Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Tentamenrooster per vak

vakweekdatumtijdzaalopm
Advanced functional programming 15 di 11-4-2017 13.30-16.30 BBG-169  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 BBG-075 aanvullende toets
Advanced graphics 16 do 20-4-2017 17.00-20.00 UNNIK-220 aanvullende toets
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 -  
Advanced linear programming 22 do 1-6-2017 13.30-17.00 EDUC-BETA  
26 ma 26-6-2017 13.30-17.00 BBG-079 aanvullende toets
Advanced research methods 16 do 20-4-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA aanvullende toets
5 di 30-1-2018 13.30-16.30 -  
Algorithms and networks 16 do 20-4-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 -  
Algorithms for decision support 45 ma 6-11-2017 13.30-16.30 -  
Algoritmiek 15 di 11-4-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Applied games 45 vr 10-11-2017 11.00-13.00 -  
Beeldverwerking 45 vr 10-11-2017 8.30-10.30 -  
1 vr 5-1-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Beta in bedrijf en beleid 15 wo 12-4-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
Business intelligence 26 do 29-6-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Cognitie en emotie 16 wo 19-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
5 ma 29-1-2018 8.30-10.30 -  
16 ma 16-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Cognitive modeling 16 vr 21-4-2017 13.00-17.00 BBG-205 aanvullende toets
Commonsense reasoning and argumentation 15 wo 12-4-2017 13.30-16.30 BBG-169  
27 wo 5-7-2017 13.30-16.30 BBG-077 aanvullende toets
Compiler construction 26 di 27-6-2017 17.00-20.00 UNNIK-220  
28 ma 10-7-2017 9.00-12.00 RUPPERT-C aanvullende toets
Computationele intelligentie 21 di 23-5-2017 13.30-15.30 EDUC-GAMMA  
26 do 29-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Computer animation 26 wo 28-6-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
28 wo 12-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Computerarchitectuur en netwerken 40 ma 2-10-2017 11.00-13.00 -  
45 ma 6-11-2017 11.00-13.00 -  
1 wo 3-1-2018 9.00-11.00 - aanvullende toets
Computer vision 15 di 11-4-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
27 di 4-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Concepts of program design 16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-219 aanvullende toets
5 di 30-1-2018 13.30-16.30 -  
Concurrency 16 do 20-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
51 do 21-12-2017 8.30-10.30 -  
5 do 1-2-2018 8.30-10.30 -  
16 do 19-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Data-analyse en retrieval 21 wo 24-5-2017 13.30-15.30 EDUC-MEGARON  
26 vr 30-6-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
28 vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Data analytics 51 di 19-12-2017 11.00-13.00 -  
5 di 30-1-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Databases 15 do 13-4-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Data mining 45 wo 8-11-2017 13.30-16.30 -  
1 wo 3-1-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Datamodelleren 45 do 9-11-2017 8.30-10.30 -  
1 do 4-1-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Data science and society 15 di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 di 4-7-2017 8.30-10.30 BBG-161 aanvullende toets
45 do 9-11-2017 11.00-13.00 -  
1 do 4-1-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Datastructuren 21 wo 24-5-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL1  
26 wo 28-6-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA  
28 vr 14-7-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Discrete wiskunde 15 do 13-4-2017 14.30-17.30 BBG-161  
BBG-169  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Driedimensionaal modelleren 26 di 27-6-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
28 di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
E-business 21 di 23-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
26 di 27-6-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
28 di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Elementary maths for GMT 45 di 7-11-2017 8.30-10.30 -  
Enterprise architecture 15 do 13-4-2017 13.30-16.30 DAVID LLOYD-HAL3  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 BBG-161 aanvullende toets
Evolutionary computing 15 di 11-4-2017 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
27 di 4-7-2017 17.00-20.00 UNNIK-220 aanvullende toets
Functioneel programmeren 40 di 3-10-2017 8.30-10.30 -  
45 do 9-11-2017 13.30-16.30 -  
1 do 4-1-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Game-ontwerp 15 wo 12-4-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL3  
27 vr 7-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Gameprogrammeren 39 vr 29-9-2017 13.30-15.30 -  
42 vr 20-10-2017 13.30-15.30 -  
45 vr 10-11-2017 8.30-10.30 -  
1 vr 5-1-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Geometric algorithms 26 di 27-6-2017 13.30-16.30 EDUC-MEGARON  
28 di 11-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Graphics 21 di 23-5-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Imperatief programmeren 39 vr 29-9-2017 11.00-13.00 -  
42 vr 20-10-2017 11.00-13.00 -  
45 vr 10-11-2017 11.00-13.00 -  
1 vr 5-1-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Informatica softwareproject 26 vr 30-6-2017 13.15-17.00 KBG-ATLAS  
5 vr 2-2-2018 13.00-17.00 -  
Informatiesystemen 19 do 11-5-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA  
23 do 8-6-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA  
28 di 11-7-2017 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Informatieuitwisseling 16 di 18-4-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 di 19-12-2017 8.30-10.30 -  
5 di 30-1-2018 8.30-10.30 -  
16 di 17-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Information security 15 di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
27 di 4-7-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Inleiding adaptieve systemen 4 vr 19-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
9 vr 23-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
Inleiding kansrekening en statistiek 16 do 20-4-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
50 do 14-12-2017 13.30-15.30 -  
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 -  
Inleiding tot de cognitiewetenschap 5 wo 4-10-2017 13.30-16.30 -  
9 wo 1-11-2017 13.30-16.30 -  
Intelligent agents 16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
5 ma 29-1-2018 13.30-16.30 -  
Intelligente systemen 15 di 11-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
27 di 4-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Interactie-technologie 15 wo 12-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 wo 5-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Kennissystemen 26 ma 26-6-2017 13.30-16.30 BEATRIX-7E ETAGE  
28 ma 10-7-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Knowledge management 45 vr 10-11-2017 13.30-16.30 -  
Kunstmatige intelligentie 16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
50 vr 15-12-2017 13.30-15.30 -  
5 vr 2-2-2018 8.30-10.30 -  
16 vr 20-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Life sciences and health informatics 27 di 4-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
29 di 18-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 aanvullende toets
Logica voor AI 16 di 18-4-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Logica voor informatica 16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 vr 22-12-2017 11.00-13.00 -  
5 vr 2-2-2018 11.00-13.00 -  
16 vr 20-4-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Mens, maatschappij en ICT 45 do 9-11-2017 13.30-16.30 -  
1 do 4-1-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Method engineering 15 ma 10-4-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA  
27 ma 3-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Methods in AI research 41 wo 11-10-2017 8.30-11.30 -  
vr 13-10-2017 13.30-16.30 -  
45 wo 8-11-2017 13.30-16.30 -  
Mobiel programmeren 16 vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 vr 22-12-2017 8.30-10.30 -  
5 vr 2-2-2018 8.30-10.30 -  
16 vr 20-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Mobile interaction 26 wo 28-6-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW  
28 wo 12-7-2017 11.00-13.00 BBG-169 aanvullende toets
Modelleren en systeemontwikkeling 40 do 5-10-2017 8.30-11.30 -  
45 ma 6-11-2017 13.30-16.30 -  
1 di 2-1-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Motion and manipulation 45 wo 8-11-2017 13.30-16.30 -  
Multi-agent systems 15 do 13-4-2017 13.30-16.30 DAVID LLOYD-HAL3  
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Multimedia retrieval 45 di 7-11-2017 13.30-16.30 -  
Multimodal interaction 15 ma 10-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
27 ma 3-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica 15 do 13-4-2017 8.30-10.30 BBG-205 aanvullende toets
42 di 17-10-2017 13.30-15.30 -  
Ontwerpen van interactieve systemen 14 ma 3-4-2017 17.00-19.00 EDUC-GAMMA  
27 do 6-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit 16 do 20-4-2017 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
51 di 19-12-2017 11.00-13.00 -  
5 do 1-2-2018 13.30-16.30 -  
16 do 19-4-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Optimization and vectorization 45 di 7-11-2017 17.00-20.00 -  
Organisaties en ICT 14 vr 7-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
27 vr 7-7-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Path planning 13 do 30-3-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
14 do 6-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
15 do 13-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
16 do 20-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
17 do 27-4-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
18 do 4-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
19 do 11-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
20 do 18-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
21 do 25-5-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
22 do 1-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
23 do 8-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
24 do 15-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
25 do 22-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
26 do 29-6-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
27 do 6-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
29 do 20-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
30 do 27-7-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
31 do 3-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
32 do 10-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
33 do 17-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
34 do 24-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
35 do 31-8-2017 13.30-16.30 - aanvullende toets
Pattern recognition 16 vr 21-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
5 vr 2-2-2018 13.30-16.30 -  
16 vr 20-4-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Persuasive technologies 15 do 13-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
27 do 6-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Probabilistic reasoning 45 vr 10-11-2017 13.30-16.30 -  
Product software 16 do 20-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
5 do 1-2-2018 8.30-10.30 -  
16 do 19-4-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Program semantics and verification 16 do 20-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
Recht en informatica 26 di 27-6-2017 17.00-20.00 EDUC-BETA  
28 ma 10-7-2017 9.00-12.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Scheduling and timetabling 26 do 29-6-2017 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 13.30-16.30 BBG-161 aanvullende toets
Security 41 wo 11-10-2017 8.30-10.30 -  
45 wo 8-11-2017 8.30-10.30 -  
1 wo 3-1-2018 8.30-10.30 - aanvullende toets
Software architecture 16 di 18-4-2017 13.30-16.30 BBG-223 aanvullende toets
45 ma 6-11-2017 13.30-16.30 -  
1 di 2-1-2018 13.30-16.30 - aanvullende toets
Software product management 26 ma 26-6-2017 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
28 ma 10-7-2017 13.30-16.30 BBG-169 aanvullende toets
Software testing en verificatie 21 ma 22-5-2017 13.30-15.30 EDUC-ALFA  
26 do 29-6-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
28 do 13-7-2017 8.30-10.30 BBG-223 aanvullende toets
Sound and music technology 16 do 20-4-2017 11.00-13.00 BBG-169 aanvullende toets
5 do 1-2-2018 11.00-13.00 -  
Talen en compilers 16 wo 19-4-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW aanvullende toets
51 wo 20-12-2017 11.00-13.00 -  
5 wo 31-1-2018 11.00-13.00 -  
16 wo 18-4-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Usability engineering en user experience 26 vr 30-6-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA  
28 vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Webtechnologie 15 wo 12-4-2017 13.30-15.30 EDUC-ALFA  
27 vr 7-7-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden 40 di 3-10-2017 8.30-10.30 -  
45 di 7-11-2017 8.30-10.30 -  
1 di 2-1-2018 11.00-13.00 - aanvullende toets
Wetenschaps- en techniekcommunicatie 15 wo 12-4-2017 13.30-16.30 RUPPERT-040  
Wiskunde voor AI 9 vr 7-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA  
5 vr 15-12-2017 11.00-13.00 -  
10 vr 19-1-2018 11.00-13.00 -  

Tentamenrooster per datum

weekdatumtijdzaalvakopmerking
13 do 30-3-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
14 ma 3-4-2017 17.00-19.00 EDUC-GAMMA Ontwerpen van interactieve systemen  
do 6-4-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
vr 7-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Organisaties en ICT  
9 vr 7-4-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Wiskunde voor AI  
15 ma 10-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Multimodal interaction  
17.00-20.00 EDUC-BETA Method engineering  
di 11-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Data science and society  
EDUC-BETA Information security  
11.00-13.00 EDUC-BETA Intelligente systemen  
13.30-16.30 BBG-169 Advanced functional programming  
EDUC-ALFA Algoritmiek  
OLYMPOS-HAL2 Computer vision  
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Evolutionary computing  
wo 12-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Interactie-technologie  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Beta in bedrijf en beleid  
13.30-16.30 RUPPERT-040 Wetenschaps- en techniekcommunicatie  
BBG-169 Commonsense reasoning and argumentation  
13.30-15.30 EDUC-ALFA Webtechnologie  
OLYMPOS-HAL3 Game-ontwerp  
do 13-4-2017 8.30-10.30 BBG-205 Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Persuasive technologies  
13.30-16.30 EDUC-ALFA Databases  
EDUC-BETA Databases  
DAVID LLOYD-HAL3 Enterprise architecture  
Multi-agent systems  
- Path planning aanvullende toets
14.30-17.30 BBG-161 Discrete wiskunde  
BBG-169 Discrete wiskunde  
16 di 18-4-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Informatieuitwisseling aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Intelligent agents aanvullende toets
BBG-219 Concepts of program design aanvullende toets
BBG-223 Software architecture aanvullende toets
17.00-20.00 EDUC-BETA Logica voor AI aanvullende toets
wo 19-4-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Cognitie en emotie aanvullende toets
11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Talen en compilers aanvullende toets
do 20-4-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Concurrency aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-169 Sound and music technology aanvullende toets
EDUC-GAMMA Product software aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Algorithms and networks aanvullende toets
BBG-223 Program semantics and verification aanvullende toets
EDUC-GAMMA Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-220 Advanced graphics aanvullende toets
EDUC-BETA Advanced research methods aanvullende toets
vr 21-4-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
Logica voor informatica aanvullende toets
Mobiel programmeren aanvullende toets
13.00-17.00 BBG-205 Cognitive modeling aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-223 Pattern recognition aanvullende toets
17 do 27-4-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
18 do 4-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
19 do 11-5-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA Informatiesystemen  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
20 do 18-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
4 vr 19-5-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Inleiding adaptieve systemen  
21 ma 22-5-2017 13.30-15.30 EDUC-ALFA Software testing en verificatie  
di 23-5-2017 8.30-10.30 EDUC-GAMMA Graphics  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA E-business  
13.30-15.30 EDUC-GAMMA Computationele intelligentie  
wo 24-5-2017 13.30-15.30 OLYMPOS-HAL1 Datastructuren  
EDUC-MEGARON Data-analyse en retrieval  
do 25-5-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
22 do 1-6-2017 13.30-17.00 EDUC-BETA Advanced linear programming  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
23 do 8-6-2017 9.00-12.00 EDUC-BETA Informatiesystemen  
13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
24 do 15-6-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
25 do 22-6-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
9 vr 23-6-2017 11.00-13.00 EDUC-ALFA Inleiding adaptieve systemen  
26 ma 26-6-2017 13.30-17.00 BBG-079 Advanced linear programming aanvullende toets
13.30-16.30 BEATRIX-7E ETAGE Kennissystemen  
RUPPERT-BLAUW Software product management  
di 27-6-2017 11.00-13.00 EDUC-BETA Driedimensionaal modelleren  
EDUC-GAMMA E-business  
13.30-16.30 EDUC-MEGARON Geometric algorithms  
17.00-20.00 UNNIK-220 Compiler construction  
EDUC-BETA Recht en informatica  
wo 28-6-2017 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Mobile interaction  
13.30-16.30 EDUC-BETA Datastructuren  
EDUC-MEGARON Computer animation  
do 29-6-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Software testing en verificatie  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Computationele intelligentie  
13.30-16.30 EDUC-ALFA Scheduling and timetabling  
RUPPERT-BLAUW Business intelligence  
OLYMPOS-HAL2 Graphics  
- Path planning aanvullende toets
vr 30-6-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Usability engineering en user experience  
11.00-13.00 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval  
13.15-17.00 KBG-ATLAS Informatica softwareproject  
27 ma 3-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 Multimodal interaction aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Method engineering aanvullende toets
di 4-7-2017 8.30-10.30 BBG-161 Data science and society aanvullende toets
EDUC-ALFA Life sciences and health informatics  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Intelligente systemen aanvullende toets
EDUC-BETA Information security aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-075 Advanced functional programming aanvullende toets
BBG-169 Computer vision aanvullende toets
EDUC-GAMMA Algoritmiek aanvullende toets
17.00-20.00 UNNIK-220 Evolutionary computing aanvullende toets
wo 5-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Interactie-technologie aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-077 Commonsense reasoning and argumentation aanvullende toets
do 6-7-2017 8.30-10.30 EDUC-ALFA Persuasive technologies aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-161 Enterprise architecture aanvullende toets
BBG-169 Multi-agent systems aanvullende toets
EDUC-ALFA Databases aanvullende toets
EDUC-GAMMA Discrete wiskunde aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
vr 7-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Game-ontwerp aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Webtechnologie aanvullende toets
EDUC-BETA Organisaties en ICT aanvullende toets
28 ma 10-7-2017 9.00-12.00 RUPPERT-C Compiler construction aanvullende toets
EDUC-GAMMA Recht en informatica aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Software product management aanvullende toets
EDUC-ALFA Kennissystemen aanvullende toets
di 11-7-2017 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Driedimensionaal modelleren aanvullende toets
E-business aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Geometric algorithms aanvullende toets
EDUC-BETA Informatiesystemen aanvullende toets
wo 12-7-2017 11.00-13.00 BBG-169 Mobile interaction aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-169 Computer animation aanvullende toets
do 13-7-2017 8.30-10.30 BBG-223 Software testing en verificatie aanvullende toets
EDUC-ALFA Computationele intelligentie aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-161 Scheduling and timetabling aanvullende toets
BBG-169 Business intelligence aanvullende toets
EDUC-BETA Graphics aanvullende toets
- Path planning aanvullende toets
vr 14-7-2017 8.30-10.30 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval aanvullende toets
Usability engineering en user experience aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Datastructuren aanvullende toets
29 di 18-7-2017 8.30-10.30 BBG-169 Life sciences and health informatics aanvullende toets
do 20-7-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
30 do 27-7-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
31 do 3-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
32 do 10-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
33 do 17-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
34 do 24-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
35 do 31-8-2017 13.30-16.30 - Path planning aanvullende toets
39 vr 29-9-2017 11.00-13.00 - Imperatief programmeren  
13.30-15.30 - Gameprogrammeren  
40 ma 2-10-2017 11.00-13.00 - Computerarchitectuur en netwerken  
di 3-10-2017 8.30-10.30 - Functioneel programmeren  
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
5 wo 4-10-2017 13.30-16.30 - Inleiding tot de cognitiewetenschap  
40 do 5-10-2017 8.30-11.30 - Modelleren en systeemontwikkeling  
41 wo 11-10-2017 8.30-11.30 - Methods in AI research  
8.30-10.30 - Security  
vr 13-10-2017 13.30-16.30 - Methods in AI research  
42 di 17-10-2017 13.30-15.30 - Onderzoeksmethoden voor informatica  
vr 20-10-2017 11.00-13.00 - Imperatief programmeren  
13.30-15.30 - Gameprogrammeren  
9 wo 1-11-2017 13.30-16.30 - Inleiding tot de cognitiewetenschap  
45 ma 6-11-2017 11.00-13.00 - Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 - Algorithms for decision support  
Modelleren en systeemontwikkeling  
Software architecture  
di 7-11-2017 8.30-10.30 - Elementary maths for GMT  
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
13.30-16.30 - Multimedia retrieval  
17.00-20.00 - Optimization and vectorization  
wo 8-11-2017 8.30-10.30 - Security  
13.30-16.30 - Data mining  
Methods in AI research  
Motion and manipulation  
do 9-11-2017 8.30-10.30 - Datamodelleren  
11.00-13.00 - Data science and society  
13.30-16.30 - Functioneel programmeren  
Mens, maatschappij en ICT  
vr 10-11-2017 8.30-10.30 - Beeldverwerking  
Gameprogrammeren  
11.00-13.00 - Applied games  
Imperatief programmeren  
13.30-16.30 - Knowledge management  
Probabilistic reasoning  
50 do 14-12-2017 13.30-15.30 - Inleiding kansrekening en statistiek  
5 vr 15-12-2017 11.00-13.00 - Wiskunde voor AI  
50 vr 15-12-2017 13.30-15.30 - Kunstmatige intelligentie  
51 di 19-12-2017 8.30-10.30 - Informatieuitwisseling  
11.00-13.00 - Data analytics  
Optimalisering en complexiteit  
wo 20-12-2017 11.00-13.00 - Talen en compilers  
do 21-12-2017 8.30-10.30 - Concurrency  
vr 22-12-2017 8.30-10.30 - Mobiel programmeren  
11.00-13.00 - Logica voor informatica  
1 di 2-1-2018 11.00-13.00 - Wetenschappelijke onderzoeksmethoden aanvullende toets
13.30-16.30 - Modelleren en systeemontwikkeling aanvullende toets
Software architecture aanvullende toets
wo 3-1-2018 8.30-10.30 - Security aanvullende toets
9.00-11.00 - Computerarchitectuur en netwerken aanvullende toets
13.30-16.30 - Data mining aanvullende toets
do 4-1-2018 8.30-10.30 - Datamodelleren aanvullende toets
11.00-13.00 - Data science and society aanvullende toets
13.30-16.30 - Functioneel programmeren aanvullende toets
Mens, maatschappij en ICT aanvullende toets
vr 5-1-2018 8.30-10.30 - Beeldverwerking aanvullende toets
Gameprogrammeren aanvullende toets
11.00-13.00 - Imperatief programmeren aanvullende toets
10 vr 19-1-2018 11.00-13.00 - Wiskunde voor AI  
5 ma 29-1-2018 8.30-10.30 - Cognitie en emotie  
13.30-16.30 - Intelligent agents  
di 30-1-2018 8.30-10.30 - Informatieuitwisseling  
11.00-13.00 - Data analytics aanvullende toets
13.30-16.30 - Advanced research methods  
Concepts of program design  
wo 31-1-2018 11.00-13.00 - Talen en compilers  
do 1-2-2018 8.30-10.30 - Concurrency  
Product software  
11.00-13.00 - Sound and music technology  
13.30-16.30 - Advanced graphics  
Algorithms and networks  
Inleiding kansrekening en statistiek  
Optimalisering en complexiteit  
vr 2-2-2018 8.30-10.30 - Kunstmatige intelligentie  
Mobiel programmeren  
11.00-13.00 - Logica voor informatica  
13.00-17.00 - Informatica softwareproject  
13.30-16.30 - Pattern recognition  
16 ma 16-4-2018 8.30-10.30 - Cognitie en emotie aanvullende toets
di 17-4-2018 8.30-10.30 - Informatieuitwisseling aanvullende toets
wo 18-4-2018 11.00-13.00 - Talen en compilers aanvullende toets
do 19-4-2018 8.30-10.30 - Concurrency aanvullende toets
Product software aanvullende toets
13.30-16.30 - Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
vr 20-4-2018 8.30-10.30 - Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
Mobiel programmeren aanvullende toets
11.00-13.00 - Logica voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 - Pattern recognition aanvullende toets

Toon ook alle oude tentamens