logo UE&UX

Usability Engineering & User Experience 2017-2018


Rooster

Algemene opmerkingen

Legenda


week (nr) datum plaats en tijd docent - hoorcollege/ werkcollege slides
17 (1) wo 25-04 13.15-15.00
ANDRO-C101
Hoorcollege 1: Egon van den Broek / Christof van Nimwegen
Algemene Introductie & H 1
Hoorcollege 1
15.15-17.00
GEEN Werkcollege  
vr 27-04 GEEN Hoorcollege / Werkcollege (Koningsdag)  
18 (2) wo 02-05 13.15-15.00
RUPPERT-042
Hoorcollege 2: Imke de Jong
Introductie Opdracht 1 + achtergrond IX
Hoorcollege 2
Hoorcollege 2 met links
15.15-17.00
Werkcollege  
vr 04-05 11.00-12.45 EXCURSIE (DETAILS VOLGEN NOG)  
13.15-15.00
BBG-061, BBG-083
Werkcollege  
19 (3) wo 10-05 13:15-15:00
RUPPERT-042
Hoorcollege 3: Imke de Jong
H2-3
Hoorcollege 3  
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 12-05   GEEN Hoorcollege / Werkcollege (Hemelvaart)  
20 (4) di 15-05 23:59 DEADLINE OPDRACHT 1 (via submit)  
wo 16-05 13:15-15:00
RUPPERT-042
Hoorcollege 4: Egon van den Broek
Introductie Opdracht 2 + achtergrond
Hoorcollege 4
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 18-05 11.00-12.45
KBG-PANGEA
Hoorcollege 5: Egon van den Broek
H7+ H8 + Tullis & Albert (2013) Chapter 4 & Chapter 6
Hoorcollege 5
13.15-15.00
BBG-083, BBG-061
Werkcollege  
21 (5) wo 23-05 13:15-15:00
RUPPERT-042
Gastcollege Fabian van Noort (Valsplat):
Design Research bij Valsplat
Gastcollege 1
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 25-05 11.00-12.45
KBG-PANGEA
Hoorcollege 6: Christof van Nimwegen
H10-11-12
Hoorcollege 6
13.15-15.00
BBG-083, BBG-061
Werkcollege  
22 (6) wo 30-05 13:15-15:00
RUPPERT-042
Hoorcollege 7: Christof van Nimwegen
H4-5
Hoorcollege 7
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 01-06 11.00-12.45
KBG-PANGEA
Gastcollege Frank Meijer (http://deuxers.nl/):
The Essence of Testing
Gastcollege 2
13.15-15.00
UNNIK-211, BBG-061
Werkcollege
23 (7) di 05-06 23:59 DEADLINE OPDRACHT 2 (via submit)  
wo 06-06 13.15-15.00
RUPPERT-042
Gastcollege Maartje de Vries & Ellen Schurink:
TBA
 
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 08-06 11.00-12.45
KBG-PANGEA
Hoorcollege 8: Christof van Nimwegen
A/B testing en Introductie Opdracht 3
Hoorcollege 8
13.15-15.00
BBG-083, BBG-061
Werkcollege  
24 (8) wo 13-06 13:15-15:00
RUPPERT-042
Hoorcollege 9: Imke de Jong
H6 + H9 + evt. uitloop
Hoorcollege 9
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 15-06 11.00-12.45
RUPPERT - A
Gastcollege Margot Lagendijk (Ministerie AZ):
User eXperience bij de Rijksoverheid
Gastcollege 4
13.15-15.00
BBG-083, BBG-061
Werkcollege  
25 (9) wo 20-06 13:15-15:00
RUPPERT-042
Hoorcollege 10 (wrap up + vragen):
Q&A
Hoorcollege 10
check ook het oefententamen
15.15-17.00
RUPPERT - ROOD
RUPPERT - 042
Werkcollege  
vr 22-06   GEEN Hoorcollege / Werkcollege  
zo 24-06 23:59 DEADLINE OPDRACHT 3 (via submit)  
26 (10) vr 29-06 08:30 - 10:30
EDUC-BETA
Tentamen (digitaal + pen/potlood & papier)