Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Tentamenrooster per vak

vakweekdatumtijdzaalopm
Adaptive interactive systems 1 wo 2-1-2019 13.30-16.30 HFG-611AB aanvullende toets
Advanced graphics 5 do 31-1-2019 13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW  
Advanced linear programming 23 ma 3-6-2019 13.30-16.30 -  
Advanced research methods 5 di 29-1-2019 13.30-16.30 EDUC-BETA  
16 di 16-4-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Algorithms and networks 10 di 5-3-2019 8.30-10.30 -  
15 do 11-4-2019 13.30-16.30 -  
Algorithms for decision support 45 ma 5-11-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 RUPPERT-C aanvullende toets
Algoritmiek 10 di 5-3-2019 13.30-16.30 -  
15 di 9-4-2019 13.30-16.30 -  
27 di 2-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Applied games 45 vr 9-11-2018 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL2  
1 vr 4-1-2019 11.00-13.00 BBG-023 aanvullende toets
Beeldverwerking 45 vr 9-11-2018 8.30-10.30 OLYMPOS-HAL2  
1 vr 4-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Business intelligence 26 do 27-6-2019 13.30-16.30 -  
Cognitie en emotie 5 ma 28-1-2019 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
16 wo 17-4-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Cognitive modeling 5 wo 30-1-2019 17.00-20.00 EDUC-THEATRON  
16 wo 17-4-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Commonsense reasoning and argumentation 15 wo 10-4-2019 13.30-16.30 -  
Computationele intelligentie 21 do 23-5-2019 11.00-13.00 -  
26 do 27-6-2019 11.00-13.00 -  
28 do 11-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Computer animation 26 wo 26-6-2019 13.30-16.30 -  
Computerarchitectuur en netwerken 45 ma 5-11-2018 8.30-10.30 EDUC-GAMMA  
1 wo 2-1-2019 11.00-13.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Computer vision 15 di 9-4-2019 13.30-16.30 -  
Concepts of program design 5 di 29-1-2019 13.30-16.30 EDUC-BETA  
Concurrency 51 do 20-12-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
5 do 31-1-2019 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL1  
16 do 18-4-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Data-analyse en retrieval 21 vr 24-5-2019 11.00-13.00 -  
26 vr 28-6-2019 11.00-13.00 -  
Data analytics 51 di 18-12-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
5 di 29-1-2019 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 di 16-4-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Databases 15 do 11-4-2019 13.30-16.30 -  
27 do 4-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Data mining 45 wo 7-11-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 wo 2-1-2019 13.30-16.30 EDUC-BETA aanvullende toets
Datamodelleren 45 wo 7-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 do 3-1-2019 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Data science and society 45 do 8-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
1 do 3-1-2019 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Datastructuren 21 wo 22-5-2019 13.30-15.30 -  
26 wo 26-6-2019 13.30-16.30 -  
28 wo 10-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Datastructuren en algoritmen voor KI 21 wo 22-5-2019 13.30-15.30 -  
26 wo 26-6-2019 13.30-16.30 -  
28 wo 10-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Discrete wiskunde 10 do 7-3-2019 13.30-16.30 -  
15 do 11-4-2019 13.30-16.30 -  
27 do 4-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Driedimensionaal modelleren 21 di 21-5-2019 11.00-13.00 -  
26 di 25-6-2019 11.00-13.00 -  
E-business 21 di 21-5-2019 11.00-13.00 -  
26 di 25-6-2019 11.00-13.00 -  
28 di 9-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Elementary maths for GMT 45 di 6-11-2018 8.30-10.30 BBG-023  
1 do 3-1-2019 13.30-15.30 HFG-611AB aanvullende toets
Enterprise architecture 15 do 11-4-2019 13.30-16.30 -  
Evolutionary computing 15 di 9-4-2019 17.00-20.00 -  
Experimentation in psychology and linguistics 15 di 9-4-2019 13.30-16.30 -  
Functioneel programmeren 45 do 8-11-2018 13.30-16.30 BEATRIX-7E ETAGE  
1 do 3-1-2019 17.00-20.00 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Game-ontwerp 15 vr 12-4-2019 8.30-10.30 -  
27 vr 5-7-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Gameprogrammeren 42 vr 19-10-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
45 vr 9-11-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 vr 4-1-2019 8.30-10.30 EDUC-ALFA aanvullende toets
Geometric algorithms 5 wo 30-1-2019 17.00-20.00 EDUC-MEGARON  
Graphics 21 di 21-5-2019 8.30-10.30 -  
26 do 27-6-2019 13.30-16.30 -  
28 do 11-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Imperatief programmeren 42 vr 19-10-2018 17.00-19.00 EDUC-GAMMA  
45 vr 9-11-2018 11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE  
1 vr 4-1-2019 11.00-13.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Informatiesystemen 20 do 16-5-2019 8.30-11.30 -  
24 do 13-6-2019 8.30-11.30 -  
28 di 9-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Informatieuitwisseling 51 do 20-12-2018 17.00-19.00 EDUC-BETA  
5 di 29-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 di 16-4-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Information security 10 do 7-3-2019 13.30-15.30 -  
15 di 9-4-2019 11.00-13.00 -  
27 di 2-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Inleiding adaptieve systemen 10 wo 6-3-2019 13.30-16.30 -  
14 wo 3-4-2019 13.30-16.30 -  
22 wo 29-5-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Inleiding kansrekening en statistiek 5 do 31-1-2019 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
16 do 18-4-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Intelligent agents 5 do 31-1-2019 8.30-11.30 OLYMPOS-HAL2  
16 ma 15-4-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Intelligente systemen 10 di 5-3-2019 8.30-10.30 -  
15 di 9-4-2019 8.30-10.30 -  
27 di 2-7-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Interactie-technologie 11 ma 11-3-2019 8.30-10.30 -  
15 ma 8-4-2019 8.30-10.30 -  
27 ma 1-7-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Kennissystemen 26 ma 24-6-2019 13.30-16.30 -  
Knowledge management 45 vr 9-11-2018 9.00-12.00 RUPPERT-A  
RUPPERT-D  
1 vr 4-1-2019 13.30-16.30 BBG-001 aanvullende toets
Kunstmatige intelligentie 50 vr 14-12-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 vr 1-2-2019 11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE  
16 wo 17-4-2019 13.30-15.30 - aanvullende toets
Logica voor informatica 51 vr 21-12-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
5 vr 1-2-2019 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 wo 17-4-2019 13.30-15.30 - aanvullende toets
Machine learning 9 do 1-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
Mens, maatschappij en ICT 42 do 18-10-2018 13.30-16.30 EDUC-BETA  
45 do 8-11-2018 13.30-16.30 EDUC-BETA  
1 do 3-1-2019 13.30-16.30 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Method engineering 10 ma 4-3-2019 13.30-16.30 -  
15 ma 8-4-2019 13.30-16.30 -  
27 ma 1-7-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Methods in AI Research 45 ma 5-11-2018 17.00-20.00 EDUC-BETA  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Mobiel programmeren 51 vr 21-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
5 vr 1-2-2019 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL3  
16 wo 17-4-2019 13.30-15.30 - aanvullende toets
Mobile interaction 26 ma 24-6-2019 11.00-13.00 -  
Modelleren en programmeren 50 di 11-12-2018 13.30-15.30 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
51 do 20-12-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
EDUC-GAMMA  
4 do 24-1-2019 11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE  
9 di 26-2-2019 13.30-15.30 - aanvullende toets
Modelleren en systeemontwikkeling 45 ma 5-11-2018 17.00-20.00 EDUC-GAMMA  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Motion and manipulation 45 vr 9-11-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
1 vr 4-1-2019 13.30-16.30 BBG-023 aanvullende toets
Multi-agent learning 21 do 23-5-2019 8.30-10.30 -  
26 do 27-6-2019 8.30-10.30 -  
Multi-agent systems 15 do 11-4-2019 13.30-16.30 -  
Multimedia retrieval 45 di 6-11-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 BBG-023 aanvullende toets
Multimodal interaction 15 ma 8-4-2019 8.30-10.30 -  
Network science 26 ma 24-6-2019 11.00-13.00 -  
Onderzoeksmethoden voor gametech. 45 do 8-11-2018 11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica 45 do 8-11-2018 11.00-13.00 OLYMPOS-HAL1 aanvullende toets
11 vr 15-3-2019 8.30-10.30 -  
15 vr 12-4-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Ontwerpen van interactieve systemen 14 do 4-4-2019 11.00-13.00 -  
27 do 4-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Optimalisering en complexiteit 51 wo 19-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
5 di 29-1-2019 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE  
16 di 16-4-2019 17.00-20.00 - aanvullende toets
Optimization and vectorization 45 di 6-11-2018 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE  
1 wo 2-1-2019 9.00-12.00 BBG-023 aanvullende toets
Organisaties en ICT 10 vr 8-3-2019 8.30-10.30 -  
15 vr 12-4-2019 8.30-10.30 -  
27 vr 5-7-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Orientatie op de onderwijspraktijk 5 vr 1-2-2019 9.00-12.00 BBG-103 CLZ  
BBG-175 CLZ  
Pattern recognition 5 wo 30-1-2019 13.30-16.30 EDUC-THEATRON  
16 wo 17-4-2019 13.30-16.30 - aanvullende toets
Persuasive technologies 10 ma 4-3-2019 13.30-15.30 -  
15 ma 8-4-2019 13.30-15.30 -  
27 ma 1-7-2019 13.30-15.30 - aanvullende toets
Philosophy of AI 1 ma 4-2-2019 11.00-13.00 -  
2 ma 11-2-2019 11.00-13.00 -  
3 ma 18-2-2019 11.00-13.00 -  
4 ma 25-2-2019 11.00-13.00 -  
5 ma 4-3-2019 11.00-13.00 -  
6 ma 11-3-2019 11.00-13.00 -  
7 ma 18-3-2019 11.00-13.00 -  
8 ma 25-3-2019 11.00-13.00 -  
9 ma 1-4-2019 11.00-13.00 -  
Probabilistic reasoning 45 vr 9-11-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2  
1 vr 4-1-2019 13.30-16.30 HFG-611AB aanvullende toets
Product software 50 do 13-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA  
5 do 31-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA  
16 do 18-4-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Program semantics and verification 45 wo 7-11-2018 9.00-12.00 BBG-023  
1 wo 2-1-2019 9.00-12.00 BBG-001 aanvullende toets
Recht en informatica 26 wo 26-6-2019 8.30-10.30 -  
28 wo 10-7-2019 8.30-10.30 - aanvullende toets
Requirements engineering 26 ma 24-6-2019 13.30-16.30 -  
Scientific perspectives on GMT 45 ma 5-11-2018 17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 BBG-001 aanvullende toets
Security 45 ma 5-11-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA  
1 wo 2-1-2019 11.00-13.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Software architecture 15 wo 10-4-2019 13.30-16.30 -  
Software ecosystems 5 di 29-1-2019 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
Software production 45 di 6-11-2018 13.30-16.30 BBG-209  
1 do 3-1-2019 9.00-12.00 BBG-061 aanvullende toets
Software testing en verificatie 21 do 23-5-2019 8.30-10.30 -  
26 do 27-6-2019 8.30-10.30 -  
Sound and music technology 5 do 31-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA  
Strategisch management van organisaties en ICT 8 vr 22-2-2019 8.30-10.30 -  
Sustainable entrepreneurship 15 wo 10-4-2019 13.30-16.30 -  
Talen en compilers 51 do 20-12-2018 17.00-19.00 EDUC-ALFA  
5 di 29-1-2019 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
16 di 16-4-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Technologies for learning 45 do 8-11-2018 13.30-16.30 RUPPERT-040  
1 do 3-1-2019 13.30-16.30 BBG-001 aanvullende toets
Usability engineering en user experience 26 vr 28-6-2019 11.00-13.00 -  
28 vr 12-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Webtechnologie 11 vr 15-3-2019 11.00-13.00 -  
15 vr 12-4-2019 11.00-13.00 -  
27 vr 5-7-2019 11.00-13.00 - aanvullende toets
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden 45 do 8-11-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA  
2 wo 9-1-2019 19.00-21.00 EDUC-BETA aanvullende toets
Wiskunde voor AI 5 vr 14-12-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1  
OLYMPOS-HAL2  
10 wo 16-1-2019 13.30-16.30 EDUC-ALFA  
EDUC-GAMMA  

Tentamenrooster per datum

weekdatumtijdzaalvakopmerking
42 do 18-10-2018 13.30-16.30 EDUC-BETA Mens, maatschappij en ICT  
vr 19-10-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren  
17.00-19.00 EDUC-GAMMA Imperatief programmeren  
9 do 1-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Machine learning  
45 ma 5-11-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Security  
EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1 Algorithms for decision support  
17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE Scientific perspectives on GMT  
EDUC-BETA Methods in AI Research  
EDUC-GAMMA Modelleren en systeemontwikkeling  
di 6-11-2018 8.30-10.30 BBG-023 Elementary maths for GMT  
13.30-16.30 BBG-209 Software production  
OLYMPOS-HAL1 Multimedia retrieval  
17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE Optimization and vectorization  
wo 7-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Datamodelleren  
9.00-12.00 BBG-023 Program semantics and verification  
13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1 Data mining  
do 8-11-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Data science and society  
11.00-13.00 RUPPERT-BLAUW Onderzoeksmethoden voor gametech. aanvullende toets
EDUC-GAMMA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
OLYMPOS-HAL1 Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
13.30-16.30 RUPPERT-040 Technologies for learning  
BEATRIX-7E ETAGE Functioneel programmeren  
EDUC-BETA Mens, maatschappij en ICT  
vr 9-11-2018 8.30-10.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren  
OLYMPOS-HAL2 Applied games  
Beeldverwerking  
9.00-12.00 RUPPERT-A Knowledge management  
RUPPERT-D Knowledge management  
11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE Imperatief programmeren  
13.30-16.30 OLYMPOS-HAL2 Motion and manipulation  
Probabilistic reasoning  
50 di 11-12-2018 13.30-15.30 EDUC-ALFA Modelleren en programmeren  
EDUC-BETA Modelleren en programmeren  
do 13-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Product software  
vr 14-12-2018 11.00-13.00 EDUC-GAMMA Kunstmatige intelligentie  
5 vr 14-12-2018 13.30-16.30 OLYMPOS-HAL1 Wiskunde voor AI  
OLYMPOS-HAL2 Wiskunde voor AI  
51 di 18-12-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA Data analytics  
wo 19-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Optimalisering en complexiteit  
do 20-12-2018 11.00-13.00 EDUC-ALFA Concurrency  
Modelleren en programmeren  
EDUC-BETA Concurrency  
EDUC-GAMMA Modelleren en programmeren  
17.00-19.00 EDUC-ALFA Talen en compilers  
EDUC-BETA Informatieuitwisseling  
vr 21-12-2018 8.30-10.30 EDUC-BETA Mobiel programmeren  
11.00-13.00 EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
1 wo 2-1-2019 9.00-12.00 BBG-001 Program semantics and verification aanvullende toets
BBG-023 Optimization and vectorization aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Security aanvullende toets
EDUC-GAMMA Computerarchitectuur en netwerken aanvullende toets
13.30-16.30 HFG-611AB Adaptive interactive systems aanvullende toets
EDUC-BETA Data mining aanvullende toets
do 3-1-2019 8.30-10.30 EDUC-ALFA Data science and society aanvullende toets
9.00-12.00 BBG-001 Scientific perspectives on GMT aanvullende toets
BBG-023 Multimedia retrieval aanvullende toets
BBG-061 Software production aanvullende toets
EDUC-BETA Methods in AI Research aanvullende toets
Modelleren en systeemontwikkeling aanvullende toets
RUPPERT-C Algorithms for decision support aanvullende toets
11.00-13.00 EDUC-ALFA Datamodelleren aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-001 Technologies for learning aanvullende toets
13.30-15.30 HFG-611AB Elementary maths for GMT aanvullende toets
13.30-16.30 EDUC-GAMMA Mens, maatschappij en ICT aanvullende toets
17.00-20.00 EDUC-GAMMA Functioneel programmeren aanvullende toets
vr 4-1-2019 8.30-10.30 EDUC-ALFA Gameprogrammeren aanvullende toets
EDUC-BETA Beeldverwerking aanvullende toets
11.00-13.00 BBG-023 Applied games aanvullende toets
EDUC-BETA Imperatief programmeren aanvullende toets
13.30-16.30 BBG-001 Knowledge management aanvullende toets
BBG-023 Motion and manipulation aanvullende toets
HFG-611AB Probabilistic reasoning aanvullende toets
2 wo 9-1-2019 19.00-21.00 EDUC-BETA Wetenschappelijke onderzoeksmethoden aanvullende toets
10 wo 16-1-2019 13.30-16.30 EDUC-ALFA Wiskunde voor AI  
EDUC-GAMMA Wiskunde voor AI  
4 do 24-1-2019 11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE Modelleren en programmeren  
5 ma 28-1-2019 11.00-13.00 EDUC-ALFA Cognitie en emotie  
di 29-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA Informatieuitwisseling  
11.00-13.00 EDUC-ALFA Software ecosystems  
EDUC-GAMMA Data analytics  
Talen en compilers  
13.30-16.30 EDUC-BETA Advanced research methods  
Concepts of program design  
17.00-20.00 BEATRIX-7E ETAGE Optimalisering en complexiteit  
wo 30-1-2019 13.30-16.30 EDUC-THEATRON Pattern recognition  
17.00-20.00 EDUC-MEGARON Geometric algorithms  
EDUC-THEATRON Cognitive modeling  
do 31-1-2019 8.30-10.30 EDUC-BETA Product software  
Sound and music technology  
8.30-11.30 OLYMPOS-HAL2 Intelligent agents  
11.00-13.00 OLYMPOS-HAL1 Concurrency  
13.30-16.30 RUPPERT-BLAUW Advanced graphics  
OLYMPOS-HAL1 Inleiding kansrekening en statistiek  
vr 1-2-2019 9.00-12.00 BBG-103 CLZ Orientatie op de onderwijspraktijk  
BBG-175 CLZ Orientatie op de onderwijspraktijk  
11.00-13.00 BEATRIX-7E ETAGE Kunstmatige intelligentie  
EDUC-GAMMA Logica voor informatica  
OLYMPOS-HAL3 Mobiel programmeren  
1 ma 4-2-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
2 ma 11-2-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
3 ma 18-2-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
8 vr 22-2-2019 8.30-10.30 - Strategisch management van organisaties en ICT  
4 ma 25-2-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
9 di 26-2-2019 13.30-15.30 - Modelleren en programmeren aanvullende toets
5 ma 4-3-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
10 ma 4-3-2019 13.30-16.30 - Method engineering  
13.30-15.30 - Persuasive technologies  
di 5-3-2019 8.30-10.30 - Algorithms and networks  
Intelligente systemen  
13.30-16.30 - Algoritmiek  
wo 6-3-2019 13.30-16.30 - Inleiding adaptieve systemen  
do 7-3-2019 13.30-16.30 - Discrete wiskunde  
13.30-15.30 - Information security  
vr 8-3-2019 8.30-10.30 - Organisaties en ICT  
11 ma 11-3-2019 8.30-10.30 - Interactie-technologie  
6 ma 11-3-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
11 vr 15-3-2019 8.30-10.30 - Onderzoeksmethoden voor informatica  
11.00-13.00 - Webtechnologie  
7 ma 18-3-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
8 ma 25-3-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
9 ma 1-4-2019 11.00-13.00 - Philosophy of AI  
14 wo 3-4-2019 13.30-16.30 - Inleiding adaptieve systemen  
do 4-4-2019 11.00-13.00 - Ontwerpen van interactieve systemen  
15 ma 8-4-2019 8.30-10.30 - Interactie-technologie  
Multimodal interaction  
13.30-16.30 - Method engineering  
13.30-15.30 - Persuasive technologies  
di 9-4-2019 8.30-10.30 - Intelligente systemen  
11.00-13.00 - Information security  
13.30-16.30 - Algoritmiek  
Computer vision  
Experimentation in psychology and linguistics  
17.00-20.00 - Evolutionary computing  
wo 10-4-2019 13.30-16.30 - Commonsense reasoning and argumentation  
Software architecture  
Sustainable entrepreneurship  
do 11-4-2019 13.30-16.30 - Algorithms and networks  
Databases  
Discrete wiskunde  
Enterprise architecture  
Multi-agent systems  
vr 12-4-2019 8.30-10.30 - Game-ontwerp  
Onderzoeksmethoden voor informatica aanvullende toets
Organisaties en ICT  
11.00-13.00 - Webtechnologie  
16 ma 15-4-2019 13.30-16.30 - Intelligent agents aanvullende toets
di 16-4-2019 8.30-10.30 - Informatieuitwisseling aanvullende toets
11.00-13.00 - Data analytics aanvullende toets
Talen en compilers aanvullende toets
13.30-16.30 - Advanced research methods aanvullende toets
17.00-20.00 - Optimalisering en complexiteit aanvullende toets
wo 17-4-2019 8.30-10.30 - Cognitie en emotie aanvullende toets
13.30-16.30 - Cognitive modeling aanvullende toets
13.30-15.30 - Kunstmatige intelligentie aanvullende toets
Logica voor informatica aanvullende toets
Mobiel programmeren aanvullende toets
13.30-16.30 - Pattern recognition aanvullende toets
do 18-4-2019 8.30-10.30 - Product software aanvullende toets
11.00-13.00 - Concurrency aanvullende toets
13.30-16.30 - Inleiding kansrekening en statistiek aanvullende toets
20 do 16-5-2019 8.30-11.30 - Informatiesystemen  
21 di 21-5-2019 8.30-10.30 - Graphics  
11.00-13.00 - Driedimensionaal modelleren  
E-business  
wo 22-5-2019 13.30-15.30 - Datastructuren  
Datastructuren en algoritmen voor KI  
do 23-5-2019 8.30-10.30 - Multi-agent learning  
Software testing en verificatie  
11.00-13.00 - Computationele intelligentie  
vr 24-5-2019 11.00-13.00 - Data-analyse en retrieval  
22 wo 29-5-2019 13.30-16.30 - Inleiding adaptieve systemen aanvullende toets
23 ma 3-6-2019 13.30-16.30 - Advanced linear programming  
24 do 13-6-2019 8.30-11.30 - Informatiesystemen  
26 ma 24-6-2019 11.00-13.00 - Mobile interaction  
Network science  
13.30-16.30 - Kennissystemen  
Requirements engineering  
di 25-6-2019 11.00-13.00 - Driedimensionaal modelleren  
E-business  
wo 26-6-2019 8.30-10.30 - Recht en informatica  
13.30-16.30 - Computer animation  
Datastructuren  
Datastructuren en algoritmen voor KI  
do 27-6-2019 8.30-10.30 - Multi-agent learning  
Software testing en verificatie  
11.00-13.00 - Computationele intelligentie  
13.30-16.30 - Business intelligence  
Graphics  
vr 28-6-2019 11.00-13.00 - Data-analyse en retrieval  
Usability engineering en user experience  
27 ma 1-7-2019 8.30-10.30 - Interactie-technologie aanvullende toets
13.30-16.30 - Method engineering aanvullende toets
13.30-15.30 - Persuasive technologies aanvullende toets
di 2-7-2019 8.30-10.30 - Intelligente systemen aanvullende toets
11.00-13.00 - Information security aanvullende toets
13.30-16.30 - Algoritmiek aanvullende toets
do 4-7-2019 11.00-13.00 - Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
13.30-16.30 - Databases aanvullende toets
Discrete wiskunde aanvullende toets
vr 5-7-2019 8.30-10.30 - Game-ontwerp aanvullende toets
Organisaties en ICT aanvullende toets
11.00-13.00 - Webtechnologie aanvullende toets
28 di 9-7-2019 11.00-13.00 - E-business aanvullende toets
13.30-16.30 - Informatiesystemen aanvullende toets
wo 10-7-2019 8.30-10.30 - Recht en informatica aanvullende toets
13.30-16.30 - Datastructuren aanvullende toets
Datastructuren en algoritmen voor KI aanvullende toets
do 11-7-2019 11.00-13.00 - Computationele intelligentie aanvullende toets
13.30-16.30 - Graphics aanvullende toets
vr 12-7-2019 11.00-13.00 - Usability engineering en user experience aanvullende toets

Toon ook alle oude tentamens