Planning Voorjaar 2019

Het bijwonen van alle hieronder genoemde bijeenkomsten is verplicht. Voor de regeling rondom onverhoopte afwezigheid zie Beoordeling.

Dit is een planning die nog kan veranderen.
De slides zijn nog van vorig jaar en zullen gedeeltelijk worden geupdate.

Weeknr Datum Activiteit Docent Topic Downloads
6 Ma, 04-02-19,
13.15-15.00
Ruppert 0.42
Hoorcollege Raja Lala Inleiding slides
6 Di, 05-02-19
13.15-15.00
Ruppert WIT
Hoorcollege Johan van Rooij Werken met Scrum: Scrum en Agile slides: pptx, pdf
6 Do, 07-02-19,
10.00-12.00
zaal HFG of Minnaert
Kick-off meeting Docent-begeleider
Opdrachtgever (vanaf 10.45)
Intro project met opdrachtgever,
wekelijkse vergadering plannen
6 Vr, 08-02-19
11.00-12.45
Ruppert WIT
Hoorcollege gaat niet door GitLab, Continuous Integration slides-gitlab slides-continuous-integration
7 Di, 12-02-19
13.15-15.00
Ruppert-Wit
Hoorcollege Johan van Rooij Werken met Scrum: Risico's en Planning slides: pptx, pdf
7 Di, 12-02-19
15.15-16.00
BBG 4.45
Overleg ICT-contactpersonen Geert-Jan Giezeman Computer Beheer
7 Vr, 15-02-19
9.00-10.45
BOl 1.204
Hoorcollege Wishnu Prasetya Testen slides
7 of 8 ma 11-02-19 tot vr 22-02-19 Individueel intake gesprek
op afspraak
Docent-begeleider
Questionnaire die de student voor het gesprek invult en opstuurt naar de docent-begeleider.
8 Di, 19-02-19
13.15-15.00
Ruppert WIT
Hoorcollege Johan van Rooij Werken met Scrum: Communicatie met de klant. Refectie op Scrum en eerdere projecten. slides: pptx, pdf
8 Do, 21-02-19 Deadline:
Documenten Specificatie en planning en Architectuur, ontwerp en technische keuzes inleveren bij begeleider
Docent-begeleiders Voor omschrijving zie Deliverables
8 Vr, 22-02-19
11.00-12.45
Ruppert WIT
Hoorcollege Wishnu Prasetya Buildmanagement slides-bm, mini make and rake demo (rake requires ruby and rake installed).
9 Di, 26-02-19
13.15-15.00
Ruppert WIT
Hoorcollege Raja Lala Scrum with Discipline slides
11 Di, 12-03-19
13.15-17.00
BBG 2.09
Discussie-sessie:
  • 13.15-14.00 : teams A en B
  • 14.15-15.00 : teams F en G
  • 15.15-16.00 : teams C en D
  • 16.15-17.00 : teams E en H
Docent-begeleiders (sessie eigen team) Risico's Voor omschrijving zie Deliverables
10 Vr, 08-03-19 Deadline:
Risico-analyse inleveren bij begeleider
Docent-begeleiders Voor omschrijving zie Deliverables
12 18-03-19 t/m 22-03-19 Spelsessie Communicate! Op afspraak Docent-begeleiders,
Raja Lala
11 Vr, 15-03-18 Deadline:
Testplan inleveren bij begeleider en Wishnu Prasetya
Docent-begeleiders, Wishnu Prasetya Voor omschrijving zie Deliverables
12 Di, 19-03-19
13.15-17.00
BBG 2.01
Discussie-sessie
  • 13.15-14.00 : teams B en C
  • 14.15-15.00 : teams A en D
  • 15.15-16.00 : teams F en G
  • 16.15-17.00 : teams E en H
Wishnu Prasetya
Docent-begeleiders (sessie eigen team)
Testen Voor omschrijving zie Deliverables
12, 13 18-03-19 tot en met 29-03-19 Code review 1
op afspraak
Student-assistent
13 ma 25-03-19 t/m vr 29-03-19 Individueel functioneringsgesprek
op afspraak
Docent-begeleider
Questionnaire die de student voor het gesprek invult en opstuurt naar de docent-begeleider.
14 ma 01-04-19 t/m vr 05-04-19 Unit testing and integration infrastructure
status report meeting
op afspraak
Wishnu Prasetya
14 Vr, 05-04-2019
14.15-17.00
Tussenpresentaties
Sessie BBG 0.01 : voorzitter Raja
  • 14.15: Project C: ITS
  • 14.40: Project H: Crowd simulation
  • 15.05: Project E: Lab Living Environment
  • 15.45: Project D: Speech2EPD
Sessie BBG 2.14 : voorzitter Marjan
  • 14.15: Project A: ProRail
  • 14.40: Project B: NS
  • 15.05: Project G: Pluhz
  • 15.45: Project F: Politie Academie
Docent-begeleider,
Opdrachtgevers,
Projectbureau
17 Di, 23-04-19
13.15-15.00
BOL 1.204
Informatiebijeenkomst
Masterprogramma's Informatica en Informatiekunde UU
Programma (voorzitter Hans Bodlaender):
  • 13:15 Welkom
  • 13:20-13:35 Computing Science
  • 13:35-13:50 Business Informatics
  • 13:50-14:05 Artificial Intelligence
  • Pauze, individuele vragen
  • 14:20-14:35 Game and Media Technology
  • 14:35-14:50 Human Computer Interaction
  • 14:50-15:00 Afsluiting, vragen
18 29-04-2019 t/m 03-05-2019 Testability status report meeting
op afspraak
Wishnu Prasetya
20, 21 13-05-2019 t/m 24-05-2019 Code review 2
op afspraak
Student-assistent
22, 23 27-05-2019 t/m 07-06-2019 Individueel functioneringsgesprek met cijferindicatie
op afspraak
Docent-begeleider
23 03-06-2019 tot en met 07-06-2019 System testing status report meeting
op afspraak
Wishnu Prasetya
23 Vr, 07-06-19 Deadline:
Eerste versie verslag inleveren bij begeleider
Docent-begeleiders Voor omschrijving zie Deliverables
25 of 26 17-06-2019 tot en met 28-06-2019 Code review 3
op afspraak
Student-assistent
25 Do, 20-06-2019
9.00-12.45
BBG 2.01
Reflectiepresentaties
Iedere docent-begeleider is voorzitter bij de presentatie van zijn eigen team.
Ieder team woont de sessie waarin het zelf presenteert bij.
  • 9:00-9:45: Project C (ITS) en Project E (Lab Living Environment)
  • 10:00-10:45 : Project H (Crowd simulation) en Project F (Politie Academie)
  • 11.00-11:45: Project D (Speech2EPD) en Project G (Pluhz)
  • 12.00-12:45: Project A (ProRail) en Project B (NS)
Docent-begeleiders Reflectie Voor omschrijving zie Deliverables. Teamleden zijn nadrukkelijk uitgenodigd om (kritische) vragen aan andere team te stellen.
26 Do, 27-06-19 Deadline 16:00
  • Oplevering aan opdrachtgevers
  • Deliverables checklist invullen
  • Alle deliverables bij begeleider en bij projectbureau elektronisch inleveren uiterlijk 16:00
  • Kamer opruimen
Docent-begeleider
Projectbureau
Voor omschrijving zie Deliverables
26 Vr, 28-06-19 Deadline
Ingevulde checklist controleren vs. dadewerkelijk deliverables met projectbureau (Raja BBG 5.61) om:
  • 10.00: Team A
  • 10.15: Team B
  • 10.30: Team C
  • 10.45: Team D
  • 11.15: Team E
  • 11:30: Team F
  • 11:45: Team G
  • 12:00: Team H
Docent-begeleider
Projectbureau
Voor omschrijving zie Deliverables
26 Vr, 28-06-2019 Eindpresentaties:
Zaal Atlas, Victor J. Koningsberger Gebouw, Budapestlaan 4 a-b.
Programma:
  • 13.15: Welkom
  • 13:20: Project H: Crowd Simulation
  • 13:40: Project G: Pluhz
  • 14:00: Project F: Politie Academie
  • Pauze
  • 14.35: Project E: MEES
  • 14.55: Project D: Speech2EMR
  • 15.15: Project C: ITS
  • Pauze
  • 15.45: Best poster award
  • 15.50: Project B: NS
  • 16.10: Project A: ProRail

16.30-17.30 : Borrel

ouders, vrienden en andere belangstellenden zijn van harte welkom
Docent-begeleiders,
Projectbureau,
Opdrachtgevers
Voor iedereen van begin tot einde