multimedia retrieval 45 ma 2-11-2015 13.30-16.30 BBG-201  
BBG-205  
52 ma 21-12-2015 13.30-16.30 UNNIK-216 aanvullende toets
45 di 8-11-2016 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
1 di 3-1-2017 13.30-16.30 BBG-219 aanvullende toets
45 di 7-11-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 di 2-1-2018 13.30-16.30 BBG-023 aanvullende toets
Multimodal interaction 16 ma 18-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
15 ma 10-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 ma 3-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 aanvullende toets
15 ma 9-4-2018 8.30-10.30 -  
Onderzoeksmethoden voor gametech. 50 ma 7-12-2015 8.30-10.30 BBG-023  
BBG-061  
4 ma 25-1-2016 11.00-13.00 BBG-061  
BBG-075  
BBG-083  
10 do 10-3-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
16 ma 18-4-2016 15.30-17.30 BBG-161 aanvullende toets
27 ma 4-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-B aanvullende toets
41 di 11-10-2016 13.30-15.30 EDUC-GAMMA  
45 wo 9-11-2016 13.15-15.15 RUPPERT-A aanvullende toets
42 di 17-10-2017 13.30-15.30 EDUC-BETA  
45 di 7-11-2017 13.30-15.30 BBG-214 aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica 50 ma 7-12-2015 8.30-10.30 BBG-023  
BBG-061  
4 ma 25-1-2016 11.00-13.00 BBG-061  
BBG-075  
BBG-083  
10 do 10-3-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
16 ma 18-4-2016 15.30-17.30 BBG-161 aanvullende toets
27 ma 4-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-B aanvullende toets
41 di 11-10-2016 13.30-15.30 EDUC-GAMMA  
45 wo 9-11-2016 13.15-15.15 RUPPERT-A aanvullende toets
10 do 9-3-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
15 do 13-4-2017 8.30-10.30 BBG-205 aanvullende toets
42 di 17-10-2017 13.30-15.30 EDUC-BETA  
45 di 7-11-2017 13.30-15.30 BBG-214 aanvullende toets
11 di 13-3-2018 13.30-15.30 RUPPERT-042  
15 di 10-4-2018 13.30-15.30 MIN-202 aanvullende toets
Ontwerpen van interactieve systemen 15 vr 15-4-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
16 ma 18-4-2016 13.15-17.00 BBG-001  
BBG-065  
BBG-169  
BBG-205  
27 do 7-7-2016 11.00-13.15 EDUC-ALFA aanvullende toets
14 ma 3-4-2017 17.00-19.00 EDUC-GAMMA  
27 do 6-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
15 do 12-4-2018 11.00-13.00 -  
27 do 5-7-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit 51 di 15-12-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA  
4 do 28-1-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
12 wo 23-3-2016 13.15-15.00 BBG-020 aanvullende toets
do 24-3-2016 13.30-16.30 BBG-205 aanvullende toets
51 di 20-12-2016 10.30-13.00 UNNIK-105  
11.00-13.00 EDUC-ALFA  
5 do 2-2-2017 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 di 19-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
16 do 19-4-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Optimization and vectorization 45 di 3-11-2015 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
52 di 22-12-2015 17.00-20.00 UNNIK-216 aanvullende toets
45 di 8-11-2016 17.00-20.00 EDUC-ALFA  
1 di 3-1-2017 17.00-20.00 RUPPERT-A aanvullende toets
45 di 7-11-2017 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE  
1 di 2-1-2018 17.00-20.00 RUPPERT-C aanvullende toets
Organisaties en ICT 10 vr 11-3-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 vr 22-4-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
27 vr 8-7-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
10 vr 10-3-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
14 vr 7-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
27 vr 7-7-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
10 vr 9-3-2018 8.30-10.30 -  
27 vr 6-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Orientatie op de onderwijspraktijk 4 wo 27-1-2016 13.00-15.00 BBG-401  
15 vr 15-4-2016 9.00-11.00 DDW-0.42 CLZ  
5 vr 3-2-2017 11.00-13.00 RUPPERT-038  
15 wo 12-4-2017 13.00-15.00 DDW-0.42 CLZ  
UNNIK-107  
5 wo 31-1-2018 13.30-16.30 BESTUURS-LIEREGG  
Path planning 36 do 8-9-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
37 do 15-9-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
38 do 22-9-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
39 do 29-9-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
40 do 6-10-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
41 do 13-10-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
42 do 20-10-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
43 do 27-10-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
44 do 3-11-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
45 do 10-11-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
46 do 17-11-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
47 do 24-11-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
48 do 1-12-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
49 do 8-12-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
50 do 15-12-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
51 do 22-12-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
52 do 29-12-2016 13.30-16.30 - aanvullende toets
1 do 5-1-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
2 do 12-1-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
3 do 19-1-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
4 do 26-1-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
5 do 2-2-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
6 do 9-2-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
7 do 16-2-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
8 do 23-2-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
9 do 2-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
10 do 9-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
11 do 16-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
12 do 23-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
13 do 30-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
14 do 6-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
15 do 13-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
17 do 27-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
18 do 4-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
19 do 11-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
20 do 18-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
21 do 25-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
22 do 1-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
23 do 8-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
24 do 15-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
25 do 22-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
29 do 20-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
30 do 27-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
31 do 3-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
32 do 10-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
33 do 17-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
34 do 24-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
35 do 31-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
Pattern recognition 4 wo 27-1-2016 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
12 wo 23-3-2016 13.30-16.30 BBG-075 aanvullende toets
50 vr 16-12-2016 13.15-15.00 BBG-161  
BBG-214  
5 vr 3-2-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
16 vr 21-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
5 vr 2-2-2018 13.30-16.30 EDUC-THEATRON  
16 vr 20-4-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Persuasive technologies 10 ma 7-3-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 ma 18-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 wo 6-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 aanvullende toets
15 do 13-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 do 6-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
10 ma 5-3-2018 13.30-15.30 -  
15 do 12-4-2018 8.30-10.30 -  
27 do 5-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Probabilistic reasoning 45 wo 4-11-2015 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
51 vr 18-12-2015 13.30-16.30 BBG-077 aanvullende toets
45 wo 9-11-2016 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
1 wo 4-1-2017 13.30-16.30 BBG-165 aanvullende toets
45 vr 10-11-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
1 vr 5-1-2018 13.30-16.30 BBG-079 aanvullende toets
Product software 4 ma 25-1-2016 17.00-19.00 EDUC-GAMMA  
12 do 24-3-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
5 do 2-2-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
16 do 20-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
5 do 1-2-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
16 do 19-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Program semantics and verification 5 ma 30-1-2017 13.30-16.30 BBG-209  
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
45 wo 8-11-2017 9.00-12.00 BBG-001  
1 di 2-1-2018 17.00-20.00 UNNIK-220 aanvullende toets
Program verification 16 vr 22-4-2016 13.30-16.30 BBG-023  
27 wo 6-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-A aanvullende toets
Queries and retrieval 51 wo 16-12-2015 8.30-10.30 RUPPERT-116  
12 ma 21-3-2016 11.00-13.00 BBG-401 aanvullende toets
Recht en informatica 16 vr 22-4-2016 17.00-20.00 EDUC-BETA  
27 vr 8-7-2016 9.00-12.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
26 di 27-6-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA  
28 ma 10-7-2017 9.00-12.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
26 di 26-6-2018 17.00-20.00 -  
28 di 10-7-2018 17.00-20.00 - aanvullende toets
Requirements engineering 26 ma 25-6-2018 13.30-16.30 -  
Scheduling and timetabling 26 di 28-6-2016 13.30-16.30 EDUC-BETA  
28 ma 11-7-2016 13.30-16.30 RUPPERT-B aanvullende toets
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 BBG-161 aanvullende toets
26 do 28-6-2018 13.30-16.30 -  
Security 41 wo 7-10-2015 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
45 ma 2-11-2015 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
52 ma 21-12-2015 11.00-13.00 RUPPERT-116 aanvullende toets
41 wo 12-10-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
45 wo 9-11-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 wo 4-1-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
41 wo 11-10-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
45 wo 8-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 wo 3-1-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Simulation 16 ma 18-4-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA  
27 ma 4-7-2016 13.30-16.30 UNNIK-311 aanvullende toets
Software architecture 4 ma 25-1-2016 13.30-16.30 EDUC-BETA  
12 ma 21-3-2016 13.30-16.30 BBG-401 aanvullende toets
5 ma 30-1-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
45 ma 6-11-2017 17.00-20.00 EDUC-MEGARON  
1 di 2-1-2018 13.30-16.30 BBG-079 aanvullende toets
Software ecosystems 5 di 30-1-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
Software production 15 wo 11-4-2018 13.30-16.30 -  
Software product management 45 di 3-11-2015 9.00-12.00 BBG-023  
BBG-083  
52 do 24-12-2015 13.30-16.30 UNNIK-216 aanvullende toets
26 ma 26-6-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
28 ma 10-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Software testing en verificatie 20 do 19-5-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
13.00-14.45 UNNIK-211  
26 do 30-6-2016 11.00-14.00 EDUC-MEGARON  
28 vr 15-7-2016 11.00-14.00 EDUC-MEGARON aanvullende toets
21 ma 22-5-2017 13.15-15.00 EDUC-THEATRON  
26 do 29-6-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 8.30-10.30 RUPPERT-D aanvullende toets
21 do 24-5-2018 8.30-10.30 -  
26 do 28-6-2018 8.30-10.30 -  
28 do 12-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Sound and music technology 26 do 30-6-2016 11.00-13.00 BBG-165  
28 do 14-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-C aanvullende toets
5 do 2-2-2017 11.00-13.00 EDUC-THEATRON  
16 do 20-4-2017 11.00-13.00 BBG-169 aanvullende toets
5 do 1-2-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
Strategisch management van organisaties en ICT 8 vr 26-2-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
9 di 1-3-2016 11.30-13.00 EDUC-ALFA  
16 vr 22-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 vr 8-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-B aanvullende toets
8 vr 24-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
9 di 28-2-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
8 vr 23-2-2018 8.30-10.30 -  
9 di 27-2-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Sustainable entrepreneurship 51 di 15-12-2015 11.00-13.00 EDUC-MEGARON  
10 wo 8-3-2017 16.00-18.30 EDUC-ALFA  
Talen en compilers 51 wo 16-12-2015 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
4 ma 25-1-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
12 wo 23-3-2016 11.00-13.00 HFG-611AB aanvullende toets
51 wo 21-12-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 wo 1-2-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
16 wo 19-4-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW aanvullende toets
51 wo 20-12-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
5 wo 31-1-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 wo 18-4-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Types and semantics 26 di 28-6-2016 11.00-13.00 UNNIK-220  
28 di 12-7-2016 11.00-13.00 HFG-611B aanvullende toets
Usability engineering en user experience 26 vr 1-7-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA  
28 vr 15-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 aanvullende toets
26 vr 30-6-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
28 vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
26 vr 29-6-2018 8.30-10.30 -  
28 vr 13-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Webtechnologie 16 vr 22-4-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
27 vr 8-7-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
15 wo 12-4-2017 13.30-15.30 EDUC-ALFA  
27 vr 7-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
vr 6-7-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden 40 di 29-9-2015 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
45 di 3-11-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA  
52 di 22-12-2015 10.00-12.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
40 di 4-10-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
45 di 8-11-2016 11.30-13.30 EDUC-GAMMA  
1 di 3-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
40 di 3-10-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
44 wo 1-11-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
1 vr 5-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Wetenschaps- en techniekcommunicatie 15 vr 15-4-2016 9.00-12.45 RUPPERT-042  
27 vr 8-7-2016 9.00-12.00 BBG-317 aanvullende toets
15 wo 12-4-2017 13.30-16.30 RUPPERT-040  
27 wo 5-7-2017 13.00-15.30 BBG-308 aanvullende toets
Wiskunde voor AI 4 vr 4-3-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA  
10 ma 11-4-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
4 vr 3-3-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
9 vr 7-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
4 vr 8-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
10 vr 19-1-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  

Tentamenrooster per datum

weekdatumtijdzaalvakopmerking
39 vr 25-9-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA Gameprogrammeren  
EDUC-GAMMA Imperatief programmeren  
40 ma 28-9-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
di 29-9-2015 11.00-13.00 EDUC-ALFA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
EDUC-GAMMA Functioneel programmeren  
5 wo 30-9-2015 11.00-13.00 ADD-202 Machine learning  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
40 do 1-10-2015 9.00-12.00 OLYMPOS-HAL2 Modelleren en systeemontwikkeling  
41 wo 7-10-2015 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
13.15-15.00 BBG-079 Game production  
BBG-205 Game production  
42 vr 16-10-2015 11.00-13.00 EDUC-BETA Gameprogrammeren  
EDUC-GAMMA Imperatief programmeren  
9 wo 28-10-2015 11.00-13.00 ADD-202 Machine learning  
vr 30-10-2015 17.00-20.00 EDUC-BETA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
45 ma 2-11-2015 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
9.00-12.00 BBG-165 Methods in AI research  
BBG-169 Methods in AI research  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 BBG-201 Multimedia retrieval  
BBG-205 Multimedia retrieval  
di 3-11-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
9.00-12.00 BBG-023 Software product management  
BBG-083 Software product management  
13.30-16.30 JAARB-HAL 7 Modelleren en systeemontwikkeling  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Optimization and vectorization  
wo 4-11-2015 9.00-12.00 BBG-023 Advanced functional programming  
13.30-16.30 RUPPERT-116 Elementary maths for GMT  
BBG-201 Methods in AI research  
BBG-205 Methods in AI research  
EDUC-GAMMA Probabilistic reasoning  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Game production  
do 5-11-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA Datamodelleren  
9.30-11.30 BBG-165 Knowledge management  
BBG-169 Knowledge management  
13.30-16.30 JAARB-HAL 7 Data mining  
Mens, maatschappij en ICT  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren  
vr 6-11-2015 11.00-13.00 BBG-079 Gameprogrammeren  
BEATRIX-6E ETAGE Beeldverwerking  
EDUC-GAMMA Gameprogrammeren  
Imperatief programmeren  
10 vr 6-11-2015 13.30-16.30 KNG80-006 Datastructuren voor KI  
45 vr 6-11-2015 13.30-16.30 BBG-165 Methods in AI research  
BBG-169 Methods in AI research  
50 ma 7-12-2015 8.30-10.30 BBG-023 Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
BBG-061 Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
vr 11-12-2015 8.30-10.30 EDUC-BETA Kunstmatige intelligentie  
51 ma 14-12-2015 9.00-12.00 EDUC-ALFA Logica voor AI  
di 15-12-2015 11.00-13.00 EDUC-ALFA Data analytics  
EDUC-BETA Optimalisering en complexiteit  
EDUC-GAMMA Informatieuitwisseling  
EDUC-MEGARON Sustainable entrepreneurship  
wo 16-12-2015 8.30-10.30 RUPPERT-116 Queries and retrieval  
EDUC-ALFA Talen en compilers  
9.00-12.45 BBG-001 Gametechnologie introductieproject  
BBG-061 Informatica introductieproject  
do 17-12-2015 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Concurrency  
vr 18-12-2015 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
11.00-13.00 EDUC-BETA Mobiel programmeren  
13.30-16.30 BBG-077 Probabilistic reasoning aanvullende toets
52 ma 21-12-2015 9.00-12.00 BBG-165 Methods in AI research aanvullende toets
UNNIK-216 Advanced functional programming aanvullende toets
11.00-13.00 RUPPERT-116 Security aanvullende toets
EDUC-BETA Computerarchitectuur en netwerken aanvullende toets
13.30-16.30 UNNIK-216 Multimedia retrieval aanvullende toets
di 22-12-2015 10.00-12.00 EDUC-GAMMA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-BETA Modelleren en systeemontwikkeling aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-216 Optimization and vectorization aanvullende toets
wo 23-12-2015 9.00-12.00 BBG-165 Methods in AI research aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-023 Game production aanvullende toets
RUPPERT-116 Elementary maths for GMT aanvullende toets
BBG-165 Methods in AI research aanvullende toets
13.30-15.30 BBG-205 Beeldverwerking aanvullende toets
EDUC-GAMMA Gameprogrammeren aanvullende toets
Imperatief programmeren aanvullende toets
do 24-12-2015 8.30-10.30 BBG-023 Knowledge management aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Datamodelleren aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-116 Data mining aanvullende toets
UNNIK-216 Software product management aanvullende toets
EDUC-BETA Functioneel programmeren aanvullende toets
EDUC-GAMMA Mens, maatschappij en ICT aanvullende toets
11 vr 22-1-2016 17.00-20.00 EDUC-GAMMA Modelleren en programmeren voor KI  
4 ma 25-1-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Cognitie en emotie  
Talen en compilers  
9.00-12.00 BBG-023 Intelligent agents  
EDUC-GAMMA Logica voor AI  
11.00-13.00 BBG-061 Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
BBG-075 Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
BBG-083 Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
13.30-16.30 EDUC-BETA Software architecture  
OLYMPOS-HAL1 Evolutionary computing  
17.00-19.00 EDUC-GAMMA Product software  
di 26-1-2016 9.00-12.00 EDUC-MEGARON Algorithms and networks  
11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE Data analytics  
EDUC-ALFA Informatieuitwisseling  
13.30-16.30 BBG-001 Computer vision  
BBG-023 Computer vision  
wo 27-1-2016 9.00-12.45 BBG-001 Gametechnologie introductieproject  
9.00-17.00 BBG-023 Gametechnologie introductieproject  
BBG-083 Gametechnologie introductieproject  
9.00-12.45 BBG-161 Informatica introductieproject  
BBG-205 Informatica introductieproject  
13.00-15.00 BBG-401 Orientatie op de onderwijspraktijk  
17.00-20.00 EDUC-ALFA Advanced research methods  
EDUC-GAMMA Pattern recognition  
do 28-1-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Concurrency  
13.30-16.30 BBG-205 Compiler construction  
OLYMPOS-HAL1 Optimalisering en complexiteit  
17.00-20.00 EDUC-BETA Computer animation  
vr 29-1-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
11.00-13.00 UNNIK-201 Cognitive systems  
EDUC-BETA Mobiel programmeren  
OLYMPOS-HAL1 Kunstmatige intelligentie  
13.15-15.00 BBG-023 Gametechnologie introductieproject  
BBG-061 Gametechnologie introductieproject  
BBG-065 Gametechnologie introductieproject  
BBG-069 Gametechnologie introductieproject  
BBG-075 Gametechnologie introductieproject  
BBG-077 Gametechnologie introductieproject  
BBG-079 Gametechnologie introductieproject  
BBG-083 Gametechnologie introductieproject  
BBG-161 Informatica introductieproject  
BBG-165 Informatica introductieproject  
BBG-169 Informatica introductieproject  
8 vr 26-2-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA Strategisch management van organisaties en ICT  
9 di 1-3-2016 11.30-13.00 EDUC-ALFA Strategisch management van organisaties en ICT  
4 vr 4-3-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Wiskunde voor AI  
10 ma 7-3-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Persuasive technologies  
13.30-16.30 EDUC-BETA Method engineering  
di 8-3-2016 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE Algoritmiek  
wo 9-3-2016 19.00-21.00 LANGEVELD-G230 Cognitive systems aanvullende toets
do 10-3-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
EDUC-BETA Information security  
11.00-13.00 EDUC-BETA Intelligente systemen  
vr 11-3-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Organisaties en ICT  
11 do 17-3-2016 13.00-17.00 EDUC-ALFA Discrete wiskunde  
12 ma 21-3-2016 9.00-12.00 BBG-061 Intelligent agents aanvullende toets
BBG-165 Logica voor AI aanvullende toets
11.00-13.00 RUPPERT-134 Cognitie en emotie aanvullende toets
BBG-401 Queries and retrieval aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-061 Computer animation aanvullende toets
BBG-169 Evolutionary computing aanvullende toets
BBG-401 Software architecture aanvullende toets
di 22-3-2016 9.00-12.00 HFG-611AB Algorithms and networks aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-165 Data analytics aanvullende toets
EDUC-BETA Informatieuitwisseling aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-075 Computer vision aanvullende toets
wo 23-3-2016 9.00-12.00 BBG-023 Informatica introductieproject aanvullende toets
BBG-161 Gametechnologie introductieproject aanvullende toets
11.00-13.00 HFG-611AB Talen en compilers aanvullende toets
13.15-15.00 BBG-020 Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-075 Pattern recognition aanvullende toets
13.30-15.30 BBG-161 Mobiel programmeren aanvullende toets
UNNIK-211 Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
13.30-16.30 HFG-611AB Advanced research methods aanvullende toets
13.30-15.30 EDUC-GAMMA Logica voor informatica aanvullende toets
do 24-3-2016 11.00-13.00 UNNIK-220 Concurrency aanvullende toets
EDUC-GAMMA Product software aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-205 Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
BBG-322/325 Compiler construction aanvullende toets
10 ma 11-4-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA Wiskunde voor AI  
15 vr 15-4-2016 9.00-12.45 RUPPERT-042 Wetenschaps- en techniekcommunicatie  
9.00-11.00 DDW-0.42 CLZ Orientatie op de onderwijspraktijk  
17.00-20.00 EDUC-BETA Ontwerpen van interactieve systemen  
16 ma 18-4-2016 9.00-12.00 BBG-023 Commonsense reasoning and argumentation  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Multimodal interaction  
Persuasive technologies  
13.15-17.00 BBG-001 Ontwerpen van interactieve systemen  
BBG-065 Ontwerpen van interactieve systemen  
BBG-169 Ontwerpen van interactieve systemen  
BBG-205 Ontwerpen van interactieve systemen  
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Method engineering  
Motion and manipulation  
Simulation  
15.30-17.30 BBG-161 Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
di 19-4-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Interactie-technologie  
17.00-20.00 EDUC-ALFA Algoritmiek  
wo 20-4-2016 13.30-16.30 BBG-161 Multi-agent systems  
EDUC-BETA Advanced graphics  
do 21-4-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA Information security  
EDUC-GAMMA Intelligente systemen  
13.30-16.30 BBG-322/325 Enterprise architecture  
15.15-18.15 BBG-001 Discrete wiskunde  
BBG-061 Discrete wiskunde  
17.00-20.00 EDUC-BETA Geometric algorithms  
EDUC-GAMMA Databases  
vr 22-4-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Webtechnologie  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Organisaties en ICT  
EDUC-GAMMA Game-ontwerp  
Strategisch management van organisaties en ICT  
13.30-16.30 BBG-023 Program verification  
17.00-20.00 EDUC-BETA Recht en informatica  
19 do 12-5-2016 9.00-12.00 EDUC-BETA Informatiesystemen  
20 do 19-5-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA Software testing en verificatie  
13.00-14.45 UNNIK-211 Software testing en verificatie  
4 vr 20-5-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA Inleiding adaptieve systemen  
21 di 24-5-2016 11.00-13.00 EDUC-ALFA Driedimensionaal modelleren  
EDUC-BETA E-business  
EDUC-GAMMA Graphics  
do 26-5-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Computationele intelligentie  
vr 27-5-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Datastructuren  
EDUC-MEGARON Data-analyse en retrieval  
22 do 2-6-2016 13.00-16.00 RUPPERT-BLAUW Inleiding kansrekening en statistiek  
23 ma 6-6-2016 9.00-13.00 EDUC-BETA Advanced linear programming  
do 9-6-2016 9.00-12.00 EDUC-ALFA Informatiesystemen  
24 wo 15-6-2016 13.30-16.30 EDUC-GAMMA Game physics  
9 vr 24-6-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA Inleiding adaptieve systemen  
26 ma 27-6-2016 9.30-13.30 BBG-083 Advanced linear programming aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-ALFA Kennissystemen  
EDUC-GAMMA Business intelligence  
di 28-6-2016 11.00-13.00 UNNIK-220 Types and semantics  
EDUC-GAMMA Driedimensionaal modelleren  
E-business  
13.30-16.30 EDUC-BETA Scheduling and timetabling  
wo 29-6-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Mobile interaction  
13.00-17.00 BBG-083 Game physics aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Datastructuren  
do 30-6-2016 8.30-10.30 EDUC-MEGARON Computationele intelligentie  
9.00-12.00 EDUC-THEATRON Informatiesystemen aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-165 Sound and music technology  
11.00-14.00 EDUC-MEGARON Software testing en verificatie  
17.00-20.00 EDUC-ALFA Inleiding kansrekening en statistiek  
EDUC-BETA Graphics  
vr 1-7-2016 11.00-13.00 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval  
Usability engineering en user experience  
13.15-17.00 RUPPERT-BLAUW Gametechnologie softwareproject  
Informatica softwareproject  
27 ma 4-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-B Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 UNNIK-311 Simulation aanvullende toets
di 5-7-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Interactie-technologie aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-C Motion and manipulation aanvullende toets
RUPPERT-D Method engineering aanvullende toets
wo 6-7-2016 9.00-12.00 RUPPERT-C Commonsense reasoning and argumentation aanvullende toets
EDUC-GAMMA Algoritmiek aanvullende toets
11.00-13.00 UNNIK-211 Persuasive technologies aanvullende toets
13.00-17.00 RUPPERT-B Game physics aanvullende toets
13.30-16.30 UNNIK-211 Multi-agent systems aanvullende toets
RUPPERT-A Program verification aanvullende toets
RUPPERT-C Advanced graphics aanvullende toets
do 7-7-2016 11.00-13.00 RUPPERT-A Information security aanvullende toets
11.00-13.15 EDUC-ALFA Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-MEGARON Intelligente systemen aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-111 Enterprise architecture aanvullende toets
HFG-611AB Geometric algorithms aanvullende toets
EDUC-ALFA Databases aanvullende toets
EDUC-MEGARON Discrete wiskunde aanvullende toets
vr 8-7-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Webtechnologie aanvullende toets
9.00-12.00 BBG-317 Wetenschaps- en techniekcommunicatie aanvullende toets
EDUC-GAMMA Recht en informatica aanvullende toets
11.00-13.00 UNNIK-211 Game-ontwerp aanvullende toets
RUPPERT-B Strategisch management van organisaties en ICT aanvullende toets
EDUC-BETA Organisaties en ICT aanvullende toets
28 ma 11-7-2016 11.00-13.00 HFG-611B Mobile interaction aanvullende toets
13.30-16.30 HFG-611AB Kennissystemen aanvullende toets
RUPPERT-A Business intelligence aanvullende toets
RUPPERT-B Scheduling and timetabling aanvullende toets
di 12-7-2016 11.00-13.00 HFG-611B Types and semantics aanvullende toets
RUPPERT-A E-business aanvullende toets
wo 13-7-2016 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2 Datastructuren aanvullende toets
do 14-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 Computationele intelligentie aanvullende toets
RUPPERT-C Sound and music technology aanvullende toets
13.30-15.30 EDUC-GAMMA Driedimensionaal modelleren aanvullende toets
13.30-16.30 OLYMPOS-M.BUITING Graphics aanvullende toets
vr 15-7-2016 11.00-13.00 UNNIK-211 Usability engineering en user experience aanvullende toets
RUPPERT-A Data-analyse en retrieval aanvullende toets
11.00-14.00 EDUC-MEGARON Software testing en verificatie aanvullende toets
29 di 19-7-2016 8.30-12.00 HFG-611AB Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
8.30-11.30 EDUC-BETA Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
36 do 8-9-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
37 do 15-9-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
38 do 22-9-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
39 do 29-9-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 30-9-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Gameprogrammeren  
15.30-18.00 RUPPERT-116 Imperatief programmeren  
16.00-18.00 EDUC-BETA Imperatief programmeren  
40 ma 3-10-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
di 4-10-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
5 wo 5-10-2016 13.30-16.30 RUPPERT-040 Machine learning  
EDUC-GAMMA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
40 do 6-10-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA Game production  
9.00-12.00 OLYMPOS-HAL2 Modelleren en systeemontwikkeling  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
5 vr 7-10-2016 8.30-10.30 D21-032 Datastructuren voor KI  
41 di 11-10-2016 13.30-15.30 EDUC-GAMMA Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
wo 12-10-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
8.30-10.45 EDUC-MEGARON Methods in AI research  
do 13-10-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 14-10-2016 13.30-16.30 EDUC-ALFA Methods in AI research  
42 do 20-10-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 21-10-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Gameprogrammeren  
13.00-15.30 BBG-209 Imperatief programmeren  
13.00-15.00 EDUC-GAMMA Imperatief programmeren  
43 do 27-10-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
9 wo 2-11-2016 13.30-16.30 KBG-ATLAS Machine learning  
44 do 3-11-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
9 vr 4-11-2016 8.30-10.30 D21-032 Datastructuren voor KI  
17.00-20.00 EDUC-BETA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
45 ma 7-11-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 BBG-209 Methods in AI research aanvullende toets
EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling  
EDUC-MEGARON Game production  
EDUC-THEATRON Algorithms for decision support  
di 8-11-2016 11.30-13.30 EDUC-GAMMA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW Multimedia retrieval  
17.00-20.00 EDUC-ALFA Optimization and vectorization  
wo 9-11-2016 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
13.15-15.15 RUPPERT-A Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW Probabilistic reasoning  
EDUC-GAMMA Methods in AI research  
OLYMPOS-HAL1 Knowledge management  
17.00-20.00 EDUC-MEGARON Motion and manipulation  
do 10-11-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Datamodelleren  
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Mens, maatschappij en ICT  
OLYMPOS-HAL1 Functioneel programmeren  
EDUC-THEATRON Data mining  
- Path planning aanvullende toets
15.15-17.00 RUPPERT-B Elementary maths for GMT  
vr 11-11-2016 8.30-10.30 BBG-219 Applied games  
EDUC-BETA Imperatief programmeren  
OLYMPOS-HAL3 Beeldverwerking  
9.00-12.00 BBG-214 Methods in AI research aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Gameprogrammeren  
46 do 17-11-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
47 do 24-11-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
48 do 1-12-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
49 do 8-12-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
50 wo 14-12-2016 9.00-10.45 EDUC-MEGARON Logica voor AI  
EDUC-THEATRON Logica voor AI  
do 15-12-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
15.15-17.15 RUPPERT-BLAUW Inleiding kansrekening en statistiek  
vr 16-12-2016 10.30-13.00 BBG-209 Kunstmatige intelligentie  
11.00-13.00 EDUC-BETA Kunstmatige intelligentie  
13.15-15.00 BBG-161 Pattern recognition  
BBG-214 Pattern recognition  
15.15-19.00 UNNIK-220 Game production aanvullende toets
51 di 20-12-2016 8.30-10.30 EDUC-BETA Informatieuitwisseling  
EDUC-GAMMA Algorithms and networks  
10.30-13.00 UNNIK-105 Optimalisering en complexiteit  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Optimalisering en complexiteit  
EDUC-BETA Data analytics  
wo 21-12-2016 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Talen en compilers  
do 22-12-2016 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Concurrency  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 23-12-2016 8.30-11.00 RUPPERT-114 Logica voor informatica  
8.30-10.30 EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Mobiel programmeren  
52 do 29-12-2016 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
1 ma 2-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Computerarchitectuur en netwerken aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling aanvullende toets
di 3-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-219 Multimedia retrieval aanvullende toets
17.00-20.00 RUPPERT-A Optimization and vectorization aanvullende toets
wo 4-1-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Security aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-023 Data mining aanvullende toets
BBG-165 Probabilistic reasoning aanvullende toets
BBG-169 Methods in AI research aanvullende toets
BBG-219 Knowledge management aanvullende toets
do 5-1-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Datamodelleren aanvullende toets
9.00-12.00 BBG-219 Algorithms for decision support aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren aanvullende toets
Mens, maatschappij en ICT aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
vr 6-1-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Beeldverwerking aanvullende toets
EDUC-GAMMA Gameprogrammeren aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-023 Applied games aanvullende toets
EDUC-ALFA Imperatief programmeren aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-219 Motion and manipulation aanvullende toets
2 do 12-1-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
3 do 19-1-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
4 do 26-1-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
5 ma 30-1-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Cognitie en emotie  
13.30-16.30 BBG-209 Program semantics and verification  
RUPPERT-BLAUW Intelligent agents  
EDUC-MEGARON Software architecture  
di 31-1-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Informatieuitwisseling  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Data analytics aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-BETA Concepts of program design  
17.00-20.00 EDUC-MEGARON Logica voor AI  
EDUC-THEATRON Logica voor AI  
wo 1-2-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Talen en compilers  
12 wo 1-2-2017 17.00-20.00 EDUC-GAMMA Modelleren en programmeren voor KI  
5 do 2-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Concurrency  
11.00-13.00 EDUC-BETA Product software  
EDUC-THEATRON Sound and music technology  
13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW Algorithms and networks  
EDUC-GAMMA Advanced research methods  
OLYMPOS-HAL2 Inleiding kansrekening en statistiek  
- Path planning aanvullende toets
17.00-20.00 EDUC-ALFA Optimalisering en complexiteit  
RUPPERT-BLAUW Advanced graphics  
vr 3-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Mobiel programmeren  
9.00-13.00 BBG-061 Cognitive modeling  
11.00-13.00 RUPPERT-038 Orientatie op de onderwijspraktijk  
EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
OLYMPOS-HAL2 Kunstmatige intelligentie  
13.15-17.00 BBG-214 Informatica softwareproject aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-MEGARON Pattern recognition  
6 do 9-2-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
7 do 16-2-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
8 do 23-2-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 24-2-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Strategisch management van organisaties en ICT  
9 di 28-2-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Strategisch management van organisaties en ICT aanvullende toets
do 2-3-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
4 vr 3-3-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Wiskunde voor AI  
10 ma 6-3-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA Method engineering  
di 7-3-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA Algoritmiek  
wo 8-3-2017 16.00-18.30 EDUC-ALFA Sustainable entrepreneurship  
do 9-3-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Onderzoeksmethoden voor informatica  
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Discrete wiskunde  
- Path planning aanvullende toets
14.30-16.30 EDUC-ALFA Intelligente systemen  
vr 10-3-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Organisaties en ICT  
11 ma 13-3-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Interactie-technologie  
do 16-3-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
12 do 23-3-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
13 do 30-3-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
14 ma 3-4-2017 17.00-19.00 EDUC-GAMMA Ontwerpen van interactieve systemen  
do 6-4-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 7-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Organisaties en ICT  
9 vr 7-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Wiskunde voor AI  
15 ma 10-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Multimodal interaction  
17.00-20.00 EDUC-BETA Method engineering  
di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Data science and society  
EDUC-BETA Information security  
11.00-13.00 EDUC-BETA Intelligente systemen  
13.30-16.30 BBG-169 Advanced functional programming  
EDUC-ALFA Algoritmiek  
OLYMPOS-HAL2 Computer vision  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Evolutionary computing  
wo 12-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Interactie-technologie  
13.00-15.00 DDW-0.42 CLZ Orientatie op de onderwijspraktijk  
UNNIK-107 Orientatie op de onderwijspraktijk  
13.30-16.30 RUPPERT-040 Wetenschaps- en techniekcommunicatie  
BBG-169 Commonsense reasoning and argumentation  
13.30-15.30 EDUC-ALFA Webtechnologie  
OLYMPOS-HAL3 Game-ontwerp  
do 13-4-2017 8.30-10.30 BBG-205 Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Persuasive technologies  
13.30-16.30 UNNIK-311 Enterprise architecture  
UNNIK-312 Enterprise architecture  
EDUC-ALFA Databases  
EDUC-BETA Databases  
DAVID LLOYD-HAL3 Multi-agent systems  
- Path planning aanvullende toets
14.30-17.30 BBG-161 Discrete wiskunde  
BBG-169 Discrete wiskunde  
16 di 18-4-2017 8.30-10.30 KBG-COSMOS Informatieuitwisseling aanvullende toets
KBG-PANGEA Informatieuitwisseling aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Intelligent agents aanvullende toets
BBG-219 Concepts of program design aanvullende toets
BBG-223 Software architecture aanvullende toets
17.00-20.00 BBG-083 Logica voor AI aanvullende toets
wo 19-4-2017 8.30-10.30 BBG-209 Cognitie en emotie aanvullende toets
BBG-214 Cognitie en emotie aanvullende toets
11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Talen en compilers aanvullende toets
do 20-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Concurrency aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-169 Sound and music technology aanvullende toets
EDUC-GAMMA Product software aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Algorithms and networks aanvullende toets
BBG-223 Program semantics and verification aanvullende toets
EDUC-GAMMA Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-220 Advanced graphics aanvullende toets
UNNIK-222 Advanced research methods aanvullende toets
vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
Logica voor informatica aanvullende toets
Mobiel programmeren aanvullende toets
13.00-17.00 BBG-205 Cognitive modeling aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-223 Pattern recognition aanvullende toets
17 do 27-4-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
18 do 4-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
19 do 11-5-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA Informatiesystemen  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
20 do 18-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
4 vr 19-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Inleiding adaptieve systemen  
21 ma 22-5-2017 13.15-15.00 EDUC-THEATRON Software testing en verificatie  
di 23-5-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Graphics  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA E-business  
13.30-15.30 EDUC-GAMMA Computationele intelligentie  
wo 24-5-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL1 Datastructuren  
EDUC-MEGARON Data-analyse en retrieval  
EDUC-THEATRON Datastructuren  
do 25-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
22 do 1-6-2017 13.30-17.00 EDUC-BETA Advanced linear programming  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
23 do 8-6-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA Informatiesystemen  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
24 do 15-6-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
25 ma 19-6-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA Kennissystemen  
do 22-6-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
9 vr 23-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Inleiding adaptieve systemen  
26 ma 26-6-2017 13.30-17.00 BBG-079 Advanced linear programming aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW Software product management  
di 27-6-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Driedimensionaal modelleren  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA E-business  
13.30-16.30 EDUC-MEGARON Geometric algorithms  
17.00-20.00 EDUC-BETA Recht en informatica  
wo 28-6-2017 9.00-12.00 BBG-065 Compiler construction  
11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Mobile interaction  
13.30-16.30 EDUC-BETA Datastructuren  
EDUC-MEGARON Datastructuren  
do 29-6-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Software testing en verificatie  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Computationele intelligentie  
13.30-16.30 EDUC-ALFA Scheduling and timetabling  
RUPPERT-BLAUW Business intelligence  
OLYMPOS-HAL2 Graphics  
- Path planning aanvullende toets
vr 30-6-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Usability engineering en user experience  
10.00-12.45 BBG-161 Informatiekunde introductieproject  
KBG-ATLAS Informatiekunde introductieproject  
KBG-PANGEA Informatiekunde introductieproject  
11.00-13.00 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval  
13.15-17.00 KBG-ATLAS Informatica softwareproject  
27 ma 3-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 Multimodal interaction aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Method engineering aanvullende toets
EDUC-THEATRON Kennissystemen aanvullende toets
di 4-7-2017 8.30-10.30 BBG-161 Data science and society aanvullende toets
EDUC-ALFA Life sciences and health informatics  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Intelligente systemen aanvullende toets
EDUC-BETA Information security aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-075 Advanced functional programming aanvullende toets
BBG-169 Computer vision aanvullende toets
EDUC-GAMMA Algoritmiek aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-220 Evolutionary computing aanvullende toets
wo 5-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Interactie-technologie aanvullende toets
13.00-15.30 BBG-308 Wetenschaps- en techniekcommunicatie aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-077 Commonsense reasoning and argumentation aanvullende toets
do 6-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Persuasive technologies aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-001 Discrete wiskunde aanvullende toets
BBG-161 Enterprise architecture aanvullende toets
BBG-169 Multi-agent systems aanvullende toets
EDUC-ALFA Databases aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
vr 7-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Webtechnologie aanvullende toets
EDUC-BETA Organisaties en ICT aanvullende toets
28 ma 10-7-2017 9.00-12.00 EDUC-GAMMA Recht en informatica aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Software product management aanvullende toets
di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Driedimensionaal modelleren aanvullende toets
E-business aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Geometric algorithms aanvullende toets
EDUC-BETA Informatiesystemen aanvullende toets
do 13-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Computationele intelligentie aanvullende toets
RUPPERT-D Software testing en verificatie aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-161 Scheduling and timetabling aanvullende toets
BBG-169 Business intelligence aanvullende toets
EDUC-BETA Graphics aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval aanvullende toets
Usability engineering en user experience aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Datastructuren aanvullende toets
29 di 18-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 Life sciences and health informatics aanvullende toets
do 20-7-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
30 do 27-7-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
31 do 3-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
32 do 10-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
33 do 17-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
34 do 24-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
35 do 31-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
39 vr 29-9-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Imperatief programmeren  
13.30-15.30 EDUC-BETA Gameprogrammeren  
40 ma 2-10-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
di 3-10-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren  
13.30-16.30 RUPPERT-A Modelleren en systeemontwikkeling  
EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling  
5 wo 4-10-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Machine learning  
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
vr 6-10-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Datastructuren voor KI  
41 wo 11-10-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
8.30-11.30 EDUC-GAMMA Methods in AI research  
vr 13-10-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA Methods in AI research  
42 di 17-10-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Mens, maatschappij en ICT  
13.30-15.30 EDUC-BETA Onderzoeksmethoden voor gametech.  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
vr 20-10-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Imperatief programmeren  
13.30-15.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren  
43 do 26-10-2017 15.30-18.00 BBG-061 Computerarchitectuur en netwerken  
44 wo 1-11-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Knowledge management  
9 wo 1-11-2017 11.00-13.00 D13-004 Machine learning  
44 wo 1-11-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
9 wo 1-11-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA Inleiding tot de cognitiewetenschap  
17.00-19.00 EDUC-ALFA Datastructuren voor KI  
45 ma 6-11-2017 9.00-12.00 BBG-001 Methods in AI research aanvullende toets
11.00-13.30 BBG-061 Computerarchitectuur en netwerken  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 BBG-209 Algorithms for decision support  
BBG-214 Algorithms for decision support  
17.00-20.00 RUPPERT-A Modelleren en systeemontwikkeling  
EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling  
EDUC-MEGARON Software architecture  
di 7-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Elementary maths for GMT  
13.30-15.30 BBG-214 Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1 Multimedia retrieval  
17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE Optimization and vectorization  
wo 8-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
9.00-12.00 BBG-001 Program semantics and verification  
13.30-16.30 EDUC-THEATRON Motion and manipulation  
17.00-20.00 EDUC-ALFA Methods in AI research  
EDUC-BETA Data mining  
do 9-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Data science and society  
EDUC-BETA Datamodelleren  
13.30-16.30 EDUC-BETA Mens, maatschappij en ICT  
OLYMPOS-HAL1 Functioneel programmeren  
vr 10-11-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren  
EDUC-BETA Beeldverwerking  
11.00-13.00 EDUC-BETA Imperatief programmeren  
EDUC-GAMMA Applied games  
13.30-16.30 BBG-061 Methods in AI research aanvullende toets
EDUC-MEGARON Probabilistic reasoning  
4 vr 8-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Wiskunde voor AI  
50 do 14-12-2017 15.00-17.00 OLYMPOS-HAL1 Inleiding kansrekening en statistiek  
vr 15-12-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Kunstmatige intelligentie  
51 di 19-12-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Informatieuitwisseling  
9.00-11.00 EDUC-GAMMA Algorithms and networks  
11.00-13.00 EDUC-BETA Data analytics  
EDUC-GAMMA Optimalisering en complexiteit  
13.30-15.30 EDUC-BETA Multi-agent learning  
wo 20-12-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Talen en compilers  
6 do 21-12-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Modelleren en programmeren voor KI  
51 do 21-12-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Concurrency  
vr 22-12-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Mobiel programmeren  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
1 di 2-1-2018 8.30-10.30 BBG-165 Elementary maths for GMT aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-023 Multimedia retrieval aanvullende toets
BBG-079 Software architecture aanvullende toets
EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-220 Program semantics and verification aanvullende toets
RUPPERT-C Optimization and vectorization aanvullende toets
wo 3-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Computerarchitectuur en netwerken aanvullende toets
EDUC-BETA Security aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-165 Motion and manipulation aanvullende toets
EDUC-GAMMA Data mining aanvullende toets
do 4-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Datamodelleren aanvullende toets
9.30-12.30 BBG-023 Algorithms for decision support aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Data science and society aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Mens, maatschappij en ICT aanvullende toets
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren aanvullende toets
vr 5-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren aanvullende toets
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden aanvullende toets
EDUC-THEATRON Beeldverwerking aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-165 Applied games aanvullende toets
EDUC-THEATRON Imperatief programmeren aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-001 Methods in AI research aanvullende toets
BBG-023 Knowledge management aanvullende toets
BBG-079 Probabilistic reasoning aanvullende toets
10 vr 19-1-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Wiskunde voor AI  
11 di 23-1-2018 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL2 Modelleren en programmeren voor KI  
5 ma 29-1-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Cognitie en emotie  
di 30-1-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Informatieuitwisseling  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Data analytics aanvullende toets
Software ecosystems  
13.30-16.30 EDUC-ALFA Advanced research methods  
EDUC-GAMMA Concepts of program design  
wo 31-1-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Talen en compilers  
13.30-16.30 BESTUURS-LIEREGG Orientatie op de onderwijspraktijk  
do 1-2-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Product software  
EDUC-GAMMA Concurrency  
Multi-agent learning  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Sound and music technology  
13.30-16.30 BEATRIX-7E ETAGE Inleiding kansrekening en statistiek  
EDUC-ALFA Optimalisering en complexiteit  
EDUC-MEGARON Algorithms and networks  
17.00-20.00 EDUC-MEGARON Advanced graphics  
vr 2-2-2018 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL1 Mobiel programmeren  
OLYMPOS-HAL2 Kunstmatige intelligentie  
9.00-13.00 BBG-023 Cognitive modeling  
11.00-13.00 OLYMPOS-HAL2 Logica voor informatica  
13.00-17.00 RUPPERT-PAARS Gametechnologie softwareproject  
Informatica softwareproject  
13.30-16.30 EDUC-THEATRON Pattern recognition  
8 vr 23-2-2018 8.30-10.30 - Strategisch management van organisaties en ICT  
9 di 27-2-2018 8.30-10.30 - Strategisch management van organisaties en ICT aanvullende toets
10 ma 5-3-2018 13.30-16.30 - Method engineering  
13.30-15.30 - Persuasive technologies  
di 6-3-2018 8.30-10.30 - Intelligente systemen  
13.30-16.30 - Algoritmiek  
5 wo 7-3-2018 13.30-16.30 - Inleiding adaptieve systemen  
10 do 8-3-2018 13.30-16.30 - Discrete wiskunde  
vr 9-3-2018 8.30-10.30 - Organisaties en ICT  
11 ma 12-3-2018 8.30-10.30 - Interactie-technologie  
di 13-3-2018 13.30-15.30 RUPPERT-042 Onderzoeksmethoden voor informatica  
9 wo 4-4-2018 13.30-16.30 - Inleiding adaptieve systemen  
15 ma 9-4-2018 8.30-10.30 - Interactie-technologie  
Multimodal interaction  
13.30-16.30 - Method engineering  
di 10-4-2018 8.30-10.30 - Information security  
Intelligente systemen  
13.30-15.30 MIN-202 Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 - Algoritmiek  
Computer vision  
Experimentation in psychology and linguistics  
17.00-20.00 - Evolutionary computing  
wo 11-4-2018 13.30-16.30 - Software production  
do 12-4-2018 8.30-10.30 - Persuasive technologies  
11.00-13.00 - Ontwerpen van interactieve systemen  
13.30-16.30 - Databases  
Discrete wiskunde  
Enterprise architecture  
Multi-agent systems  
16 ma 16-4-2018 8.30-10.30 - Cognitie en emotie aanvullende toets
di 17-4-2018 8.30-10.30 - Informatieuitwisseling aanvullende toets
wo 18-4-2018 11.00-13.00 - Talen en compilers aanvullende toets
do 19-4-2018 8.30-10.30 - Concurrency aanvullende toets
Multi-agent learning aanvullende toets
Product software aanvullende toets
13.30-16.30 - Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
vr 20-4-2018 8.30-10.30 - Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
Mobiel programmeren aanvullende toets
11.00-13.00 - Logica voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 - Pattern recognition aanvullende toets
20 ma 14-5-2018 13.30-16.30 - Informatiesystemen  
21 di 22-5-2018 8.30-10.30 - Driedimensionaal modelleren  
Graphics  
11.00-13.00 - E-business  
wo 23-5-2018 11.00-13.00 - Mobile interaction  
do 24-5-2018 8.30-10.30 - Computationele intelligentie  
Software testing en verificatie  
5 do 24-5-2018 13.30-16.30 - Kennis en Wetenschap I  
21 vr 25-5-2018 11.00-13.00 - Data-analyse en retrieval  
Datastructuren  
6 wo 30-5-2018 13.30-16.30 - Datastructuren voor KI  
23 ma 4-6-2018 13.30-16.30 - Advanced linear programming  
24 ma 11-6-2018 13.30-16.30 - Informatiesystemen  
26 ma 25-6-2018 13.30-16.30 - Kennissystemen  
Requirements engineering  
di 26-6-2018 8.30-10.30 - Driedimensionaal modelleren  
11.00-13.00 - E-business  
13.30-16.30 - Intelligent agents  
17.00-20.00 - Recht en informatica  
wo 27-6-2018 11.00-13.00 - Mobile interaction  
13.30-16.30 - Datastructuren  
10 wo 27-6-2018 13.30-16.30 - Datastructuren voor KI  
26 do 28-6-2018 8.30-10.30 - Computationele intelligentie  
Software testing en verificatie  
13.30-16.30 - Business intelligence  
Graphics  
10 do 28-6-2018 13.30-16.30 - Kennis en Wetenschap I  
26 do 28-6-2018 13.30-16.30 - Scheduling and timetabling  
vr 29-6-2018 8.30-10.30 - Usability engineering en user experience  
11.00-13.00 - Data-analyse en retrieval  
13.30-16.30 - Computer animation  
27 ma 2-7-2018 8.30-10.30 - Interactie-technologie aanvullende toets
13.30-16.30 - Method engineering aanvullende toets
di 3-7-2018 8.30-10.30 - Information security aanvullende toets
Intelligente systemen aanvullende toets
13.30-16.30 - Algoritmiek aanvullende toets
Computer vision aanvullende toets
do 5-7-2018 8.30-10.30 - Persuasive technologies aanvullende toets
11.00-13.00 - Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
13.30-16.30 - Databases aanvullende toets
Discrete wiskunde aanvullende toets
vr 6-7-2018 8.30-10.30 - Game-ontwerp aanvullende toets
Organisaties en ICT aanvullende toets
Webtechnologie aanvullende toets
28 ma 9-7-2018 13.30-16.30 - Kennissystemen aanvullende toets
di 10-7-2018 8.30-10.30 - Driedimensionaal modelleren aanvullende toets
11.00-13.00 - E-business aanvullende toets
13.30-16.30 - Informatiesystemen aanvullende toets
17.00-20.00 - Recht en informatica aanvullende toets
wo 11-7-2018 13.30-16.30 - Datastructuren aanvullende toets
do 12-7-2018 8.30-10.30 - Computationele intelligentie aanvullende toets
Software testing en verificatie aanvullende toets
13.30-16.30 - Business intelligence aanvullende toets
Graphics aanvullende toets
vr 13-7-2018 8.30-10.30 - Usability engineering en user experience aanvullende toets

Toon alleen de toekomstige tentamens